Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

inan çok mutlu olurdummmmm
ahh ah....
benim dayı kızı beni hamile görmüş bu ay...
bayramda yanına gittim anlattı...
1-2 aya kalmaz haber vericeksin bana dedi..
şaştım kaldım...
dedim inşallaah hayırlısını versin RABBİm...

ne zamandır istiyorsunuz bebek. bu topikte çok yeniler var kendimi baya olgunlaşmış, heycanı eskimiş hatta yaşlı hissediyorum buraya gelince...:KK52:

yarın sabahtan itibaren sabahları ateş ölçme yöntemini uygulamak istiyorum bana bu konuda şööle açıklayıcı bi mesaj kim yazar ki ilk defa yapıcam da elime yüzüme bulaştırmak istemiyorum

ekledim yeni listeye canım....
ateş ölçme yönteminde her sabah aynı saatte 6-8 arası ölçüyosun...
bende denicektim ama erkenden kalkmak zor geldi bana :KK70:
sen dene canım :))

merhaba kıslarr nasılsınızz
bende batımı bekliyorum 15 i geldi çattı büyük ihtimal kart yicem :KK14::KK14:
sol kasığımda batmalar oluyo arada belimde sancılanıyo bazen hem bugün test yaptım negatiffffff yine olmucak sanırımmmmm :KK14:

ekledim yeni listeye canım....
ateş ölçme yönteminde her sabah aynı saatte 6-8 arası ölçüyosun...
bende denicektim ama erkenden kalkmak zor geldi bana :KK70:
sen dene canım :))

her sabah oğlum için 7 de kalkıyorum zaten uyanınca yapsam olur dimi

sol kasığımda batmalar oluyo arada belimde sancılanıyo bazen hem bugün test yaptım negatiffffff yine olmucak sanırımmmmm :KK14:

Gamzecim benim bat normalde 16 yani çarşambaydı ama batasıca 2 gün önceden yani bugun teşrif etti ama moralimi bozmadım sende bozma hakkımızda hayırlısı dimi

Silik çıkan ikinci çizgimin ardından kan testimin sonucu 194.30
Ve hamileyiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim:nazar::nazar::nazar::nazar:

Umarım herşey güzel gider ve sağlıkla kucaklarımıza alırız meleklerimizi.:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

tebrik ederim canımmm.. Allah tamamına erdirsin sağlıkla kucağına da alırsın inşallah..

Oflucum selam,
Ben de kırmızı kartı yedim 12 kasım akşamı :KK5:
Yeni BAT ım 09 ARALIK - Yeni listemize ekler misin canım:2:

Bu arada Parpalm da Hamiş.... Tüm hamilelerimizi kutluyorum ve bebişlerini sağlıkla kucaklarına almalarını diliyorum Allahtan.

Parpalmı da tebrik ediyorum.. Darılarısı tüm isteyenlerin başına içinde bizlere de

inan çok mutlu olurdummmmm
ahh ah....
benim dayı kızı beni hamile görmüş bu ay...
bayramda yanına gittim anlattı...
1-2 aya kalmaz haber vericeksin bana dedi..
şaştım kaldım...
dedim inşallaah hayırlısını versin RABBİm...

Benimde eşim görmüş geçen gün beni hamile.. sabah kalktı öle heyecanlı anlatıyo ki hamileydin rüyamda die. İnşallah rabbim kısmet tez zamanda hayırlısı ile hepimize...

Gamzecim benim bat normalde 16 yani çarşambaydı ama batasıca 2 gün önceden yani bugun teşrif etti ama moralimi bozmadım sende bozma hakkımızda hayırlısı dimi

off tatlım öle yapmaktan başka çaremiz yok biliyorum :KK43:ama 1,5 yıl oldu heray aynı üzüntü dayanamıyorum artıkk allahım sabır wersin bizlereee:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

off tatlım öle yapmaktan başka çaremiz yok biliyorum :KK43:ama 1,5 yıl oldu heray aynı üzüntü dayanamıyorum artıkk allahım sabır wersin bizlereee:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

benimde olucak o kadar ama napalım elimiz kolumuz bağlı Rabbimin vereceği onu günü sabırla beklemekten başka çaremiz yok bende çok üzüldüm kafana takma diyorlarda insan ilişkiye girerken de düşünmeden edemiyo akıldan çıkmıyoki istiyoruz çünkü ama üzülme lütfen elbet bizde birgün hamileyimmmmmmmm diye bağırıcaz biz öyle bağırınca da arkadaşlarımız bizim sevincimize ortak olacaklar :))) benim umudum hala var

tşkler Oflucum :)
rica ederim canım :)))
ne zamandır istiyorsunuz bebek. bu topikte çok yeniler var kendimi baya olgunlaşmış, heycanı eskimiş hatta yaşlı hissediyorum buraya gelince...:KK52:
canım 1 kere kimyasal gebelik geçirdim..
yani erkenden düştü...
bu 4. ayım denemede...
1.5 yıllık evliyim..
düşükten sonra 9 ay ara vermiştim
belli olmaz cnaım inşallah gelmiştir bebekk...
dua et bol bollll:emir_bebek:
her sabah oğlum için 7 de kalkıyorum zaten uyanınca yapsam olur dimi
olur tabi canım ama tam 7 de ölç ve yataktan kalkmadan ölçceksin..

everythingwillbegreat:................ // 20 Kasım //
msg38:..............................// 20 Kasım //
maths:................................. // 20 Kasım //

batdaşlarım burda değiller herhalde. everythingwillbegreat nerelerde hiç gören oldu mu..

Son düzenleme:
tebrik ederim canımmm.. Allah tamamına erdirsin sağlıkla kucağına da alırsın inşallah..

Parpalmı da tebrik ediyorum.. Darılarısı tüm isteyenlerin başına içinde bizlere de

Benimde eşim görmüş geçen gün beni hamile.. sabah kalktı öle heyecanlı anlatıyo ki hamileydin rüyamda die. İnşallah rabbim kısmet tez zamanda hayırlısı ile hepimize...
başkası hamile görünce genelde gerçek olurmuş
ama yine de RABBİMİN bilceği bişey bu hayırlısı...
RABBİM sevdiği kullarının dualarını hemen kabul etmezmiş...
isyan etmeden sabırlı bekleyelimmm....
inşallahhh bizimde meleklerimiz gelir:KK34:

rica ederim canım :)))

olur tabi canım ama tam 7 de ölç ve yataktan kalkmadan ölçceksin..

tamam öyle yaparım.. bu arada söylemeden edemicem..

iyiki varsınız kızlar ya moralim çok bozuk regl oldugum için değil eşimle tartıştık saçma sapan bi konu yüzünden ve beni anlamıyo ya da anlamak istemiyo etrafımda şöyle bu da benim dostum anlattıklarımı kimseye söylemez diyebileceğim bi allahın kulu yok bazen kendimden enfret ettiğim oluyo kendimi işe yaramaz hissediyorum :KK43:( off ağlamıcam diye kendi kendime söz veriyorum ama olmuyo kafayı yemek üzereyim

Silik çıkan ikinci çizgimin ardından kan testimin sonucu 194.30
Ve hamileyiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim:nazar::nazar::nazar::nazar:

Umarım herşey güzel gider ve sağlıkla kucaklarımıza alırız meleklerimizi.:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

Sizin adınıza çok sevindim,Allah hayırlı etsin,kucağınıza sağlıklı versin inşallah.

SeLam kızLar, geçmişi okudum ve çok mutLu oLdum orjinaLmorjinaL tebrikLer canım :KK16::KK49:
Darısı tüüüüümm isteyenLere inşaALLAH :-)
Bu arada bebetime gebeLik testi yanıLtıcı sonuçLar veriyor demişsiniz bana bebetime'ın testini vermişti eczacı kuLLanmayayımmı onu, kafam karıştı şimdi :26:
Bu arada ofLucum benide araLık ayı Listesine ekLermisin? BAT: 9 AraLık inşaALLAH geLmezLer:78:

Arkadaslar bilgisi olan varsa bişey sorucam. 4 Kasımda adet oldum. 11 Kasımdan itibaren başladık. Ancak 2 gündür kahverengi akıntım var. Aynı yumurtlama günümdeki gibi . Bu kadar erken yumurtlamam mümkün mü sizce. Bir de geçen ay 17 gün gecikti adetim. Şu yaşıma kadar hiç gecikme yaşamamıştım. Adetim hep 30 günde bir olur. Ama düzen şaştı. Yumurlama akıntısı olabilir mi? Kasığımda da ağrı oluyo ara ara. Ne düşüneceğimi şaşırdım. Yardım edin nolurrrrrr

tamam öyle yaparım.. bu arada söylemeden edemicem..

iyiki varsınız kızlar ya moralim çok bozuk regl oldugum için değil eşimle tartıştık saçma sapan bi konu yüzünden ve beni anlamıyo ya da anlamak istemiyo etrafımda şöyle bu da benim dostum anlattıklarımı kimseye söylemez diyebileceğim bi allahın kulu yok bazen kendimden enfret ettiğim oluyo kendimi işe yaramaz hissediyorum :KK43:( off ağlamıcam diye kendi kendime söz veriyorum ama olmuyo kafayı yemek üzereyim

eşler öyle canım bazen hiç bir zaman yanımızda olmazlar...
çoğu zaman hayal kırıklığı yaşatırlar bizlere...
onları da öyle kabl etmek lazım sanırım...
ayrıca yalnız değilsin...
biz varızz.... ve dediğin gibi gerçekten de bu zamanda
dostum diyebileceğimiz kişiler çok az...
zaten birine sırrını verdiğin zaman
özgürlüğünü de vermiş olursun....

arkadaşlar bişey sorucam.. saçma olacak biliyorum ama. dijital derece ile dilaltından ateşi nasıl ölçüyorsunuz. dilaltı için ayrı dijital ateşölçer mi var..bende de dijital var ama benimki kulaktan ölçenlerden..eğer varsa dilaltı için dijital ondan alim hemen yarın. bendeki derece ile yapılan ölçümün pek sağlıklı olduğunu düşünüyorum da...

benimde olucak o kadar ama napalım elimiz kolumuz bağlı Rabbimin vereceği onu günü sabırla beklemekten başka çaremiz yok bende çok üzüldüm kafana takma diyorlarda insan ilişkiye girerken de düşünmeden edemiyo akıldan çıkmıyoki istiyoruz çünkü ama üzülme lütfen elbet bizde birgün hamileyimmmmmmmm diye bağırıcaz biz öyle bağırınca da arkadaşlarımız bizim sevincimize ortak olacaklar :))) benim umudum hala var

inşallah cnmmmm allahtan ümit kesilmez ama işte hep amaa ama lar bitmiyo

valla inan kaç kez anlattım kadınların her ay sadece 1 gün döllenme günü vardır diye ama anlamıyor ..mecburen ovulasyon testini alcammm önümüzdeki ay yoksa bizden bşy çıkmaz..2 ay daha kulanırım ovulasyon testi hamile kalmazsamda umruma gelmez daha keyfi bilir.. hem ugraşayım hem hamile kalayım hem taşıyayım hem dogurayım bakayımmm oh ne ala memleket beyimizde otursun iki tane agucuk diyip sevsin.. ballı ekmek kadayıfı ohh..
valla sinirim tavan yaptı yazarken bile.. yani kızlar allahtan azgın bi kadın deilim cinsellik yüzünden yoksa bu adamı paralardım... hoş yapsak bile ben zevk almıyoru çünkü başlangız ve bitiş 5 dk bile deil.. ondan ne zevk alasın.. beyimiz rahatlıyor ya yeterr.. töbe töbeee:)

minik gelin kendini üzme canım inşAllah olacak seninde bebeğin. bende aylardır evliyim daha orgazm olmadım ne olduğunu da bilmiyorum bizimde öyle 5 dakika sürüyo. spremler çıkıyor canım diğer günlerde bile çıkmaya devam ediyor bende de ama giden gitmiştir ilk etapta canım benim üzme kendini. Eşine de anlat sonuçta seni seviyorsa bebek için ve senin için de birlikte olacaktır seni üzmek istemez değil mi canım.

X