Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

canım biraz daha bekle belki yanlış çıkmıştır esmanın ki gibi ya olmazsın inşallaha.s.

evet evde yapılan testler adetin 7gün gecikmesinden sonra sağlıklı sonuç veriyormuş.negatif çıkması normal diyo içinde yani.bakalım. nasip de beni hamiş listesine ekledi gitmeden,ugur getirsin diye,bakalım ne olcak.yarın kan testi yaptıracağım,akşama belli olur.a.s.

gecikmenin 2. günü test yaptım negatif çıktı.hala bekliyorum inada bindirdim yani anlayacağın. yarın kan testi yaptıracağım.:1hug:

canım umarım hamilesindir ve esmanın peşine ilk sen takılırsın..herhangi bir belirti varmı peki? İnsanın içine doğarmış derler ama tabi öncelikle hayırlısı olsun.

güzel hamişimiz EMEL. sen nasılsın canım nasıl gidiyor hamişlik? hala heyecan sürüyor mu? nasıl bir duygu anlatsana biraz?

şebnemciğim benim yumurtalıklarımın düzenli çalışmadığını söyledi dr. hatta dedimya korunuyoruz deyince korunmasanızda olmaz sizin bebeğiniz demişdi klomen kullandım yumurtalarımı büyüttük sonra çatlattık bende hiç bu kadar akıntı olmamıştı yumurtalık çatlarken ve büyürken hiç hissetmemiştim ama olmadı ilaçla ilacı bıraktım biliyorsun gayet normal takvime göre ilişiye girdik eşime hiç söylemedim bugün olması gerekiyo diye kendimizi ona göre indekslemeyelim diye süslendim süslendim gittim yanına o günlerde

canım umarım hamilesindir ve esmanın peşine ilk sen takılırsın..herhangi bir belirti varmı peki? İnsanın içine doğarmış derler ama tabi öncelikle hayırlısı olsun.

gögüslerim adette olduğum gibi büyüdü,dün sabah mide bulantım oldu (psikolojikman da olabilir yani).başka hiçbi belirti yok. zaten çok uyuyan biriydim hala uyuyorum,arada bir gözlerim kararıyor ama o da daha önceden vardı. yalnız cumartesi günü pazardan ilk defa bebek için yemyeşil bıcır bıcır bipatik aldım ama önceden almak iyi değilmiş. yarını bekliyorum hayırlısı olsun. sanki hamişim gibi geliyor ama değilsem de vardır bunda bi hayır

hoşgeldn cnm buarada ben merve yeni mi uyandınnn kaç gün geçti cnm acaba hamişlik uykusu mu bunlar?

esma sende oluyormu uyku falan ne gibi belirtiler anlatsana kız:nazar:
sadece uyku var zaten başka bir belirti yok göğüslerim hassasda o zaten adet dönemindeki gbi

ya benim içime hiç doğmadı ama cumartesi test yaptık kayınvalidemle kayınbabama söylemedik kesinleşnce söyleyelim diye sabah kalkınca babam anlattı rüyasında beni görmüş pırasa ayıklıyormusum hiç sevmem pırasayı bu kız sevmezde pırasıyı neden uğraşıyorsa demiş söyleyince ona yordular

şebnemciğim benim yumurtalıklarımın düzenli çalışmadığını söyledi dr. hatta dedimya korunuyoruz deyince korunmasanızda olmaz sizin bebeğiniz demişdi klomen kullandım yumurtalarımı büyüttük sonra çatlattık bende hiç bu kadar akıntı olmamıştı yumurtalık çatlarken ve büyürken hiç hissetmemiştim ama olmadı ilaçla ilacı bıraktım biliyorsun gayet normal takvime göre ilişiye girdik eşime hiç söylemedim bugün olması gerekiyo diye kendimizi ona göre indekslemeyelim diye süslendim süslendim gittim yanına o günlerde

ayyyyy :eek: ne güzel,inan çok mutlu oldum emelcim. allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin canım. bizlere de dua et biz de bebişlerimize kavuşalım olur mu? a.s.:nazar:

canım ESMA diyecektin sanırım..Ben hamile değilimki..Keşke olsam Allah mı söyletti yoksa..sırnaşık şey

galiba evet esma diyecekti hala inanamıyorum demiştim zaten bu ay hamiş olursam büyük süpriz olacak diye kan testinden sonra kara kara rahim filmini falan düşünüyordum şimdi onların kaygısı kalktı kafamdan daha büyüğü daha tatlısı gelldi bakalım ne yapacağız

ayyyyy :eek: ne güzel,inan çok mutlu oldum emelcim. allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin canım. bizlere de dua et biz de bebişlerimize kavuşalım olur mu? a.s.:nazar:

bak hala emel diyor ESMA hayatım o ESMA .. Ama inşallah sıra banada gelir..:içelim:

canım ESMA diyecektin sanırım..Ben hamile değilimki..Keşke olsam Allah mı söyletti yoksa..sırnaşık şey

insallah canım insallah senin de hamiş haberini alırız bu ay. ciddn esma diyecektim hatta esma yazdım sandım.sen söyleyince uyandım. ben de diyorum ki esma bana bişi yazmadı neden acaba :KK70: hadi hayırlısı canım benim :)

ESMA, emel diye yazdığım tüm mesajlar sana canım. isimleri elimde olmadan yanlış yazmışım da , hala uykuluyum onsan sanırım :p

kızlar bana müsade azıcık çalışayım gene döncem size akşama doğru öpüyorum hepiniziii.

hadi bakalım inşallah hamişsin aynen bende hamiş olduğunu düşünüyorum. bak cumartesi esma içinde umutyaren sormuştu evet evet hamiş o dedim. esmada yok yok diilim demişti hehhehheh sıra sende bence sende hamişsin inşallah.:

ayy canım benimm.. insallah öyleyimdir. allah hepimize anneliği tattırsın insallah kızlar.

ESMAAA heyecanın devam ediyor mu? hayatında ne gibi değişiklikler oldu? bizimle paylaşır mısın?

esmadan sonra ben hamile kalacağım demekki..Pınar cığımın içine doğuyor belki..:roflol:
kendimi teselli ediyorum işte..:eek:

insallah emelcim. çok sevinirim inanki.hamiş haberi duyunca inan ki kendim hamişim kadar seviniyorum. hemen düşüncelere dalıyorum. senin de güzel haberlerini alcaz hayırlısıyla a.s. :emir_bebek:

Şebnem herkes hakkında birşey düşünüyorsun. Benım hakkımda ne doğuyor içine bakalım?

ayy canım benimm.. insallah öyleyimdir. allah hepimize anneliği tattırsın insallah kızlar.

ESMAAA heyecanın devam ediyor mu? hayatında ne gibi değişiklikler oldu? bizimle paylaşır mısın?

haycanım devam ediyorr canım çok mutluyum kendime daha çok dikkat ediyorum dünden beri ama kafam hala karışık duygular tam yerine oturmadııı

X