Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

kızlarrrrrr benim bugün hiç halim kalmadı nedense doğru dürüst işde yapmadım sıcak ezdi galiba

tşk ederim sağol canım allahım herkese hamişliği nasip etsin ama sağlıklı bir hamişlik nasip etsin mervecim hayatım tşk ederim çok beyendim çok sağol önümüzdeki ay en güsel hamişlik takvimleriniz koyucaz ikimizde aynı anda sanki sen kırmızı kart görmek için benim bebişi beklemişsin gibi hayrılısı böyleymiş ikimizde hamiş olucaz biliyorum ben

kızlarrrrrr benim bugün hiç halim kalmadı nedense doğru dürüst işde yapmadım sıcak ezdi galiba

sıcaktandır gülüm annesii büyüyoo bide ondan böle halsiz kalıyorsun..

:Saruboceq: evet canım ya ikimizde hamiş kalcaz..allahım sen büyüksünn bakalım buay sıkı çalışcam allahım sen bize nasip et

inş canım hadi ben çıkayım bişeyler yapıcam akşam için öpütm hepinizi görüşürüz

evet ya büyüyyor boddim kocaman olacak annesi sende annesi olacaksınya:dance:

merve ceren yarın kaçda doğacak sen hiçmi gelemeyeceksin yarınnnnn

merve ceren yarın kaçda doğacak sen hiçmi gelemeyeceksin yarınnnnn

doğru kız bende annesiyimm:roflol: ii bak kızıma bişi diyim mi çin takvimine göre ağustosta erkekti yalnış hatırlamıyosam benim velet

yarın sabah 10 da doğuma alcaklar ben bütün gün olmıcamm :dance:

baktım kız olmadı sana damat:) nasipin baktığı vardı o sende varmı esma

yaaa kızlar nolur birinis burda olun
mal gibi okuyom yazılanları mesaj yazcam hemen düşüyorum bilgisayarımı kırsam hırsımı alamıycam o derece
kimse var mııııııııııııııı

nasippppp merveeeeeee ayşeeeeeeee esmaaa aslııııııııı gülşennnnnnnn
deryaaaaaaaaa ve bütün kızlar hu hu ya çok özledim sizi bağlanmışken biriniz burda olun yaaaaaaaaaa

nasippppp merveeeeeee ayşeeeeeeee esmaaa aslııııııııı gülşennnnnnnn
deryaaaaaaaaa ve bütün kızlar hu hu ya çok özledim sizi bağlanmışken biriniz burda olun yaaaaaaaaaa

kız burdayım ne oldu
söyle bakem
işlerim vardı
bide siteye giremedim zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…