Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

kızlar ben artık hamiş değilim nasipçim beni çıkarabilirsin listeden ılgın inş sen hamişsindir canım öyle tuhafımki şuan beyim uyuştu kanım dondu resmen

Hepinize çok tşk ederim bende sizi çok seviyorum ağlayamiyorumda öylece kala kaldim ne yapsam bilmiyorum dondum kaldim işte

canım ağlada rahatla yoksa rahatlayamazsın yada ben öyleyim bilmiyorum
Allahım senle eşine sağlık versin ve sabır versin

Hepinize çok tşk ederim bende sizi çok seviyorum ağlayamiyorumda öylece kala kaldim ne yapsam bilmiyorum dondum kaldim işte

aslıcım hayatım hayat devam ediyor birde şöyle düşün ya bebişinde bir terslik olsaydı yada daha ileri bir zamanda kaybetmiş olsaydın bu sana daha çok acı verirdi buna inan
bak benimki canlı doğdu ve resmen kocaman bir bebekti ama allah onu benden daha çok sevdi ki yanına aldı bunu sana anlattım aradaki farkı gör ve fazla üzülme diye :teselli:

mervecim sende regl olmuşsun hayatım üzüldüm
ama ağustosta inş birlikte vereceğiz müjde demi:sm_cool:

kızlar ben artık hamiş değilim nasipçim beni çıkarabilirsin listeden ılgın inş sen hamişsindir canım öyle tuhafımki şuan beyim uyuştu kanım dondu resmen

canım biliyorum ne desek boş şuan ama inşallah bu son olur rabbim bir daha evlat acısı yaşatmaz ve en kısa zamanda hayırlı sağlıklı bir hamişlik yaşarsın inşallah canım:1hug:
hepimiz bir şekilde sınanıyoruz işte elimizden hiçbirşey gelmiyor sabırdan başka allah sabır versin canım vede biran önce yeniden o duyguyu tattırsın sana ama bu sefer hayırlısıyla tamamına erdirsin inşallahhhh:nazar::nazar::nazar:

Aslı cım söyleyecek hiçbir söz teselli etmeyecek biliyorum ama arkadaşlarında dediği gibi hayırlısı buymuş güzelim..Allah gelecek sefer daha sağlıklı bebekler nasip etsin inşallah...Ama bak hamile kalabiliyorsun ne güzel bu tekrar olacak demektir..Üzme kendini tamam mı canım..

Aslicimmm veren allah alan da o dua et ki en azindan bebişin oluyor hiç bir zaman evlat sahibi olmanin farkini yaşayamayacak olsaydin allah korusun daha yaşinda genç hamdolsun sakin üzülme canim yine olur allahin izniyle

mervecim sende regl olmuşsun hayatım üzüldüm
ama ağustosta inş birlikte vereceğiz müjde demi:sm_cool:

sorma gülüm ya buhranlı dakikalar geçirdikten sonra geldim kendime azda olsa kısmet :çok üzgünüm: inşallah canımm yeni ümitlere yelken açıcam bende..

Aslıcım geçmiş yeni girdim nete yeni gördüm kusura bakma tatlım. Allah sana ve eşine sabır versin.
Sıkma canını Allah sana tekrar bebek verecektir. Hayırlısı neyse o olsun tatlımmm

aslıcım geçmiş olsun hayatım.....allah hakkımızda hayırlı olanı versin....sabırlar diliyorum....
mervecim geciktim çünkü dışardan az önce geldim canım....sana tefriciye ila yapılmış çizelgeni yolluyorum...değişik değil ama geçen ay bana uğurlu gelenden:))

http://www.etickr.com/ticker.php?img=0,152,132,0,CD,1,MjAwOC8wNy8zMQ==,28,132

canım allah razı olsunn meleğine sağlıkla kavuş hayatım..
ama gülüm ben linki açamadım:asigim:

kızlar şimdi doktordan geldim kontrol için gitmiştim tekrar bişey olursa diye doktorcum bu ay hamile kalmamda bir sorun olmıcağını çünkü bebişin küçük olduğunu çok fazla bir operasyon geçirmediğim için bu ay devam edebileceğimi söyledi kızlarrrrrrrrrrrr hem mutlu hem üzgünüm mervecim canım bugünmü hasta oldun sen buarada kızlar geçmişi pek okuyamadım inş ara ara okucam ama hepiniz sağolun toparlanıcam evet nasip senin dediğin gibi daha büük olsa ay daha kötü olurdu geçmiş olsun sanada hayatım

merve aynı anda olucaz yine inş olmıcazda benim tarihim 31de yazarmısınız allahımdan tek isteğim bana güç vermesi

aslıcım tekrar geçmiş olsun canım

izmitligül hoşgeldin site açılmıyodu ya yeni girebildim kaçırdığım bişey var mı bakim ben geçmişe

kızlar bişey kaçırmamışım kimse girememiş galiba bişey sorcam takvimimi değiştirmeme gerek var mı ya normalde 2 hazirdan sat tarihime göre 8 haftalık ama doktor dün 7+1 veya 7+2 dedi

X