Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

kızlarrrrrrrrrrrrrrrr günaydın 5 gündür giremedim yaaa hepinizi çok özledim
nerdesin kız sen bakayım çabuk hesap ver
Kizlar ben gideyim ütüye başlayayayim bari çokkkk iş var çokkkkk
kız sen kafayı yemişsin temizlikle
günaydın kızlar........cumanız mübarek,bebişlerimiz bol olsun
sağol bitanem
hadi hayırlısı gülüm sanmam ya varsa zaten silik bile olsa çıkar diye tahmin ediyorum

ama çeneniz düşmüş sabah sabah daha geçmişi bittiremedim

KJIZLAR ŞUAN FRANSADAN BİR ARKADIMI DSİTEYE ÜYE EDİYORUM
oda zavallım bebk bekliyor
pardon istiyor
bir methettimki sizi sormayın
onunla yazışıyomda 1 saattir

ana nasip gelmiş kız

kızlar ben markette gidiyorum malum koçiş bugün yolcu bak çok kaynatmayın daha sabahki geçmişi okuyamadımklava:klava:

KJIZLAR ŞUAN FRANSADAN BİR ARKADIMI DSİTEYE ÜYE EDİYORUM
oda zavallım bebk bekliyor
pardon istiyor
bir methettimki sizi sormayın
onunla yazışıyomda 1 saattir

ana nasip gelmiş kız

günaydın kız oh oh sen muhabbette dalınca unut bakalım bizinaniknanik
neyse arkadaşına söyle buyursun gelsin kapımız herkese açık:enbuyukkk:

günaydın kız oh oh sen muhabbette dalınca unut bakalım bizinaniknanik
neyse arkadaşına söyle buyursun gelsin kapımız herkese açık:enbuyukkk:

kız unuturmuyum hiç
resmen bağımlılık yaptınız
gözümü açar açmaz kızla geldimi acep diye
düşünüyorum sen ne diyon kız
hem sabah beri sizzden bahsediyom kıza
o garibimde ameliyat olmuş kis varmış portakal kadar onu aldırmışklava:

kafamçokkarıştı ohooooho senini işin zor kızım sen o güne kadar kafayı yemessen iyi. hadi inşallah hamişsindir o samannnn :roflol: :roflol:

kız valla midem bulanıyor ve göğüslerim arıyor tabi şakaydıda şüpheleniyorum dediğim ama bu mide bulantısı göğüs ağrısı neyin nesi
onu anlamadım

Şebnem cim canım benım valla üzülmüyorum..Hem şurda Eylül e ne kaldı? Nasılsa Eylülde doktor benı bekliyor. Biz beceremiyoruz bu işi..Sağolsun o yapıverecek bize :)))) Ama ben senden ümitliyim..Tek gitcen çift gelecen..Olmazsa doktor amcalar sanada yapar..:))) Herşeyin hayırlısı..
Dilekcim bugün sıra sende..Umarım bugün mutlu haberi sen verirsin. Bence de bir test al yap.. Çıkmazsada boşverrrrrrr...Günler torbaya girmedi ya...Elbet birgün gelecekler..

şebnem bebeksiz son tatilin olur inşallah canım.....seneye inşallah onlarla gideriz.....ne kaaaa muhteşem olur.......

aylincim geçmişi anca okuyorum hadi bebişiniz analı babalı büyüsün hayatım ah o yeğenler yokmu çok sevilir keratalar bende 7 tane var birde yeğenimin kızı var biride yoldaymış yani 9 tane

dilekçim adet tarihin bugün olduğu için silik çizgiyi yakalaman kuvvetle muhtemel.......inşallah bu mübarek cuma günü ve recep ayının bu ilk günü sana bizlere umut getirir.....
ve hepimiz için kızlar bugünden itibaren fırsat oldukça 7 fatiha ve 100 ihlas okumayı ihmal etmeyin.....ben genelde sabahları duşla birlikte abdest alınca işe gelene kadar yolda okumayı planlıyorum.....bugünkünü eve gidince başlıcam kısmetse......bebişlerimiz bize bu mukaddes aylarda koşa koşa gelecek inşallah...maşallah,barekallah

aylincim geçmişi anca okuyorum hadi bebişiniz analı babalı büyüsün hayatım ah o yeğenler yokmu çok sevilir keratalar bende 7 tane var birde yeğenimin kızı var biride yoldaymış yani 9 tane

nasip naber sabah geldim yoktun tatlım:1hug:

nasip beni 31 temmuza yazmayı unutma.....yemeğe gidiyorum..Herkese şimdiden afiyet olsun....

anam yumurtluyummu yoksam
ay ay
ayyyyyyyyyyyyyy

kızlar ben geldim geçmişi okumadım daha varmı güzel haberler yeğeninizi gördüm minnacık birşey daha kese7-10mm miş

kızlar ben geldim geçmişi okumadım daha varmı güzel haberler yeğeninizi gördüm minnacık birşey daha kese7-10mm miş

eeeeeeeessssssmaaaaaaaaaa
gel öpücem gel:1hug:
hayırlı olsun bebeğin allah sağlıkla kucağına versin
maşallah nazarlar değmesin
kızım ben yokken neler oluş böyle çok sevindim

hayatım koçiş bugün yolcu anca girebildim ama akşam 5den sonra hep burda olacağım:sm_cool:
sen nasılsın nerelerdesin bakayımklava:

yaaaaaaaaa
sabah gelebildim bende
eşimin yeğenleri bizde kaldı çocuklar geldikleri gün bilgisayarı bozdular
anca bugün oldu
kızlarda gitti bende koşa koşa buraya geldim valla
nasılsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…