Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

kızlar dün yengem geldi kendisi ebedir daha önce olan bütün belirtilerimi ona anlattım oda gögüserime ve göbek çizgime baktı birde üstten elle rahim kısmını muayne etti üstüne görebiliyorsundur dedi göbek çizgisi renk değiştirmiş gögüs uçlarımda su toplamış gibi ufak tanecikler var aklım karıştı son 4 güne girdim bakalım cuma belli oluvak annemde hamileliklerinde hep üstüne görürmüş

günaydınn kızlarr nasılsınızz
gulşencım gözünaydın canım ne guzel kalbının atısınıda duydun allah kucagına almayıda nasıp etsın..
yenı gelen arkadasllar hosgeldınızz

esma nerde gülşen nerde kızlar sabah ilk gelen arkadaşlarımız nerdesiniz??

geldim canım...bu sabah evden girmedim..uyumuşumda.....progestan denen hap az biraz uyku yapıyor insanda...zaten hamişlik uykusu vardı, birde hap eklenince duble uyku hali oluştu.....:1closedeyes:

günaydınn kızlarr nasılsınızz
gulşencım gözünaydın canım ne guzel kalbının atısınıda duydun allah kucagına almayıda nasıp etsın..
yenı gelen arkadasllar hosgeldınızz

sağolasın nazmiyeciğim....inşallah hepberaber kucağımıza alırız...rabbim acılarını göstermesin.....:Saruboceq:

amin canım inşallah ben daha kalp atısını duymadım ama nasıpse haftasonu yada pazartesı duyucam allahın ıznıyleee

GÜNAYDIN KIZLARa.s.
HEPİNİZE GÜZEL BİR GÜN,HAYIRLI BOL MÜJDELİ BİR HAFTA DİLİYORUM

gunaydin kizlar.bende sizlerle ayni yolda gitmek istiyorum allhimin izniyle araniza girebilirmiyimkaydirigubbakcemile5
eylul 3 regl tarihim.
HOŞGELDİN RAVZANUR BEN GİZEM.İNŞALLAH SİTEMİZ SANA DA UĞURLU GELİR.ALLAH GÖNLÜNE GÖRE VERSİN

SEHERCİM BELİRTİLERİN NELER?GEÇMİŞİ OKUMUŞTUM AMA HATIRLAYAMADIM.

gizemcim guzel dilekleriniz icin cokkkkk tesekkrler canim:1hug:

kızlar ben geldimmmmmmmm:lepi: hepinizi tek tek öpüyorumŞeniz Geçmişi şu an okuyamam umarım herkes iyidir..Yeni hamişimiz var mı? Günü geçenler ne oldu?

kızlarrrrrrr ben geldimmmmmmmmmgamyoncuiremsugamyoncuiremsu
geçmişi okuyamam şimdi anlatın bakalım ne var ne yok
hamişler olduğu kesin olanlar ne alemde diğer hamişlerim ne yapıyor sositosositosositososito
bu arada hepinize günaydınnnnnnn :1hug:

gunaydin canim bende araniza bugun katildimkaydirigubbakcemile5

kızlar herkeze günaydın bi geçmişi okuyayım bakalım nekadar sürecek inş olumlu haberler alırım öptüyorum sizi gelicem birazdan

gögüslerim agrıyo ustune yatamıyorum çok mide bulantısı oluyo sabahları kusamıyorum ama ayakalrım çok üsüdü bu ay yok o belim çok ağrıyo ama şu an sanki hasta olucakmışım gibi hissediyorum birde az öncede dediğim gibi gögüs uçlarımda tanecikler oldu bu ay

kızlar ben geldimmmmmmmm:lepi: hepinizi tek tek öpüyorumŞeniz Geçmişi şu an okuyamam umarım herkes iyidir..Yeni hamişimiz var mı? Günü geçenler ne oldu?
hoşgeldinn emellll:CüvCüv:
cancercim ozel mesajimi aldinmi canim
a.s.
ben cvp attım cnm şimdi sana

günaydın kızlar yeni gelenler hoşgeldiniz nasılsınız bakalım

gülşencimm bebeğini görmene çok sevindim allah sağsalim kucağına almayı nasip etsin

asiyecim senin için üzüldüm canım allahım bebeğini sana bağışlasın onu korusun

badegülcüm inşallah bişey olmayacak canım allahın izniyle

fatoşcum sanada çok geçmiş olsun biraz daha dikkat et yeğenimize iyi bak

deryaım bebişinin durumunun iyi olmasına çok sevindim allahım sonuna kadar böle götürsün allahtanda eşine bebek sevgisi versin bence oda bu durumu kabullenecek ama biraz sabret canım sen bebeğini düşün

hoş bulduk cancer cim..Yeni gelen arkadaşlar hepiniz hoşgeldiniz...Diğer kızlar nerdesinz yaaaa..Esma nasip ayşe şebnem merve gülşen asiye raziye nazmiye aslı ayşe tosbaa badegül esma2 diğer unuttuklarım nereye kayboldunuz yokmu yeni hamiş...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…