Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

kızlarrrr canım sıkılıyor
kafam hala testte tamam çıkmama olasılığı yüksek belki test bozukta olabilir ama ne bileyim durgunlaştım içim burkuldu
canım canını sıkma evet seni anlıyorum ama biliyorsun burda üzülmek yok tamam mı güzelim en azından senin bir tane var anne olmuşsun dimi allahtan ümit kesilmez bunu sakın unutma
a.s.

canım burdayım ıslerı hallettım geldım.yok hala gelen gıden bi arkadasım daha aradı dun gece ruyasında benı hamıs olarak gormus karnım falan bayay şişmiş..hadı bakalım bu son bır hafta ıcınde 2 arkadasımda benı hamıle gordu bunlar bı ısarettır belkıı..beklemedeyım hala

nasipcim ne suçu..Ne cezası..O zaman bizim suçumuz daha büyük demekki..Senın bir tane oğlun var Allah bağışlasın..Biz ne yapalım..Öyle düşünme vakti ve zamanı gelmemiştir...

esmaaaaaa ayşeeeee merveeeeeeeeee ve diğerleri nerdesiniz ya hadi ayşe istanbula gitti ya diğerleriklava:klava:

bizim nette gidip duruyor gene ondan çok yazmadımm..
oklavayı alsam elime acaba nasipcim yakışır mı dersinnklava:
ay süper yaa sengözlerimebaksanab

Umutları hiç tükenmeyen bizler.Her yeni günümüz bir umut kapısı olsun ve umudumuz hiç tükenmesin.

Allah her umudu olanları umutlarına kavuştursun.

ne güzel uyuyordum telefon uyandırdı ya
hala uykum var
anneme gitmem lazım oğlan oraya gelecek sıcaktan canım istemiyor

hadi allah kavuştursun git anneciğinin ellerinden öp.. nasıl ii mi sağlığı anneciğinin?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…