Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

Bence sende hamişsin:)
Rabbim gönlüne göre versin...
Aslında bariz farklılıklar oluyormuş, geçen ayki boşa girdiğim tripleri hatırlayıp kıyasladığımda farkediyorum:):KK52:

oyy oyy ne güzel konuşuyosun...
RÜYA GİBİ...
KEŞKE GERÇEK OLSA....
bir de çok gazım var :KK17::KK17:

özel olmazsa nasıl rüyalar gördün...
ben geçen ay hep hamile olduğumu gördüm...
ama hamile değildim :KK43:

Geçen ay 5+1 hamile olduğumu gördüm ama bebeğimide gördüm:) Ama hastalandım.
Belki geçen ay gördüysen bu aya seninde gelir:)

Kasım'ın başından beri gördüğüm rüyalar saçma sapan, manasız, tuhaf...
Bugün öğlen gözlerim düştü ve uyudum rüyamı anlatayım eğlenin az:)

Otobüsteyim yanımda Azra Akın ve Kıvanç Tatlıtuğ var:) Ki hiç beğenmem ikisinide...
Ben Azranın saçlarıyla oynamak istiyorum Azra kaçıyor ama Kıvanç benim saçlarımı koklayarak öpüyor sanki annesiyim sanki ablasıyım gibi...

Uyandım güldüm kendi kendime:)
Ama oğlum olacağına yordum mesela ben bu rüyayı:)))):KK1::KK1::KK1::KK1:

Eli yüzü düzgün sağlıklı olsun da nolursa olsun ...:emir_bebek::nazar:

Geçen ay 5+1 hamile olduğumu gördüm ama bebeğimide gördüm:) Ama hastalandım.
Belki geçen ay gördüysen bu aya seninde gelir:)

Kasım'ın başından beri gördüğüm rüyalar saçma sapan, manasız, tuhaf...
Bugün öğlen gözlerim düştü ve uyudum rüyamı anlatayım eğlenin az:)

Otobüsteyim yanımda Azra Akın ve Kıvanç Tatlıtuğ var:) Ki hiç beğenmem ikisinide...
Ben Azranın saçlarıyla oynamak istiyorum Azra kaçıyor ama Kıvanç benim saçlarımı koklayarak öpüyor sanki annesiyim sanki ablasıyım gibi...

Uyandım güldüm kendi kendime:)
Ama oğlum olacağına yordum mesela ben bu rüyayı:)))):KK1::KK1::KK1::KK1:

Eli yüzü düzgün sağlıklı olsun da nolursa olsun ...:emir_bebek::nazar:

:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:
işte geçen ay kendimi hamile gördüm değildim...
bu ayda adet olduğumu gördüm..
eşime diyorum ki bu ay da olmadı adet oldum diyorum :KK14::KK14::KK14:

seninle aynı haftalardayız nerdeyse 5.hafta pazar benmde değerlerin nasıl çıkmıştı senn benm ilki280 ikincisi 680

Ayyyyyyyyyyyy canım yaaaaaaaa evet insan değerlerinden korkuyor ama ben idrar testinden sonra iyice emin olmak için yaptırdım adetten 1 gün evvel

194.30 çıktı. Doktora gittim keseyi haftaya görürüz dedi. Daha yaptırmadım.
Bhcg testini doktorunuz yaptır demedikçe tekrar etmeyin kızlar İyi değilmiş...:26:

Tebrik ederim umarım sağlıkla kucaklarımıza alırız mercimeklerimizi:)

kızlar hepinize iyi geceler.. siz olmasanız doğunun en ücra köşesinde bir kasabada nasıl geçirirdim bu zor ve geçmek bilmeyen zamanları... birbirimize dua edelim ve ayetel kürsüyü devamlı okuyalım. her zaman ümitli olalım... sizinle dertleşirkin 3 günüm kaldı bat a. hepinizi öpüyorum. tatlı rüyalar

kızlar hepinize iyi geceler.. siz olmasanız doğunun en ücra köşesinde bir kasabada nasıl geçirirdim bu zor ve geçmek bilmeyen zamanları... birbirimize dua edelim ve ayetel kürsüyü devamlı okuyalım. her zaman ümitli olalım... sizinle dertleşirkin 3 günüm kaldı bat a. hepinizi öpüyorum. tatlı rüyalar

az kalmış sennde tatlım kırmızı kartsız 9 ay bizi bekliyor inş

sende iyiki varsın canım..
her zaman dualarımdasınızz....
ben bol bol okurum zaten....
inşallah hayırlı haberler verirsin..:nazar::nazar::nazar:

kızlarr bu aralar başım çooook ağrıyorr.... :KK14:

bende baş ağrısından çatlıyodum saçma sapan rüyalar desen cabası gaz kabızlık bilmezdim (not kızlar süt çok gaz yapıyor test ettm gördüm)
benm içime müjdeli haber doğuyor

bende baş ağrısından çatlıyodum saçma sapan rüyalar desen cabası gaz kabızlık bilmezdim (not kızlar süt çok gaz yapıyor test ettm gördüm)
benm içime müjdeli haber doğuyor
ah tatlım ya kiminin rüyası çıkıyor malum oluyor:)bende valla 2 yıldır hamile kalıyorum doğuruyorum emziriyorum vs..bunları görüyorum ama hala tık yok :)belkide bebeğim anne gelicem az daha sabret diye mesaj yolluyordur :)inşallah gelsinde razıyım beklemeye sonunda rabbim kavuştursunda :)

Kızlar bu rüyalar var ya bu rüyalar.Rabbimin rahmeti büyük biz sabredelim diye bi nebzede olsun mutlu olsunlar diye gösteriyor sanırım.Rüyasında hiç Peygamber efendimizi (sav)gören var mı?

X