Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

sırnaşık şeysırnaşık şey:roflol::roflol::roflol: Kız Allah iyilğinizi versin emi hiç gülceem yoktu

kız 2 aydır üstüne görüyorsunya senle beraber doğuracağız galibaaaasositososito

yok kız dedik ya bizimki uzuyo 10 11 ay sürüyo hamişlik diyeeeee eeeCADIARZUbu durumda benimki 9+2=11 ay sürer hesap tamammmm:roflol::roflol:
sibelim hamişim kız gülmeyi bırakta koy artık resmini yeğen uyandı bana yol görünüyo yavaş yavaşşş görem bari seniiii:eek:

kızlar ben artık hamiş değilim nasipçim beni çıkarabilirsin listeden ılgın inş sen hamişsindir canım öyle tuhafımki şuan beyim uyuştu kanım dondu resmen

kızlar ben artık hamiş değilim nasipçim beni çıkarabilirsin listeden ılgın inş sen hamişsindir canım öyle tuhafımki şuan beyim uyuştu kanım dondu resmen
nasıl yani deme çok geçmiş olsun hayatım çok üzüldüm ama bak bunda da vardır bir hayır biliyorsun ben de 23 haftalıkken allah onu yanına aldı ama ayaktayım ve ayakta kalmak zorundayız hayatım üzülme olur mu seni seviyorum bebeğim
Günaydın Nasip...Nasılsın varmı gelişme?
valla yok emel koçiş geldi bugün kendi dr gideceğiz bakalım ne diyecek allahtan tam yumurtlama zamanım belki aşılamayı hemen yapar

aslıcığım ne oldu canımmmmmm:teselli:
Allah herşeyin hayırlısını versin canım demekki biraz daha zamanı var bunların hiç biri seni teselli etmeyecek biliyorum inan şuan kendimi senin yerine koydum allahım bidaha yaşatmasın canım ama sen onu çok sevdin o bunu biliyor annesi üzülme tamammı biz senin hep yanındayız biz bodinin seni bırakmayacağına çok inanmıştık ama hayırlısı böyleymiş :1hug:

CANIM GEÇMİŞ OLSUN AMA BENDE HAMİŞ DEĞİLİM KIRMIZI KART GÖRDÜM İNŞALLAH BİDAHAKİ AYA BERABER HAMİŞKALIRIZ UMUDUMU KAYBETMİCEM :1hug:

UMUDUNA KAVUŞANLAR

S.ozozel.................. (sibel)
deryaa1....................(derya)
Eköseoğlu............... (esma)
asiş.........................(asiye)
emelyucel............... (emel)
uğur ve eylül............ (eylül)
nazers.................... (nazmiye)
RUMELİLİ................ (gülşen)
umutyaren.............. (derya)
bahtusa...................(badegül)

UMUDUNU TAŞIMAYA DEVAM EDENLER

* nilhan............................................ .. .. ..3 Ağustos ( nil)
* hnurkoçer......................................... .. ..7 Ağustos (nur)
* Ameli............................................. .. .. .8 Ağustos (ayşe)
* brisling.......................................... . ......8 Ağustos (dilek)
* loveactually...................................... . . .10 Ağustos (şebnem)
* çağla27........................................... .. . .11 Ağustos (çağla)
* apexnasip....................................... .....16 Ağustos (nasip)
* raziş............................................. . .....22 Ağustos (raziye)
* Rahel............................................. . .....22 Ağustos (emel)
* tosbaa8........................................... . ...24 Ağustos (aylin)
* esma_memo_12....................................26 Ağustos (esma)
* birdilektut....................................... .... ..................... (dilek)
* meleğimsin........................................ .... ................. (berna)
* duygu2008......................................... .... ................ (duygu)
* beyazmelek........................................ .... ............... (melek)
* güzelkız MS................................................ ....... ... (semra)
* serdi............................................. .. ...................... (esma )
* NEŞELİ:))......................................... .. ...................(neşe)
* la gatta............................................ ......................(deniz)
* aylint............................................ .. ..................... (aylin)
* zuzu79............................................ ..................... (sinem)
* ılgın3009.................................................................(merve)
* aslımmm.................................................................(aslı )

BİZLERDE UMUDUMUZA BU AY KAVUŞMAK İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPALIM GERİSİNİ ALLAHA BIRAKALIM

HADİ ARTIK BOYANSIN LİSTEMİZ PEMBEYE
LİSTEMİZİ GÖREN MAŞALLAH DESİN

Hepinize çok tşk ederim bende sizi çok seviyorum ağlayamiyorumda öylece kala kaldim ne yapsam bilmiyorum dondum kaldim işte

X