Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

ya kızlar size bir soru ben hormon testi falan yaptırdım çocuk olması için bi sorun olsa o testte çıkarmı

mrb kızlar ben geldim napıyonus bakalım pes etmek yok yola devam çalışmalara devam :)))

kızlar ya esım bugunde bekleyılım garantı olsun dıyoo...ya offf ne yapsammmkııı bılemedımmm
kızım kaç gün oldu ki geçeli bak sonra gidip benim gibi bozuk test almayasın heyecanla:roflol:
bekle bencede canım sağlam olsun bizim olsun:)
nasip et bakalım kahvaltını doysun bebiş:)
sağol hayatım bebiş vars kesin doymuştur
ya bende ne göğüs ağrısı nede kasık deli olacam ya arada kasıklara giriyor o kadar

mrb kızlar ben geldim napıyonus bakalım pes etmek yok yola devam çalışmalara devam :)))

hoş geldin canım

kızlar beni hiç merak etmiyonusmu bugün karar verdim resmimi koycam düğün resmimi

nazmiye hayatım senin daha yarın kafamıda karıştırdınız ha:eek:klava:
esma merve ve diğerleri nerdesiniz bakayımKötü Kazen

kızlar sizin bardağa burda şişe çekmek diyorlar
işlerim yoğun sadece okuyorum fazla kaynatmayın tamammı
güzel hamişler
ya kızlar diyorum ki bi tane test alsam yapsa ikinci çizgiyi iyice görsem onları saklayacağım bebişime özel kutu yapıp benim yaptığımda silik çıktıya olurmu
bide tek çizgi çıkıyormuş ne komik olur ama

kızlar sizin bardağa burda şişe çekmek diyorlar
işlerim yoğun sadece okuyorum fazla kaynatmayın tamammı
güzel hamişler
ya kızlar diyorum ki bi tane test alsam yapsa ikinci çizgiyi iyice görsem onları saklayacağım bebişime özel kutu yapıp benim yaptığımda silik çıktıya olurmu
bide tek çizgi çıkıyormuş ne komik olur ama

pes esma yani yap kız hatıra kalsın ama zamanla renkler kaybolurki iyi muhafaza etmen gerekir
bu arada günaydın hanımefendiKötü Kazen

X