Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

Bulur bulur söz konusu çocuk olunca adamlar kaf dağına gideri zümrüdü ankanın sütünü bile bulur

geldim kıslar sibelcim avcılarda oturuyorum
o doktora inanmadım Allahtan yoksa bebek gittiydi şimdi yerinde yani.
amanın nasibimde gelmiş hoşgelmiş.

Bizim bilgisayarlar yapılıyoda o yüzden hemen cevap veremiyorum

geldim kıslar sibelcim avcılarda oturuyorum
o doktora inanmadım Allahtan yoksa bebek gittiydi şimdi yerinde yani.
amanın nasibimde gelmiş hoşgelmiş.

Bizim bilgisayarlar yapılıyoda o yüzden hemen cevap veremiyorum
hoşbuldum asiyecimmm
Hadi ben de öptüm zaten kimsede yokk benden başka
kız sibel nereye biz varız bizi beğenmedin herhalde:dilcikar:

o zamn bende gidim bari zaten kesik kesik giriyorum öptüm hepinizi nasip kızcak şimdi ben geldim gidiyonus diye ama ne yapim

esmacım sana güle güle canım kendine iyi bak yeğene de olur mu canım öptüm iyi akşamlar

kız sibel ne konuşmuyorsun ben geldim diyemi iyi konuşma bakalım küstüm bakın bakalım bir daha gelirsem bebişim olsun:dilcikar:

asiyecim bak parsellerde bi özel hastane var Anadolu Hastanesi orda mehtap hanım olmalı hala ordaysa bi ona da görün belki menun kalırsın baya ilgili ve çok hastası olan tercih edilen bir doktor o

nasip konuşmuyorum ahanda çıkıyorum yeterki bebişin olsun bi daha da siteye uğrarsam tombul bi bebişin olsun

asiyecim bak parsellerde bi özel hastane var Anadolu Hastanesi orda mehtap hanım olmalı hala ordaysa bi ona da görün belki menun kalırsın baya ilgili ve çok hastası olan tercih edilen bir doktor o

canım çocuğu nerdeyse alacak doktor o canım maalesef..

çocuğa sağlıksız demişti mehtap hanım ya düşecek ya alcaz demişti sonra kendi doktoruma gittim 1 hafta bekleyelim dedi baktık kese büyümüş bebek kaldı canım

geçende mehtap hanım a ultrasona gittim kendi doktorum bakırköyde kalbi atıyor dedi. bide iyi durumda dedi.
ben ona da kızmıyorum bence orası tahlili yanlış yaptı değerlerim 1952 idi 1658 e düştü sonra 13000 çıktı nasıl ölçtülerse doktorum bile bence tahlilleri yanlış yapılmış dedi. doktorda sonuçta ona göre konuştu. ama buralarda o hastaneyi hiç beğenmiyorlar ve tavsiye etmiyorlar oraya gittim diye arkadaşlarımın çoğu kızdı bana

bel agrısı bugün beni mahvetii ara ara bir vuruyor agrı ayaga kalkamıyoum. adet mi olucam ne olucam bilmiyorum ama biran önce olsam iyi olucak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…