Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

nolsun nasipcim süper bi tatilden sonra döndüm işime. kistime kıştt diom adet oldum bende durumlar böle:) bolca teyze oldukk süpeerrr

duygu tebrik ederim canım allahım analı babalı büyütsün sorunsuz hamileklik geçirmen dileğiyle esra yazmışım esma yazıcaktım canım kusura bakma kızlar bişey sorucam ben su an adetliyim ama bir sonraki adetimi 1agustos olarak hesapladım ama temmuzda görmedim ben haziranın 30 oldum kafam karıştı bu nasıl iş kıslar ya şimdi yumurtlama günüm doğrumu değilmi bilmiyorum int yazana göre agustosta adet olucam e ozaman temmuzda hamile kalamıcakmıyım ya yardım kafam koç karıştı.

hayırlsı olsun canım..Kan değeri hakkında bir bilgim yok açıkcası..Ama bilen arkadaşlar yorum yapar şimdi..İnşallah bu ay çok hamişimiz olacak..Esma ayağını iyi sürü..Daha doğrusu göbeğinilülülülülülüsırnaşık şey

tamam canım sürüyeceğim nereye sürüyeyim

offffff ya amma çeneniz düşmüş ben yokken:roflol:
pes ettim okumuyorum geçmişi zaten hoş okusamda karıştırdım sayfaları neyse benle ilgili olan şeyleri sizden ricam bana tekrar sorun geçmişe bakmamaya karar verdim
geçmişe değil geleceğe bakalım:roflol::roflol:

şimdi 29 mayısta oldum bu ayda 30 haziranda oldum şuanda adetliyim ve bir sonraki ay yani temmuzda olmıcakmışım int hesapladığım kadarıyla daha 1 ağustosta olucakmışım açıkçası kafam karıştı int yumurtlama günü olarak 13 temmuz 18 temmuz arası diyo ama temmuzda adet olmamak beni karıştırdı.

aslım bak hayatım adet döngün kaç günse ondan 14 çıkar diyelim ki 28 -14 14.gün yumurtlaman yani 30 haziransa 14 temmuz yumurtlama zamanın

hatlar karıştı kızlar.. Duygun cum sana sormadı şebnem..Aslı ya sormuştu..:)))

pardon pardon sana takvim yapacaktı değilmi? Çok özür dilerim. Ben karıştırdım...

X