Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

günaydın kıslar esmacım ay kıyamam ya çok şeker bir duygudur kesin bebişimiz nasıl canım inş iyidir.
bebşimiz iyi canım allaha şükür klp atışlarını gördük tık tık atıyo darısı sizlere inşallah

aslım sanada günaydın kimse yok sanırım cvp yazacak bize

yettim kızlar günaydınnnnnnnnnnnnnnn
kontrol paneline girin detay bilgilerinizi düzenleyin yerine girin orada en alttakilo doğum takip yerine yapıştırın ok
umarım anlatabilmişimdir

aslı kafam karıştı sen şimdi hamilemisin geçmişi okumadım canım benim

günaydın esmacım evet canım hamişim ama doktorum kimseye söyleme aileden dedi çünkü çok aşağıda belki yeni olduğu için böyle olabilir ama yinede bekleyin bir agustosu dedi karnımdanda net göremedi gaz varmış diye benim kafam çok karışık henüz eşimle sevinemedik bile uzun yürümek yasak işe geliyorum arabayla işte bütüngün oturuyorum eve gidiyorum yine arabayla evdede oturuyorum bilmem ne olucak ama sevinmek istiyorum 1 agustos gelirmi bilmem

hoşgeldin nesra umarım bebişine kavuşursun esmacım şimdi bana şu çizelgeyi anlatırmısın pek bilgim yokta neyi gösteriyo

herkese günaydın kızlarrr........yeni gelen arkadaşlarımıda günaydın....ben gülşen.....
esmacım görmüşsün boddinin kesesini ve tabi boddini....kalp atışlarını dinledinmi,anlatsana bişeyler......

tşk. ederim canım bende bu ay seraphone diye bi ilaç kullandım.ardından çatlatma iğnesi bakalım şimdi ayın 30 unu bekliyorum.ama geçmek bilmiyokafamçokkarıştısizin yazdıklarınınızı okuyorumda sanırım hamiş olunca bi şekilde anlaşılıyo!hissediliyo!bende sadece göğüs uçlarımda biraz hassasiyet ve bel ağrısı var.ana oda psikolojikmi gerçekmi bilmiyorum.işte böyle durumum.

ah canım ah sorma bu ay bende hamişim ama bakalım sevinemiyorum tehlike var ama benimde belim kasığım ve gögüslerim çok ağrıyor hayırlısı canım belkide hamişsindir.

yok adım nesraa.s burda yazan kızların çoğu ya hamiş yada ümit ediyo !bendeümit edenlerdenim.paylaşmak güzel olur sanırım dedim.sohbetler çok hoş!
buranın sohbeti gibi sohbet bulamazsın benden sölemesi

günaydın esmacım evet canım hamişim ama doktorum kimseye söyleme aileden dedi çünkü çok aşağıda belki yeni olduğu için böyle olabilir ama yinede bekleyin bir agustosu dedi karnımdanda net göremedi gaz varmış diye benim kafam çok karışık henüz eşimle sevinemedik bile uzun yürümek yasak işe geliyorum arabayla işte bütüngün oturuyorum eve gidiyorum yine arabayla evdede oturuyorum bilmem ne olucak ama sevinmek istiyorum 1 agustos gelirmi bilmem
canım daha minnacık birşeyy doğal aşağıda olması takma kafana bebişin seni bırakmaz
hoşgeldin nesra umarım bebişine kavuşursun esmacım şimdi bana şu çizelgeyi anlatırmısın pek bilgim yokta neyi gösteriyo
haftasını gösteriyo canım
tşk. ederim canım bende bu ay seraphone diye bi ilaç kullandım.ardından çatlatma iğnesi bakalım şimdi ayın 30 unu bekliyorum.ama geçmek bilmiyokafamçokkarıştısizin yazdıklarınınızı okuyorumda sanırım hamiş olunca bi şekilde anlaşılıyo!hissediliyo!bende sadece göğüs uçlarımda biraz hassasiyet ve bel ağrısı var.ana oda psikolojikmi gerçekmi bilmiyorum.işte böyle durumum.
canım steres yapmadan bekle içime doğdu sen hamişsin
herkese günaydın kızlarrr........yeni gelen arkadaşlarımıda günaydın....ben gülşen.....
esmacım görmüşsün boddinin kesesini ve tabi boddini....kalp atışlarını dinledinmi,anlatsana bişeyler......

canım günaydın valla bodinin kalp atışlarını izledik 12. haftada duyabilirz dedi tık tık atıyo ne tatlı bişey sadece 11mm düşünsen sonra kocaman olacak allah en yakın zamanda sizlerede yaşatsın bu mutluluğu inş. canım

hamiş olunca hissediliyor sanırım evet....bu ay benim için her aydan farklı.....sonsuz inancım var......
sen duy sesimi ey yaradan canıma can kat.........

günaydın canımmmmmmmmmmm durumlar nasıl

CNM YA DÜN GECE ATEŞİME BAKAYIM DEDİM 37,3 çıktı sonrada sabah baktım 36ydı:1no2: benim yok umudum bu aydan kist olmasın yeterki..

gülşencimm aminnnnn benimde canıma can kat allahımm :eek: duanı çok sevdim cnm:emir_bebek:

Kızlar günaydınnnnnnnnnnnnnn........
Nesra aramıza hoşgeldin canım ben Emel..
Zuzu sende tatilden hoşgeldin umarım güzel geçmiştir..
Esma cım yeniden tebrik ederim..Ne güzel kalp atışlarınıda duydun artık..Darısı bize..
Nasip nerdesin ? Ayşe sende yoksun?
Merve limon testini yaptın mı?
Gülşen canım sen nasılsın?
Asiye sende iyisin umarım..
Aslı canım moralini yüksek tut bebişin tutunacak sana..
Şebnemm günaydın
unuttuklarım kusura bakmasın hepinize günaydınnn
bu arada ben limon testini yaptım tortular çöktü.Ben şimdi hamliemiyim :)))) gün içinde tekrar yapacağım ama..

Kızlar günaydınnnnnnnnnnnnnn........
Nesra aramıza hoşgeldin canım ben Emel..
Zuzu sende tatilden hoşgeldin umarım güzel geçmiştir..
Esma cım yeniden tebrik ederim..Ne güzel kalp atışlarınıda duydun artık..Darısı bize..
Nasip nerdesin ? Ayşe sende yoksun?
Merve limon testini yaptın mı?
Gülşen canım sen nasılsın?
Asiye sende iyisin umarım..
Aslı canım moralini yüksek tut bebişin tutunacak sana..
Şebnemm günaydın
unuttuklarım kusura bakmasın hepinize günaydınnn
bu arada ben limon testini yaptım tortular çöktü.Ben şimdi hamliemiyim :)))) gün içinde tekrar yapacağım ama..

canımm süper çok sevindim kız :sm_cool: yok cnm akşam misafirlerim vardı evde yapamadım 12ydi gittiklerinde hemen uyudum sabahta aklıma gelmedi cnm bugece yaparım a.s.

efet gülşencim bende duanı çok sevdim allahım canımı benden alma allahımmmm inş esma inş kaybetmicem canım ılgın sen hamişsin inan bana hamişsinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

ya kızlar alıntı yapmak istiyorum yani yazdığınız cevaba cevap vermek için ama beceremedim:)nasıl oluyo ?eköseoğlu teşekkürler moral verdin walla.bende bi öyle hissediyorum bi böyle kpssye sonuçlarını beklerken bile böyle heyecan yapmamıştımfisfisfis

canım yazdıklarımızın altında alıntı yap var oraya tıkla

efet gülşencim bende duanı çok sevdim allahım canımı benden alma allahımmmm inş esma inş kaybetmicem canım ılgın sen hamişsin inan bana hamişsinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

cnm benm sağol desteklerin için ama olmadı bir dahaki ay daha sıkı çalışırız napalım kısmet şakkıdı inş. dediğin gibidir gerek kalmaz :1hug:

mervecim valla ben ümitli değilim ne yalan söyleyim...Ama inşallah vardır...Senden başka dibe çökmeyen yokmuydu?

Nesra cım hemen sende yap bu testin doğruluğunu öğreneceğiz...Şeffaf bir kaba idrarını yapıyorsun içine yarım limonun suyunu damla damla sıkıyorsun..Çökerse hamişsin :))) Senın regline kaçgün var daha? Bir de sen yap bakalım ne çıkacak?

X