Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

Kızlar selammmmmm....Nasip valla öyle bir hamişim diye yazmışsınki "aaa test yapmış hamile" diye düşündüm inan..İnşallah düşündüğüm gibi çıkar...
Şebnem canım hoş geldin...Umarım daha iyisindir artık...

hoşgeldin hayatım
ben ya muhteşemmim :roflol::roflol:
ama korktuğum başıma geldi:dance:

selam emelcim iyiyim çok şükür. işler yavaş bende kendimi halsiz hissettiğim için evdeydim. işe gelmedim bugünde geç geldim ondan. ama çok şükür iyiyim. keşke şu tatile gitmeseydim. o zaman idrar yollarım enfeksiyon kapmıcaktı. çatlama iğnesi filan boşa gitti şimdi düşünüyorum bu ayda denesem mi acaba. doktor üç ay denicez demişti ama?

bence dene hayatım.. Çünkü idrar yollarından dolayı işe yaramamış olabilir..Kendine bu ay dikkat et ve işe yarayacakmı ona bakalım..:içelim:

selam kızlar nabersiniz ben hala bekliyorum bugün 6. gün gelen giden yok testte çarşamba negatifti bakalım 2 gün sonra gene yapıcam

sen bigün hamişim dicen kimse inanmıcak kafamızı allak bullak ediyon kızım sende :)
delidir ne yapsa yeridir misali
selam kızlar nabersiniz ben hala bekliyorum bugün 6. gün gelen giden yok testte çarşamba negatifti bakalım 2 gün sonra gene yapıcam

esma 6 gün geçtiğine göre bi idrar testi yapsana kesin çıkması lazım

Esma 2 hoşgeldin.... Canım sen dün mü yaptın testi en son? Daha önce değilmiydi?

UMUDUNA HAZİRAN AYINDA KAVUŞANLAR

Açelyaakaslan............( )
TATOŞ......................( )
S.ozozel.................. (sibel)
deryaa1....................(derya)
Eköseoğlu............... (esma)
Duygun....................( )
asiş.........................(asiye)
emelyucel............... (emel)
uğur ve eylül............ (eylül)

UMUDUNU TEMMUZA TAŞIYANLAR]:

apexnasip..................................17 Temmuz (nasip)
nazers.......................................17 Temmuz (nazmiye)
raziş.........................................20 Temmuz (raziye)
aylint.........................................22 Temmuz (aylin)
RUMELİLİ..................................24 Temmuz (gülşen)
umutyaren.................................25 Temmuz (derya)
zuzu79......................................27 Temmuz (sinem)
NEHİR......................................28 Temmuz (gülciha)
güngüneş..................................29 Temmuz (pınar)
Rahel........................................29 Temmuz. (emel)
Melankolia........................................ ........... (pınar)

aslımmm........................................ 1 Ağustos (aslı )
ılgın3009....................................... ..1 Ağustos (merve)
Ameli..............................................8 Ağustos (ayşe)
loveactually....................................10 Ağustos (şebnem)
çağla27.........................................11 Ağustos (çağla)
birdilektut....................................... ................ (dilek)
meleğimsin........................................ ............ (berna)
duygu2008......................................... ............ (duygu)
beyazmelek........................................ ........... (melek)
güzelkız MS................................................ ... (semra)
serdi............................................. .................. (esma )
NEŞELİ:)).........................................................(neşe)

BİZLERDE UMUDUMUZA BU AY KAVUŞMAK İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPALIM GERİSİNİ ALLAHA BIRAKALIM

HADİ ARTIK BOYANSIN LİSTEMİZ PEMBEYE
LİSTEMİZİ GÖREN MAŞALLAH DESİN

Son düzenleme:
tamam canım yarın hapıma başlıyorum. bu arada sen resmini koymamışsın göremedim. nasıl konuyo bu resimler bende biriki resmimi koyuyum bari madem herkes birbirini sanaldan kopup biraz daha gerçek karşısında hissetsin

canım bu bilgisayarda resmim yok ki? Ama en kısa zamanda koyacağım..Sorma kızlar güzellik yarışmasına katılmış gibiler.sırnaşık şey

selam hoşgeldin ben şebnem tatildeydim yeni geldim. 6 gün süper test yaptın mı bi daha yap yani

ya cumartesiye kadar olmazsam testi ogün birdaha yapıcam ya belirti olsa gider kan testi yaptırırım ama belirti yok sadece kasık ağrısı oda adetttede oluyo biliyosunuz eğer olmazsam test ne çıkarsa çıksın salı doktora giderim.......kısmetse

tamam canım. başka nevar ne yok esmayı yakalayamadım. mervecik raziye nazmiş gülşen pınar derya emel ayşe sinem onlar ve adı aklıma gelmeyen ler kızmasınlar nasıllar nerelerdeler napıyolar keyifler iyimi?

en son herkes hamişti..:teytey: yani bir ara listeyi pembeye boyadı Nasip herkes hamiş oldu..:roflol: Ben bu ay şimdilik umutluyum..Bu ayın hem başında hem sonunda regl tarihim var..Yani inşallah olmam.. Zaten bu ayda kart görürsem yedek kulubesinde Eylül ayını bekleyeceğim...:eek:

kızlar kociş gelecek
yemek yapmalıyım kömbe bilirmisiniz
çökelek kömbesi
kendinize iyi bakın hamişler
2 sat sonra görüşürüz

ya bide kızlar ben daha önce bir düşük yaşadım hamile olduğumu öğrendiğim günden beri hayatım zindana döndü tahlil iyi çıkmadı leke geldi birde ilk gittiğim doktor çok kötüydü çok moralimi bozmuştu . o yüzden inanın korkuyorum gene aynı şeyleri yaşarım diye

tamam canım. başka nevar ne yok esmayı yakalayamadım. mervecik raziye nazmiş gülşen pınar derya emel ayşe sinem onlar ve adı aklıma gelmeyen ler kızmasınlar nasıllar nerelerdeler napıyolar keyifler iyimi?
HOŞGELDİN a.s.CANIM NASILSIN DAHA İYİSİNDİR İNŞALLAH ÇALIŞMALARA DEVAM:eek: ARA VERME BİZDE İYİ BENİM BU AY UMUDUM YOK GÖĞÜSLERİM ACIYOR ÇÜNKÜ ADET OLMADAN ÖNCE Kİ BELİRTİLER YANİ
senağlama

ya bide kızlar ben daha önce bir düşük yaşadım hamile olduğumu öğrendiğim günden beri hayatım zindana döndü tahlil iyi çıkmadı leke geldi birde ilk gittiğim doktor çok kötüydü çok moralimi bozmuştu . o yüzden inanın korkuyorum gene aynı şeyleri yaşarım diye

moralini yüksek tut
bişey olmaz inşallah
evet benimde ilk gittiğim doktor berbattı bebek karnım da ölmüştü 3 yıl önce kendiliğinden düşer dedi
tam 1 ay bekledim
sonra şimdiki doktoruma gittim
okadar sinirlendiki banada allahın sevgilik uluymuşun bişey olmamış
dedi
doktor çok önemli kızlar lütfen iyi seçin

Merak etme moralini yüksek tut be düşüğün tekrarlaması çok düşük bir ihtimal oluyormuş nette öle yazıyodu. İnşallah bişey olmas canım..

şebnem cim hosgeldın canım tekrar gecmısolsunnn.bugun nasılsınnnn...bız nasıp ablamala bırlıkte beklemedeyız bakalımm kırmızı kartı daha gormedık umarım dokuz ay boyuncada gormeyız ınsallahh

kızlar ben kaçıyorum anneme gideceğim dönüşte görüşürüz
hepiinizi öpüyorummmmmmmmmmŞenizŞeniz

X