Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

bana ne insan arada bir cevap verir be deli gibi kendi kendime konuşuyorum topiktelülülülülülü

nasipciğim ben geldim canım nasılsın bakalım eve geldim dısarısı çok sıcak öldüm valla ne var ne yok başka ilginç şeyler varmı bulduğun söyle

aloooooooooo nasip ,merve, gülşen,nazmiye,raziye,çağla,sinem,pınar,aylin,asiye,emel,remel,kız ayşe sende gelmedinmi daha nerelerdesiniz
bu arada hamiş sibel nerede hiç girmiyo
duygu zaten küs bize bide hamiş uyuyordur kesin bende eve gelince uykum kaçıyo ne hikmetse şimdi uyumak yerine burdayım ama temizlik yapmam gerekiyoooooooooooo

kızlar nerdesiniz nasip
sohbet odasına gelinsene bari olanlar konusuruz kimse yok neden bugün

nasipciğim ben geldim canım nasılsın bakalım eve geldim dısarısı çok sıcak öldüm valla ne var ne yok başka ilginç şeyler varmı bulduğun söyle

neler neler buldum bir bilsen
insanlar ne kadar tuhaf ya neden kimse olduğu gibi davranmıyor anlamış değilim

bizim klavye y harfini yazmıor bunu ekran klavye sinden azıom anlışl anşalıma olmasında bakmesela yazıyom azıom olarak gelio

geçen gün arkadaşım geldi onunda ikizleri karnında ölmüş gelişmemiş senin nasıl oldu derya

benimde kanamma oluodu
önce biri öldü
10 gün sonra ikincisi öldü
doktoru ona ne demiş neden öle olduğunu demişmi

nasıl yani anlamadım karnında biri öldü onu aldılar sonra diğerimi öldü kafam karıştı
onun yeni gebelikti 2.5 aylık aslında o düşük yapmış oluyor bence

onun belliyki kızım ilk bebeğini aldırmıştı ilk aldırılan bebekten sonra hamile kalması bile müjiseydi çünkü eskiler derler ilk bebeğini kürtaj yapartırırsan allah bir daha vermezmiş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…