Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

merve valla ağzından bal damlıyor şekerim.........inşallah rabbim hayırlısın versin.......maşallah barekallah.......

günaydin canim

bende fitil kullandim adetliyken ona başlayacaksan hiç araa vermemen lazim yoksa faydasini göremezsin

nasıl yani canım.ben 2 gün önce doktora gittim.doktor ilaçlara hemen başla dedi.fitile adetli iken başla demedi.şimdi adetli oldam bile kullanacan yani demi.ama ben şu anda adetli değilim ama kullanmaya başladım.2 gün sonra olurum heralde...

yaaa yine ters düştük nasip...bana da kullanma dedi..neyse kızların kafası karışıyor..ben bu tür sorulara cevap vermeyim en iyisi..ama benım iltihap değildi belki o nedenle kullanma dedi..

bak olabilir benim intihap içinde ya en güzeli kendi druna sormasi

canim antibiyotiklere başlandimi ara verilmemesi gerekiyor eğer başladiysan devam edeceksin adetli bile olsn kaçtane fitil ve günde kaçtane koyuyorsun

sen sor çağlacımm doktora en iyisin.
kızlarr valla ben bundan sonra bölee %100 düşünce gücü moduna girdimmm:asigim:

canim antibiyotiklere başlandimi ara verilmemesi gerekiyor eğer başladiysan devam edeceksin adetli bile olsn kaçtane fitil ve günde kaçtane koyuyorsun

aslında nasipe katılıom antibiyotik mantığınla gidersen hiç ara vermememn gerek

güzel biz nasil gieceğiz ve işe yariyormu?

ya dedim ya size secret filmini izledim internetten acayip etkilendim hastalığını bile insanlar iyileşcem diyerek iileşio.
daha ne hikayeler varr istiosan yollayım bulup azıcık bakarsn ama kocişin gelcek dimi:sm_cool:

evet antibiyotiklere başladım onlarda sorun yok.adet olsam bile içerim.fitile de başladım hergün akşam yatmadan önce 1 tane koyuyorum.14 tane toplam.ama dediğim gibi hepsi bitmeden adet olurum ben.fitil kullanırken de ilişki yasak.ama o zaman fitil bitene kadar yumurtlama günüm de geçer.benim korkum da o bu ayda gider yani...bir de canım ya fitili koyuyorum sonra fitil çıkmaya çalışıyo sanki bana öyle geliyor.sabah çamaşırımda beyaz fitil lekeleri oluyo.acaba düzgün mü koyamıyom.çok da ileri itiyom ama...

çağlacığım neden inatla dr. aramıyorsun en doğru cevabı dr. alabilrsin canım hadi hemen dr. ara bakalımmmmklava:klava:klava:

yok hayatım bende de çıkıyormuş gibi oluyordu senin yumurtlama zamanına kadar kaçtane kullanmış olacaksın fitil son 2 3 taneyse unutuver fitili dermişim:dance:

yok hayatım bende de çıkıyormuş gibi oluyordu senin yumurtlama zamanına kadar kaçtane kullanmış olacaksın fitil son 2 3 taneyse unutuver fitili dermişim:dance:

eğer adetli iken kullanirsam yumurtlama gününe kadar biter fitiller yok eğer adetli iken ara veririsem 6-7 fitil hala kalmiş olacak.gerçi adet günüm ne olur onu da tam bilemem ama....

istanbullu arkadaşlarım deprem oldu hissetinizmi ay çok korktumya plazadayız ve 18 kattayız düşünün yani hamile olsam allah korusun kaybedebilirdim.

hissetmedim ben......msnde abimin eşide bana diyor deprem oldu şuanda diye...hiç hissetmedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…