Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

günaydın kızlar hayırlı cumalar herkeze ben bugün çok fazla yazamaya bilirim dün gece kan geldi az ama doktora gittik hemen doktorum yatak istirati verdi şuan evdeyim eşim işe leptopunu götürtrmedim morale ihtiyacım var ağrılarım arttı hiç aya kalkmadan yatmam gerekiyormuş sadece wc için kalkıcam kocişimde işten izin alıp gelicek offffffffff kaybetmek istemiyorum inat ettim kaybetmicem düşürmicem işte ağrım yok ama direnicem

Kızlar gününüz aydın karnınız bebek dolsun..:))))))))) Herkese hayırlı cumalar...Gülşen cim gelen giden yok inşallah...Merve sende var mı birşeyler? Aslı cım sen nasılsın aksilik yok umarım.Esma ve Boddi si nasıl? Nasip sen ne yapıyorsun? Şebnem nerdesin daja gelmemişsin? Nazmiye sende iyisinidr umarım? Asiye sen nasılsın? Başka kim kaldı ise unuttuğum özür dilerim.. Herkes iyidir inşallahhhhhhh

ağrım çok ama dierenicem demek istemiştim dua edin kızlar bana buna ihtiyacım var

günaydın kızlar hayırlı cumalar herkeze ben bugün çok fazla yazamaya bilirim dün gece kan geldi az ama doktora gittik hemen doktorum yatak istirati verdi şuan evdeyim eşim işe leptopunu götürtrmedim morale ihtiyacım var ağrılarım arttı hiç aya kalkmadan yatmam gerekiyormuş sadece wc için kalkıcam kocişimde işten izin alıp gelicek offffffffff kaybetmek istemiyorum inat ettim kaybetmicem düşürmicem işte ağrım yok ama direnicem[/

canımmm geçmiş olsun yanındayız biz senin merak etme sen kaybetmiceksin bugün bolca dua etcem sanada allah korusun meleğini:1hug:

Aslim cım merak etme dualarımız seninle inşallah bebeğin bırakmayacak seni. Dikkat et kendine.

Bak sana ne anlatacağım Benim müdürüm hamile kaldığından itibaren kanama geçirmiş ve 9 ay boyunca devam etmiş nerdeyse hergün gittim diyor ama kızı tutunmuş ona inat etmiş ve şimdi 8 yaşında. İnşallah seninde bebeğin tutunacak sana. Ama dikkatli ol doktorun dediklerine uy tamam mı canım

canım geçmiş olsun...Sakın moralini bozma dualarımız seninle.. İnşallah aksilik olmayacaka.s.

Ben iyiyim canım sadece kahverengi lekelenmemm devam ediyor 1 haftadır doktor bebek yerleştiği içindir dedi. Ne zaman bitecek bilemiyorum.. Ama şu anda ağrım sızım yok Allah tan şükürler olsun .

a.s.

maşallah,barekallah........
şükürler olsun canıma can verene......
şükürler olsun anne olma şansını verene......
şükürler olsun yuvama ışık tutana.....
şükürler olsun bu heyecanı yaşatana......
şükürler olsun binlerce......
kızlar çift çizgiyi gördüm.......
5 dakika önce.....
HAMİLEYİMMMM

5 dakika önce.....
HAMİLEYİMMMM

canım süper haberrrr... Çok sevindim...Allah kucağına almayı da nasip etsin.........

5 dakika önce.....
HAMİLEYİMMMM

tebrik ederim canım çok sevindimmmma.s.:nazar:

allallahımmmmm sana çok şükürrrrrrrr gülşenimmmmmmmmmm boynuna sarıldım şuan sevinnçten inanılmaz mutlu oldummm allahım sana şükürler olsun gülüm yaaa:teytey::teytey::teytey:

kızlar ağlattınız beni ya ay çok tşk ederim size iyiki varsınız ya inş dediğiniz gibidir düngece hep dua ettim bebişim beni bırakma lütfen zaten seni çok bekledim ne olur meleğim babişle bana bunu yapma seni çok seviyor ve çok istiyorum lütfen beni bırakma lütfennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn sana senin varlığına ihtiyacım var

teşekkür ederim canlarım.......bacaklarım tutmuyor şuan.....işe gelirgelmez hemen yaptım testi......

Gülşencim Allah kucağına da sağlığıyla almayı nasip etsin 9 aylık yolculuk senin içinde başladı darısı diğer kırmızı kartı görmemiş arkadaşlarımıza....

5 dakika önce.....
HAMİLEYİMMMM

canımcım tebrik ederim tatlım çok sevindim hemde çok allahım sorunsuz bir hamişlik versin bebişinide kucağına almayı nasip etsinhani düngece alıp yapamıcaktın bu sabahmı aldın canım

canımcım tebrik ederim tatlım çok sevindim hemde çok allahım sorunsuz bir hamişlik versin bebişinide kucağına almayı nasip etsinhani düngece alıp yapamıcaktın bu sabahmı aldın canım

dün gece işten eve gittiğimde saat 9 olmuştu.....herşeyde bir hayır vardır dedim....sabah yine almıcaktım ama dayanamadım işe gelirken aldım.....belki tuhaf gelecek ama insan gerçekten hissediyor kızlar......diğer aylar gibi değildi inanın değildi

dün gece işten eve gittiğimde saat 9 olmuştu.....herşeyde bir hayır vardır dedim....sabah yine almıcaktım ama dayanamadım işe gelirken aldım.....belki tuhaf gelecek ama insan gerçekten hissediyor kızlar......diğer aylar gibi değildi inanın değildi

bu ay hep hamileyim demiştin sen zaten..:))) Bende diyorum ama kısmet :KK43:(( Canım içine doğmasından başka farklı bir belirtin varmıydı peki?

ya merve dondum kaldım......hatta 2 test aldım bozuk çıkar diye......koyarkoymaz belirdi.....allahım tamamına erdirsin inşallah sağlıkla:nazar:

ay gülüm tahmin edebiliyorumm birtanemm aminn allah nazarlardan korusun felak nas oku bolcana canım benimm:1hug:

güzel hamişiimmmmmmmm:CüvCüv:

X