Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

ana herkescikler doldurmuş sayfayı vayy anam vayy.......maç bitti yemek tarifine geldi şimdi sıra.......eve gidince yemek yapmayı düşünmüyorum bu akşam kızlar......kahvaltı yapıciizzzzz biz....kız evde oturanlar yapsanıza kardeşlerinize 2 kap yemek.....sapıtıcam şimdi alcam bende oklavayı elime ,hamile kalacaklar demicem allah ne verdiyse öpücem hepinizi

hiiii gülüm konuşmam mı ben senle, tatlı dillima.s.
dur ya hakkaten sen haftaya hangi gün bebicikin kalp atışlarını dinlicen inşallah?:nazar::emir_bebek:

Çarşamba kısmet olursa Hımmmm peki sen neye karar verdin kociş gidicek mi kesinleştimi Gitse bile sen hamiş ol zaten kısa dönem yapar o askerliği :dance:

ben de seni yeriiimmmmŞeniz

konuşmuyonus tabi,kendimi çok yannıs ve bahtsıs hissettirdiniz, tatlı hamişim sibelim de olmasa ağlicaktım:çok üzgünüm:

anaaaa bizi adamdan saymıyooooooooo:eek:klava::eek:klava:
darıldınmı cicim bana
hiç bakmıyorsun bu yana
darıldınsa barışalım
kumru gibi koklaşalım
aylinim güzelim
bak kızıyorum aman Allah
oklavamı çıkarıyorummmmmmm:eek:klava::eek:klava:

ben de seni yeriiimmmmŞeniz

konuşmuyonus tabi,kendimi çok yannıs ve bahtsıs hissettirdiniz, tatlı hamişim sibelim de olmasa ağlicaktım:çok üzgünüm:
anam benim kıyamam sana zaten kocişde gidiyorsun bırakmam kız ben seniiiii olurmu öyle şey nasip bize beş kardeş dedi ilk defa oklava dışı birşey olduda ondan olduuu:eek:
Fotoyu deiştirmişin yine jeyyarjeyyar

ne yapayım kız ilk inek yaptın bizi şimdi gerçek bizide başka birşeye benzetme diye değiştirdim:roflol::roflol:

Çarşamba kısmet olursa Hımmmm peki sen neye karar verdin kociş gidicek mi kesinleştimi Gitse bile sen hamiş ol zaten kısa dönem yapar o askerliği :dance:
canısım gidecek gibi görünüyosenağlama hayırlısı.. efet kısa yapar çıkarsa..
anaaaa bizi adamdan saymıyooooooooo:eek:klava:
darıldınmı cicim bana
hiç bakmıyorsun bu yana
darıldınsa barışalım
kumru gibi koklaşalım
aylinim güzelim
bak kızıyorum aman Allah
oklavamı çıkarıyorummmmmmm:eek:klava:
deliiiiiiiiiiiiiii:roflol::roflol::roflol: sendeki bu yetenek sesen aksuda yok be ayşeeeem
Alooo kimse yokmuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu ben gittim hadi azıcık tıkınıım gelicem
afiyet bal şeker olsunn, yarasın tatlı hamişimisle tatlı bebişineee:asigim:

X