Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

güle güle aslı iyi eğlenceler iyi tatiller.
esmam gülşenim mervem nasipim emelim raziyem nazmiyem sinemim asiyem esmam ayşem nasılsınız kızlar yeniler var galiba hoşgeldiniz neşeli uğramış dün kaçak. eee varmı gelişme kimin günü bugün

uyumuşum be ya tel çaldı uyandım
ayy gene basladı bulantılar
kız inşallh kimsenin bebişinebişey olmazda sağlıcakla kucağına alır
bu arada esma nasip ayse nerde bunlar

canım bulantı yı dr lar psikolojik olur diyor.evde kapalı ortamda uzun süre kaln hamilelerde bulantı fazla olur ama arsıra dışa çıkan dolaşan dikkatini dağıtanlarda geçer kalmaz diyor bulantın başlayıınca biraz balkona falan çık belki faydası olur

kızlar günaydın hepinizi çok öpüyorum. dün akşam harika bir doğumgünü geçirdim çok eğlendik yedik içtik. bugün akşamda kuzenimin doğumgünü o da bugün evleniyo aynı zamanda koştur koştur bi haldeyim yani.

derya ben sana bişi söyliyimmi bence senin kocan seni seviyo çocuğunuzun olmasını da istiyo ama hayal kırıklıığı yaşamamak için sana belli etmiyo. bebiş gelince o da rahatlayacak bak görürsün. herşey güzel olacakkkkk
.

canım ya inşallah dediğin gibidir

esmam gülşenim mervem nasipim emelim raziyem nazmiyem sinemim asiyem esmam ayşem nasılsınız kızlar yeniler var galiba hoşgeldiniz neşeli uğramış dün kaçak. eee varmı gelişme kimin günü bugün

sanada merhaba canım yeni yaşın sana uğur getirsin herşey gönlünce olsun inşallah nice mutlu yılarrrrraaaaaaaaaaaaa:içelim:

asiş canım benim kader arkadaşım dr bana bol su iç dedi sen içiyormusun eğer içmiyorsan iç canım bence soğuk su istiyor canım soğuk kola falan ama annem başımda ya izin vermiyor..

kaydirigubbakcemile3 merak ediyoruz işte ne varki özelde mi gidiyorsun dr a eğer öyleyse daha fazla ilgilenmesi gerekir seninle.bazıları için inşan yaşamı çok basit işini yapıp parasına bakıyor kimiside can bu ne pahasına olsun elinden geleni yapıyor işte

özele gidiyorum canım ya muayenehaneye kadın 70 ytl alıyo ama az para alıyormuş o yüzden herhalde fazla sorulara muhatap olmayı sevmiyo. aceleci olmayın diyo. Ama korkuyoruz sonuçta 10 çocuk doğuırmadım ya şimdiye kadar zaten bi tecrübesizlik var yani

özele gidiyorum canım ya muayenehaneye kadın 70 ytl alıyo ama az para alıyormuş o yüzden herhalde fazla sorulara muhatap olmayı sevmiyo. aceleci olmayın diyo. Ama korkuyoruz sonuçta 10 çocuk doğuırmadım ya şimdiye kadar zaten bi tecrübesizlik var yani

nasıl olur ya ssk falan varsa (nerde yaşadığını bilmiyorum ama ) katkı payı ödeyip görünüyoruz biz.bide 70 ytl ni alıyormuş bizim buralarda 65 ytl bir özel muayene normalde dr odasında özel ilgilenip usg ye falan kendi bakıyor bence dr da var bişey:1hug:

evet haklısın yani doktorların bu tavrını anlamş değilim

hoşgeldin şebnemcim.....güne güzel başladığın gibi yeni yaşının büyük hediyesinide öğrenmek kısmet olur inşallah.....:CüvCüv:

asiş canım benim kader arkadaşım dr bana bol su iç dedi sen içiyormusun eğer içmiyorsan iç canım bence soğuk su istiyor canım soğuk kola falan ama annem başımda ya izin vermiyor..

kola içme sakın badegül......kafein onun tutunması için en büyük engellerden.....

asiyeciğim hastaneye gitsene canım.....özel hastanlerin fiyatlarıda düştü hem sen en yakın zamanda seni rahatlatacak birini bul....bende aramıştım randevu için hastaneyi ssk lının katılım payı ne kadar dedim...10 ytl imiş...nee dedim bi kere.....iyice düşmüş....inşallah hizmet kalitesinden ödün vermezler...

UMUDUNA KAVUŞANLAR

S.ozozel.................. (sibel)
deryaa1....................(derya)
Eköseoğlu............... (esma)
asiş.........................(asiye)
emelyucel............... (emel)
uğur ve eylül............ (eylül)
nazers.................... (nazmiye)
RUMELİLİ................ (gülşen)
umutyaren.............. (derya)
bahtusa...................(badegül)
fatoş3458.................(fatoş)

UMUDUNU TAŞIMAYA DEVAM EDENLER

* hnurkoçer......................................... .. ..7 Ağustos (nur)
* brisling.......................................... . ......8 Ağustos (dilek)
* alabama.......................................... . . .10 Ağustos (şebnem)
* çağla27.......................................... .. . .11 Ağustos (çağla)
* apexnasip....................................... .....16 Ağustos (nasip)
* serdi............................................. .. ....17 Ağustos (esma )
* SCEREN............................................ ..17 Ağustos (ceren)
* nigarim........................................... . .....17 Ağustos (nigar)
* TATLI BELA..........................................20 Ağustos ( *?)
* raziş............................................. . .....22 Ağustos (raziye)
* Rahel............................................ . .....22 Ağustos (emel)
* tosbaa8........................................... . ...24 Ağustos (aylin)
* esma_memo_12....................................26 Ağustos (esma)
* zuzu79............................................ ....28 Ağustos (sinem)
* cancer............................................ .....29 Ağustos (merve)
* aslımmm.......................................... . ..31 Ağustos (aslı )
* güzelkız MS................................................ . .... ... (semra)
* NEŞELİ:))......................................... .. ...................(neşe)
* la gatta............................................ .......................(deniz)
* aylint............................................ .. ...................... (aylin)
* myhope.......................................... ......................... (ayşe)

BİZLERDE UMUDUMUZA BU AY KAVUŞMAK İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPALIM GERİSİNİ ALLAHA BIRAKALIM

HADİ ARTIK BOYANSIN LİSTEMİZ PEMBEYE
LİSTEMİZİ GÖREN MAŞALLAH DESİN

nasıl olur ya ssk falan varsa (nerde yaşadığını bilmiyorum ama ) katkı payı ödeyip görünüyoruz biz.bide 70 ytl ni alıyormuş bizim buralarda 65 ytl bir özel muayene normalde dr odasında özel ilgilenip usg ye falan kendi bakıyor bence dr da var bişey:1hug:

Buralarda da var ssk anlaşmalı doktor ama insan güvenemiyo etrafta sordum hiçkimse beğenmiyo. Benim doktorum hani cevap falan fazla vermiyo rahat davranıyo ama en azından olumsuz değil yani genellikle verdiği kararlar doğru çıkıyo ben evliliğimin ilk aylarında başladım ona . Ve bizim ailede herkes ona gidiyor kime ne dediyse doğru çıktı analizi iyi yani tecrübeli kadın sadece işte fazla ilgili olmuyo soruyosun üstünkörü cevaplıyo ama işinde iyi o yüzden devam ediyorum ona.

Buralarda da var ssk anlaşmalı doktor ama insan güvenemiyo etrafta sordum hiçkimse beğenmiyo. Benim doktorum hani cevap falan fazla vermiyo rahat davranıyo ama en azından olumsuz değil yani genellikle verdiği kararlar doğru çıkıyo ben evliliğimin ilk aylarında başladım ona . Ve bizim ailede herkes ona gidiyor kime ne dediyse doğru çıktı analizi iyi yani tecrübeli kadın sadece işte fazla ilgili olmuyo soruyosun üstünkörü cevaplıyo ama işinde iyi o yüzden devam ediyorum ona.

bu kadar güveniyorsan o zaman dr bırakma ve söylediklerine güven canım şutarafagitti

günaydınj kızlar
hayırlı cumalar

kız gülşen ben sizi işletecektim hemen yazmışsınkötükedihüso
deryacım ve şebnemcim sırf siz bizi merak edip sormuşsunuz tşk ederim

merve esma ayşe asiye nazmiye esma fatoş aslı sinem raziye badegül ve diğer bayanlar hepinize günaydınlara.s.

günaydınlarrrrrr
:eek:klava:bu nasipin nikini beğenip benimki için yorum bile yapmayanlaraaaa hıh:dilcikar:
:eek:klava::eek:klava:bu bana rağmen umudunu kaybetmek üzere olan hamişlereeeee
:eek:klava::eek:klava:bu bahanelere sığınıp bu ay boş geçti diyenlereeee
a.s.a.s.bu relax hamişlere
ee daha kim kaldıııııııııCADIARZU
unutmayın hepimiz hamişizzzzz hatta ben 3. keredir üstüne gördüğüm halde sizden daha hamişimmmmmmmm:roflol:

günaydınj kızlar
hayırlı cumalar

merve esma ayşe asiye nazmiye esma fatoş aslı sinem raziye badegül ve diğer bayanlar hepinize günaydınlara.s.

hoşgeldin sanada günaydınnnnnnnnnnnnnn:CüvCüv:

günaydınlarrrrrr
:eek:klava:bu nasipin nikini beğenip benimki için yorum bile yapmayanlaraaaa hıh:dilcikar:
:eek:klava::eek:klava:bu bana rağmen umudunu kaybetmek üzere olan hamişlereeeee
:eek:klava::eek:klava:bu bahanelere sığınıp bu ay boş geçti diyenlereeee
a.s.a.s.bu relax hamişlere
ee daha kim kaldıııııııııCADIARZU
unutmayın hepimiz hamişizzzzz hatta ben 3. keredir üstüne gördüğüm halde sizden daha hamişimmmmmmmm:roflol:

ayşecim hoşgeldin formdasın gene canım güzel hamiş seni

günaydınj kızlar
hayırlı cumalar

tamam tama kızma hemen...lalalala lalaaaagamyoncuiremsukaydirigubbakcemile2

[

ya sen hamişlerin hamişisin ayşeciğim....senden daha hamiş bir hamiş göreyim karnımdakiler 3 üz olsun....bu kadar kesin konuşuyorumkaydirigubbakcemile3

X