Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

ben işteyim anca fırsat bulunca bakıyorum takip etmeye çalışıyorum burayı

Yakızlar benim karnım çok ağrıyor ama adetime daha 6 gün var neden olabilir ki

hnurkoçer işallah ağrının sebebi güzel bişidir. benim adetime 1 hafta kala ağrılarım hep başlıyor

günaydın kızlar. nasılsınız? nur teşekkür ederim eklemişsin beni. ismim banu son adetim de 23 eylül. dün hastalandım yani bu ay da olmadı kısmet değilmiş napalım Allah büyük.

günaydın kızlar. nasılsınız? nur teşekkür ederim eklemişsin beni. ismim banu son adetim de 23 eylül. dün hastalandım yani bu ay da olmadı kısmet değilmiş napalım Allah büyük.

günaydın canım rica ederim sen yeni tarihini verde ekleyeyim benimde belim ve karnım çok ağrıyor o yüzden moralim çok bozuldu Allahım kucaklarımızı boş bırakmasın

Nurcum canım kendine çok dikkat et.Beline sıcak su torbası falan koy bi 5 dk.iyi gelicektir.

nurcum bi idrar testi yapmayı denesene benim bi arkadaşım adetinden önce yaptı hamile olduğunu öğrendi

evet daha erken çok umutlanmayalım ama genede içinde merak kalmasın ben öyle sabredemiyorumdafisfisfis

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…