Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

kızlar merhaba tekrar ben bugün doktora gittim göğüsümde bir sertlik vardı. Kadın doğum baktı cerrahiye yolladı o baktı adet olduktan sonra gel bakim dedi. Bide kanda gebelik testi yaptılar 8,99 çıktı doktor bu ne abuk subuk sonuç böle dedi ptesi gene yapalım dedi. sonucu böle çıkan var mıydı

günaydın kızlar ve kandiliniz mübarek olsun..bu arada beni temmuz listesine yazın ama hamiş listesine yazabilirsiniz.dün sonucu aldım ve çok şükür hamileyim.darısı sizlere inşallah dualarım sizinle

Duyguncum tebrik ederim canım..:teytey: Sayımız çoğaldı..Eee son hamiş sessin.Belirtiler ne bakalım..a.s.

kızlar merhaba tekrar ben bugün doktora gittim göğüsümde bir sertlik vardı. Kadın doğum baktı cerrahiye yolladı o baktı adet olduktan sonra gel bakim dedi. Bide kanda gebelik testi yaptılar 8,99 çıktı doktor bu ne abuk subuk sonuç böle dedi ptesi gene yapalım dedi. sonucu böle çıkan var mıydı

canım hamilemisin yani ben anlamadım şimdi?

günaydın kızlar ve kandiliniz mübarek olsun..bu arada beni temmuz listesine yazın ama hamiş listesine yazabilirsiniz.dün sonucu aldım ve çok şükür hamileyim.darısı sizlere inşallah dualarım sizinle

duygunnn çok sevindmm allah hayrlısı etsin ne kadarlıkmış maşşallahh kaçıncı teyze oluşumm:dance::dance:

UMUDUNA HAZİRAN AYINDA KAVUŞANLAR

Açelyaakaslan_____________6HAZİRAN
TATOŞ___________________6 HAZİRAN
S.ozozel_________________16 HAZİRAN (sibel)
Sefamolsun_______________
deryaa1__________________ (derya)
Eköseoğlu________________26 HAZİRAN
(esma)

UMUDUNU TEMMUZA TAŞIYANLAR]:

Duygun.......................................3 Temmuz

birdilektut...................................4 Temmuz (dilek)
duygu2008.................................5 Temmuz (duygu)
Rahel........................................5 Temmuz. (emel).
benssenb.................................. 9 Temmuz
emelyucel..................................9 Temmuz (emel)
uğur ve eylül..............................11 Temmuz
loveactually...............................13 Temmuz (şebnem)
Çingenem06..............................16 Temmuz (neslihan)
Ameli........................................17 Temmuz (ayşe)
apexnasip..................................17 Temmuz (nasip)
nazers.......................................17 Temmuz (nazmiye)
çağla27.....................................17 Temmuz
aylint.........................................22 Temmuz (aylin)
RUMELİLİ..................................24 Temmuz (gülşen)
umutyaren.................................25 Temmuz (derya)
zuzu79......................................27 Temmuz sinem)
güzelkız MS..............................30 Temmuz
Melankolia........................................ .......... (pınar)

BİZLERDE UMUDUMUZA BU AY KAVUŞMAK İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPALIM GERİSİNİ ALLAHA BIRAKALIM

canım tebrik ederim allah analı babalı büyütsün sağlıkla inş.

duygun hayatım tebrik ederim çok sevindim inşallah uğurlu gelirsin hayatım:teytey::teytey:

canım hamilemisin yani ben anlamadım şimdi?

ben 3 gün geciktim dedim doktora uterus da bişey görünmüyo dedi sonra kanda gebelik testi istedi. sonuç da 8,99 çıktı hamile olsan 50-100 falan bişey çıkardı bu ne biçim sonuç dedi ben ilk defa gördüm böle çıkanı dedi. ptesi gel gene bakalım dedi. anlamadım ya

asiye canım hamilesin galibaaaaaaaaaa

canım hoş geldin ayrıca geçmiş olsun bize kızıyorsun beni özlememişler diye sen öylesan ayrıca tel. kapalıydı aradım teyze oluyorsun diye 4 kere

canım olurmu 1 hafta devam et çalışmalara 1 gün değil 10 gün boyunca yumurtlamanın ilk günüyle 10. gününleri arasını boş geçirmeeee

sağol canım.ben 26.06-01.07. arası diye biliyordum internetteki hesaplayıcılara göre..canım ya 2 aydır sol yumurtalığımda hafif dalda dalga ağrı oluyo geçiyor.sadec sol tarafta.dün bu sitede bi yerde okudum birinde çikolata kisti çıkmış da çocuk yapması çok zormuş..bende de olabilirmi ya.adetim her bayanda olduğu gibi bende de sancılı am bilmiyom.

günaydınnn kızlarrrr
kandınlınız mubarek olsunnn .allah dualarımızı kabul etsın....
nasipcım hossgelldıınnnnnna.s. geçmişolsun buarada nasılsın
duyguncum senıde tebrık ederım.darısı bızım basımızaaa

asiyecim valla benim hep <0,1çıkıodu. buarada kışın bende göğsümde sertlik için gittim adetimde gecikmişti farkında bile olamdığım kistim varmış hep adetten sonra kontrol ederdim aslında ama ultrasonda çıktı minik içi su dolu kesecikmiş zararsızmış.

Duyguncum tebrik ederim canım..:teytey: Sayımız çoğaldı..Eee son hamiş sessin.Belirtiler ne bakalım..a.s.

teşekkür ederim canım darısı sizlere inşallah.kasıklarım ağrıyordu canım aynı adet olacakmışım gibi bir de göğüslerim acımaya başladı ve damarları belirginleşti.bunun haricinde pek bir belirti olmadı canım.zaten daha adet günüm bile gelmedi yarındı erkenden öğrendim fazla belirti olmadan.allaha çok şükür ki tam ilaç içecekken içime bi his doğdu ya varsa diye ve gidip test yaptım ikinci çizgi silik çıktı..öle işte..bi de dün koyuu kahve renginde lekelenmelerim oldu

bu arada kendi telaşıma düştüm duygun tebrik ederim canım Allah analı babalı büyütsün

canım senin en son adet tarihin 17 haziran değilmi benim hesapladığıma göre hamile kalman için şanslı günlerin 26/06/2008-01/07/2008 arası tarihler canım

sağol canım benim yani yumurtlama günü olan 1 inden sonra olmaz diye duymuştum ama Allah isterse her zaman olur..

ben 3 gün geciktim dedim doktora uterus da bişey görünmüyo dedi sonra kanda gebelik testi istedi. sonuç da 8,99 çıktı hamile olsan 50-100 falan bişey çıkardı bu ne biçim sonuç dedi ben ilk defa gördüm böle çıkanı dedi. ptesi gel gene bakalım dedi. anlamadım ya

hayırlsı olsun canım..Kan değeri hakkında bir bilgim yok açıkcası..Ama bilen arkadaşlar yorum yapar şimdi..İnşallah bu ay çok hamişimiz olacak..Esma ayağını iyi sürü..Daha doğrusu göbeğinilülülülülülüsırnaşık şey

günaydın kızlar hayırlı kandiller olsunn dualarımızı allah kabul etsinn inş..
nasippp çok özlemişimmm seniii hoşgeldinnnn..........
emelcim valla bende çok severim temizliği ama kız bukadarda yapma yazık canına azcık otur
hoşbuldum hayatım nasılsın
günaydın herkese kızlar kandiliniz mübarek,dularınız,dualarımız kabul olsun.......
herkesin bebişi olsun...............
senin de kandilin mubarek olsun hayatım
günaydınnn kızlarrrr
kandınlınız mubarek olsunnn .allah dualarımızı kabul etsın....
nasipcım hossgelldıınnnnnna.s. geçmişolsun buarada nasılsın
duyguncum senıde tebrık ederım.darısı bızım basımızaaa
sağol hayatım şiş bir gözle dolanıp duruyorum
doktor hamile olsan daha çok çıkardı sonuç dedi. takip edelim dedi.
aramıza hoşgeldin canım adın asiye sanırım
canım çok teşekkür ederim daha çok yeni internetten hesapladım son adet günüme göre daha 3 hafta 6 günlük:1hug:

olsun kız varya:teytey:

X