Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

yemezler asenam dansözüm benim lülülülülülülülülülülülü
şaka şaka senin hazırlık ta maça galibaaaaaaaaa:eek::1hug:
evet hayatım kalabalıkkız bu akşam işin ilginç yanı beni kızdırıyorlar durmadan msnden ben çift vatandaşım ya hangi takımı tutacaksın diyorlar bende koçişimin takımından başkasını tutmam dedim koptular:roflol:
:eek:klava:Yapıyosun işte bana bi faydasımı oluyo güzelim tartı gönderiim derken kargoda perişan ediceksin ver tarifini :eek:klava:
gerçekten istiyorsan bekle alıp gelmem lazım ama nette de çok güzel tart tarifleri var
anam benim kıyamam sana zaten kocişde gidiyorsun bırakmam kız ben seniiiii olurmu öyle şey nasip bize beş kardeş dedi ilk defa oklava dışı birşey olduda ondan olduuu:eek:

herrşeyin bir ilki vardır

bir aylincik kalmış diğerleri nerde bende gideceğim zaten birazdan kızlarrrrrr

evet hayatım kalabalıkkız bu akşam işin ilginç yanı beni kızdırıyorlar durmadan msnden ben çift vatandaşım ya hangi takımı tutacaksın diyorlar bende koçişimin takımından başkasını tutmam dedim koptular
yani anam başkasınınkini tutman mümkün mü amaaa:eek::eek:
:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:

:teselli:gelde seveyim ben seniiii:teselli: gel kardeşine gel anam gelllljeyyarjeyyar

kız nasip yok bide almanya deseydin hepimiz dövseydik seniiiiiii:eek:klava::eek:klava:

kız niyeti bozdun mu ne sen:1shok: bakma öyle kötü kötü, kocişten başkasına vermem:roflol:

kızlar şaka bir yana inşallah şans bu akşam bizden yana olur şu pisliklerin suratları hırvatların kine döner

kız ayşe ne kadar fesatsınn seeennnnn:roflol::roflol:

anaaaa fesat diyene bak ne yazmışım ki kocasından başkasının takımını mı tutacak dedim:eek: eee kocası türkiyeyi tutmuyomu o zamannnnnnnnn:uhm: anaaaaa bu kız harbi fesat canimmmmmmmmmm :eek:klava::eek:klava:bak bak lafı nerelere çekmiş aklımdan geçse bariiiii:roflol::roflol::roflol:

anaaaa fesat diyene bak ne yazmışım ki kocasından başkasının takımını mı tutacak dedim:eek: eee kocası türkiyeyi tutmuyomu o zamannnnnnnnn:uhm: anaaaaa bu kız harbi fesat canimmmmmmmmmm :eek:klava::eek:klava:bak bak lafı nerelere çekmiş aklımdan geçse bariiiii:roflol::roflol::roflol:

ama doğru çekmiş ayşeciğim:eek:

kızlar yüreğim sızlar iyi akşamlar şidilik kaçıyorum evdede fırsat olursa girerim malum yarın düğün var kuzenin gerçi kına yarında pasta yapacağım kayserinin adeti bir başka hatunlar saat10 gibi kınaya gelirler (erkek evinden bahsediyorum)giderler sonra gece 12de tekrar gelirler pasta börek yapılır yerler işde bu sebebdendirki pasta yapacam yaaaaaa

kızlar yüreğim sızlar iyi akşamlar şidilik kaçıyorum evdede fırsat olursa girerim malum yarın düğün var kuzenin gerçi kına yarında pasta yapacağım kayserinin adeti bir başka hatunlar saat10 gibi kınaya gelirler (erkek evinden bahsediyorum)giderler sonra gece 12de tekrar gelirler pasta börek yapılır yerler işde bu sebebdendirki pasta yapacam yaaaaaa

kıs sen kayserili misin??

bu dediğin gece 12 mi

X