Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

nasip,sefamolsun arkadaşımız sanırım dış gebelik geçirmiş okuduğum kadarı ile yani hamile değil şimdi

anam kopuyor habire bismillah girebildim
demek fal bakıyon hahadi falıma bak noooooooooooooollllllllluuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrryerimsenibenyerimsenibenyerimsenibenyerimseniben

faaaaaaaaaaaalllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll isterim banane banane banane

kıslar ben geldim bu sitedeki sorun nedir böyle ya usak kaldım konuşulanlardan varmı yeniyeni hamişler

ettiğim duamsın aldığım hava içtiğim suyumsun bitanem çünkü ben seni var etmek için varım artık bekletmesen gelsennnnnn yüreğimize sevgi günümüze umut olsan seni düşünmek bile huzur verirken bana varlığınla beni dünyanın en mutlu insanı yapsannnnnnn hadi naz etme artık bebişim kollarımı açtım bekliyorum inan seni çok özlüyorummmmm

ay bayıldım ne güsel bir sözdür bu yaa.s.

canımmmm benimmmm :1rolleyes: ne güzel yazmışınnn:1hug:

aa gülşen nerden okudun kız allah korusun

dış gebelik yaşayanlar kısmında okumuştum...şimdi yine baktım...şöle yazmış:

"Evet tatlım bende dış gebelik oldum bugün 23 gün oldu.Laparoskopik ameliyatla alındı erken gittiğim için tüpüm kurtuldu.Doktorun vajinal ultrasonla görebilir niye bekliyor hala anlamış değilim.İçini ferah tut bir doktora daha görünmeni tavsiye ederim canım."

dün yazmış mesajı.....Allah ona ve hiçbirimize yaşatmasın....sağlıklı sıhhatli hamilelikler nasip etsin...geç olsun güç olmasın inşallah.....

ay kızlar şimdi hamile eşyalarına bakıyorum ay bizimde öyle karnımız olurmu acep birgün ayyyyyy
valla ben hamile olusam bi görgüsüz olurum varya ben kendimi biliyorum

alışmıştım her açtığımda yeni hamiş haberinede ondan sordum. böyle içim çok sıkılıyo ya sanki bişey olucak

nasip,sefamolsun arkadaşımız sanırım dış gebelik geçirmiş okuduğum kadarı ile yani hamile değil şimdi
çok üzüldüm ya

kızlar önemli olan şudur ki kırmızı kart görmemek değil asıl mesele 9 ayı tammalayabilmek allah ona sabır versin hepimizede ve özellikle hamişlerimize hayırlı doğumlar nasip etsin

aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

ay kızlar şimdi hamile eşyalarına bakıyorum ay bizimde öyle karnımız olurmu acep birgün ayyyyyy
valla ben hamile olusam bi görgüsüz olurum varya ben kendimi biliyorum

gerçektende o kıyafetlere felan baktıkça içim gidiyor bende olabilirmiyim filan diyorum hep inş bizde birgün öyle olucaz canım

UMUDUNA HAZİRAN AYINDA KAVUŞANLAR

Açelyaakaslan_____________6HAZİRAN
TATOŞ___________________6 HAZİRAN
S.ozozel_________________16 HAZİRAN (sibel)
deryaa1__________________ (derya)
Eköseoğlu________________26 HAZİRAN (esma)

UMUDUNU TEMMUZA TAŞIYANLAR]:

Duygun.......................................3 Temmuz ilk hamişimiz
birdilektut...................................4 Temmuz (dilek)
duygu2008.................................5 Temmuz (duygu)
Rahel........................................5 Temmuz. (emel).
beyazmelek...............................5 Temmuz
benssenb.................................. 9 Temmuz
emelyucel..................................9 Temmuz (emel)
uğur ve eylül..............................11 Temmuz
loveactually...............................13 Temmuz (şebnem)
Çingenem06..............................16 Temmuz (neslihan)
Ameli........................................17 Temmuz (ayşe)
apexnasip..................................17 Temmuz (nasip)
nazers.......................................17 Temmuz (nazmiye)
çağla27.....................................17 Temmuz
aylint.........................................22 Temmuz (aylin)
RUMELİLİ..................................24 Temmuz (gülşen)
umutyaren.................................25 Temmuz (derya)
zuzu79......................................27 Temmuz sinem)
güzelkız MS..............................30 Temmuz
Melankolia........................................ .......... (pınar)

BİZLERDE UMUDUMUZA BU AY KAVUŞMAK İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPALIM GERİSİNİ ALLAHA BIRAKALIM

amiiinnnn canımmmm saolasın:1hug:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…