Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

canlarım kızlar
basta esmacım şebneme cokk tesekkur ederım cok ugratınız ya sagol sonunda bebişimin takvimi olduu yaşasınnn:)))
buarada butun kızlara tek tek teşekkur edıyorummm ıyıkıı varsınızza.s.

Bu arada bugün Gülşenden başka kim var regl tarihi gelen...Nasip nerdesin yaaaaaaaaaaa...Listeyi güncellermisin?

çok severim kedileri de:)
Arkadaşlar 15'i adet günümdü son 2 aydır düzenim bozulmuştu hapı bırakınca. Geçen ay 25gün sürdü yani 25. gün hastalandım. Bu ay erken başladık çalışmalara ama bu ayda olmayacakmış gibi geliyo bana. Ya aklımdan çıkmıo yine.lütfen olsun lütfeeeen:) hamiş arkadaşlar siz yumurtlama gününüzden önce mi başladınız çalışmaya nasıl anladınız yumurtladığınızı?

Canım aslına bakarsan bu iş yumurtlama gününe felanda bakmıyor..Adetten hemen sonra hamile kalanlar bile var..Ama sende anlayabilirsin yumurtlama zamanını..Şöyleki: eğer sanıcın olmuyorsa bile akıntıdan tahmin edebilirsin..yapışkan yumurta akı gibi bir akıntın olur..Ben hem kasık ağrımdan hem de o akıntıdan anlayabiliyorum.:lepi:

valla dün benim akıntım fazlaydı hafif ağrım da vardı ama önceki gün de aynı belirtiler vardı... Bu gün daha az mesela. Ben üşütmüş olabileceğimi de düşündüm. Aklım karıştı...

canım ben klomen kullanıyodum zaten doktor gununu falaln soyledı yumurtlamamın ama benımde sol kasıgımda cok agrı olmustu.ve akıntıdanda anlayabılırsın kı ben buay hıc beklemıyodum ama allahıma cok sukur oldu...

son adet tarihin neydi senın hayatım..

Tünaydın kızlara.s.

geçmişi daha okumadım ama nasılsınız bakalım kimler var bilmiyorum ama hepinizi öpüyorum:1hug:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…