Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

ah bende görsem keşkemde silik görsemmm:):):) ya kızlar bişe sorcam size deminden beri araştırıyorum bi iki tane sivilcem çıktı normalde adetten önce çıkardı ama gebeliğin en başlarındada çıkıyomuş herkes öle demiş doğrumudur sizce? offf ne zor bi süreç bu yaa adet günüm yaklaktıkça stres basıyo herkese stres yapmayın diyen ben şimdi ölüyorum stresten

kaynanamda bana dedi onu yüzün hep sivilcelenmiş diye..
ama öle büyük değil küçük küçük..

jour canım teste bakmaktan gözlerin şaşı oldu ben gibi:KK52:

ay evet oflu yaaaa :)
tam komedi yani
eşime de gösterdim o da gördü ama çok relax hiç heyecanlanmadı :)
yanlış görmüşüm gibi hissediyorum.. heveslenmemek lazım.. hata olabilir benim testte..
sen yarın sağlık ocağına mı gidiceksin?
sağlık ocağında test yapıyorlar mı?
bizede çok yakın sağlık ocağı var acaba yaparlar mı?
yarın sabah tekrar denicem..
oflu hangi testi kullanıyorsun sen idrar testinde?

canım ya ben emin değilim :))

testte de hata olabilir.. ilk kez bu testi kullandım.. pyro clinice diye bi test bileniniz var mı?

benim 2-3 güne ancak netleşir :)

inşaallah hepimiz görürüz çift çizgiyi

Olsun canım listede öylece kal bence belki uğur getirirrrr :KK16::KK16: Biz pozitif düşünelimki sonuçta pozitif olsun dimi ama :KK52::KK52::KK52:

ah bende görsem keşkemde silik görsemmm:):):) ya kızlar bişe sorcam size deminden beri araştırıyorum bi iki tane sivilcem çıktı normalde adetten önce çıkardı ama gebeliğin en başlarındada çıkıyomuş herkes öle demiş doğrumudur sizce? offf ne zor bi süreç bu yaa adet günüm yaklaktıkça stres basıyo herkese stres yapmayın diyen ben şimdi ölüyorum stresten

canım ya ben emin değilim :))

testte de hata olabilir.. ilk kez bu testi kullandım.. pyro clinice diye bi test bileniniz var mı?

benim 2-3 güne ancak netleşir :)

inşaallah hepimiz görürüz çift çizgiyi

geçen ay işte benim silik çizgi o testten çıkmıştı :KK43:
2 tane almıştım birde..

kaynanamda bana dedi onu yüzün hep sivilcelenmiş diye..
ama öle büyük değil küçük küçük..

oflu tatlım sendede varmı sivilce ayy içime su serptin eğer öleyse....bnmkilerde küçük küçük hep

Son düzenleme:
tam komedi yani
yanlış görmüşüm gibi hissediyorum.. heveslenmemek lazım.. hata olabilir benim testte..

bende eşime dedim ama belli değil kandan sonra belli olur dedim...
ama şimdiden hareket ettirmiyo beni...
şakalaşıyorum onla..
ani hareket yapma diyo...
her sağlık ocağı yapmıyo...
aile hekimliğine gidiyorum işte bende..
sor canım yaparlar belki..
ben beklerim 3-5 gün daha..
sigortam yok diye 30 lira vermek istemiyorum...
nova diyr bi test...
çok güvenilirmiş..

geçen ay işte benim silik çizgi o testten çıkmıştı :KK43:
2 tane almıştım birde..

ciddi misin canım?//
demek ki hatalı bi test.. ama geçen ay ben o testten almıştım yine o zaman sadece tek çizgi çıkmıştı.. ben ilk kez böyle görüyorum.. yarın başka bi test alıp deniyim o halde ben..

tam komedi yani

tatlım eğer 2. çizgiyi silik gösteriyosa test çalışıyo demektir eğer ilk çizgi çıkmıyosa yada önce 2. çizgi çıkıyosa o zamn test hatalı demek yani sizinki düzgün çalışıyo olması lazım kızlar

oflu tatlım sendede varmı sivilce ayy içime su serptin eğer öleyse....bnmkilerde küçük küçük hep

canım takılma öyle sivilcelere..
benim kirpiklerim dikkatimi çekti..
özellikle alt kirpikler...
böyle çift çift olmuşlardı...

ciddi misin canım?//
demek ki hatalı bi test.. ama geçen ay ben o testten almıştım yine o zaman sadece tek çizgi çıkmıştı.. ben ilk kez böyle görüyorum.. yarın başka bi test alıp deniyim o halde ben..

yarın sabah ilk idrarla yap ama başka marka al test ondan alma..
ilk çizgisi bile çok silikk çıkıyo dimi o testin...

canım takılma öyle sivilcelere..
benim kirpiklerim dikkatimi çekti..
özellikle alt kirpikler...
böyle çift çift olmuşlardı...

ayy ne bilim yaaa üzülüyorum adet olcam die beni en iyi siz anlarsınız kızlar yaa:KK43: bu arada bakın fortel diye bi gebelik testi var adet tarihinden 5-7 gün önce sonuç veriyomuş araştırın isterseniz bi kızlar

ayy ne bilim yaaa üzülüyorum adet olcam die beni en iyi siz anlarsınız kızlar yaa:KK43: bu arada bakın fortel diye bi gebelik testi var adet tarihinden 5-7 gün önce sonuç veriyomuş araştırın isterseniz bi kızlar

onu da önermiyolar...
burda okudum bende..
bu fortelden yapmış çıkmamış..
3 liralık testte çıkmış çift çizgi..
o kadar para vermeye değmez..

bebetime tamamen berbat..............
ikinci çizgi hep silik çıkar..
erkeklere yap onlarda da çıkar..
minikgelin geçen ay o testin mağduru oldu :26:

Erkeklere yap onlardada çıkar mı :KK9::KK9: ilahi oflu alemsin anne ol bu ay emi :KK9::KK9::KK9:
Valla bi tane yapmıştım 2 tane almıştım bu ay 1 tanesini kullandım tek çizgi çıktı zaten aynı günde adetim başlamıştı, 1 tane kaldı onuda yarın birgün sırf meraktan yaparım :KK76::KK76:

onu da önermiyolar...
burda okudum bende..
bu fortelden yapmış çıkmamış..
3 liralık testte çıkmış çift çizgi..
o kadar para vermeye değmez..

hmm ne bilim cnm yaa bende görünce sölim dedim eee hangisi güvenli şimdi kızlar yaa nerden bilecez

tatlım eğer 2. çizgiyi silik gösteriyosa test çalışıyo demektir eğer ilk çizgi çıkmıyosa yada önce 2. çizgi çıkıyosa o zamn test hatalı demek yani sizinki düzgün çalışıyo olması lazım kızlar

emin olamadım canım yaaa... o yüzden beni hamile saymayın.. bikaç güne belli olur.. hayırlısı mevladan..

güvenilir bi test alırım yarın ya da kan testi yaptırırım bikaç güne.. netleşince de haber veririm forumdaşlarıma :KK53::KK53::KK53:

Erkeklere yap onlardada çıkar mı :KK9::KK9: ilahi oflu alemsin anne ol bu ay emi :KK9::KK9::KK9:
Valla bi tane yapmıştım 2 tane almıştım bu ay 1 tanesini kullandım tek çizgi çıktı zaten aynı günde adetim başlamıştı, 1 tane kaldı onuda yarın birgün sırf meraktan yaparım :KK76::KK76:
:KK9::KK9::KK9: AMİİNN canım...
önermiyolar onu yani..

hmm ne bilim cnm yaa bende görünce sölim dedim eee hangisi güvenli şimdi kızlar yaa nerden bilecez

canım nova güzel bak :)
ben ondan yaptım bugün işte

emin olamadım canım yaaa... o yüzden beni hamile saymayın.. bikaç güne belli olur.. hayırlısı mevladan..

güvenilir bi test alırım yarın ya da kan testi yaptırırım bikaç güne.. netleşince de haber veririm forumdaşlarıma :KK53::KK53::KK53:

niye koymadın fotosunu yaa :26:

X