Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

:roflol::roflol::roflol: süperrr

yaşlı bi amca evinin bahçesinden hanımı yaşlı teyzeye sesleniyomuş:
"HANIIIIIIM Bİ SU KAYNAT DA OLURSA OLUR, OLMAZSA ÇAY DEMLERİZZ"

:roflol::roflol::roflol:

hoşgeldiinn Canıııımmm

Sende Hoşgeldin Tatil Nasıl Geçtiiii

Aşiri Yorucu Canim Kardeşimin Yemin Töreni Onunla Gezmek Annem Uyutmadi Uyumayin Birdaha 4 Kardeş Nasil Bir Araya Geleceksinizi Diye Yani Sicak Klima Beni Mahvetti Hastayim Boğazim Kötü öksürüyorum

:roflol::roflol::roflol: süperrr

yaşlı bi amca evinin bahçesinden hanımı yaşlı teyzeye sesleniyomuş:
"HANIIIIIIM Bİ SU KAYNAT DA OLURSA OLUR, OLMAZSA ÇAY DEMLERİZZ"

:roflol::roflol::roflol:

süper...... olmadı demlik demlik çay içerler......

Bir genç bir gün yanında bi kızla eve gelir;
- ''Anneeee Babaaaaa işte evleneceğim kadını sizle tanıştırmaya geldim''.
Neyse aile işte konuşur, kahveler içilir. Gencin babası oğlunu bir kenara çeker ve oğluna gizli gizli bir şeyler söyler;
- ''Oğlum annen beni yatakta hiçbir zaman mutlu edemedi ben de mutluluğu başka kadınlarda aradım. İşte bu kızı tanıyorum o senin kardeşin''.
Çocuk bunu duyunca şoka girer ve yıkılır.
Neyse aradan biraz süre geçer ve tekrar bir kızla eve gelir ve yine aynı tanışma faslı...
Ve baba yine oğlunu kenara çeker o kızın da kardeşi olduğunu söyler.
çocuk artık hem bıkmış ve hayata küsmüş bir şekilde annesine gider ve bütün olayları anlatır.
Annesi'de şöyle cevap verir;
- ''Oğlum sen onun dediklerine kafanı takma, o senin gerçek baban değil''.

10 kişiyi öldürmekten ömür boyu hapis mahkumu olan adam hapisten kaçar. Kaçarken önüne çıkan bir eve girer ve yataklarında uyumakta olan bir çifti esir alır. Adamı bir sandalyeye, kadını da yatağa bağlar. Bir an etrafına bakınıp kadının üstüne atlar ve boynunu öpmeye başlar. Aradan bir dakika bile geçmez, mahkum yeniden ayağa fırlar ve odayı terkeder. Bunun üzerine adam karısıyla konuşmaya başlar: - "Sevgilim, bu adam yıllardır kadın görmemiş. Boynunu nasıl öptüğünü gördüm. Sanırım geri gelince seninle birlikte olmak isteyecektir. Aman ne derse yap, onu sinirlendirme, sadece memnun olmasını sağla ki burdan sağ çıkabilelim. Unutma ki hayatımız buna bağlı. Dayanıklı ol ve unutma, seni seviyorum!" Kadın bu sözler üzerine gülümser ve sakince konuşur: - "Haklısın sevgilim bu adam yıllardır kadın görmemiş ama o sırada benim boynumu öpmüyor, kulağıma senin çok yakışıklı olduğunu, seni çok beğendiğini söylüyordu. Hemen ardından da bana vazelinin banyoda olup olmadığını sordu. Dayanıklı ol ve unutma, ben de seni seviyorum

Aşiri Yorucu Canim Kardeşimin Yemin Töreni Onunla Gezmek Annem Uyutmadi Uyumayin Birdaha 4 Kardeş Nasil Bir Araya Geleceksinizi Diye Yani Sicak Klima Beni Mahvetti Hastayim Boğazim Kötü öksürüyorum
geçmiş olsun canııımmm
valla keyifler gıcır gıcır gözüküyor burdan
benim ismim sinem idi
seninki ne idi:uhm:

esma sinemciğim kaç yaşındasın ne zamandır bebek istiyorsun

geçmiş Olsun Hayatım Hani Sen Izmirdeyken Görüşecektikklava:

Evet Canim Ya Görüşecektik Ama Inan Izmirde Iki Dakika Yerime Oturmadim Ve Uyumadim Kardeşimin Yemin Töreninden Sonra Kiyafetleri Yika ütüle Onunla Sohbet Et Derken Pazar Günü Oldu Tam çarşiya çikacalim Gezelim Dedik Ablamin Yumurtalarini Toplamak Için Hastane Pazartesi Sabah 7 De Gelin Dedi Onun Hazirliklari Derken Ben Kendime Dikkat Edemedim Hasta Oldum Akşamda Kocişim Kizdi Birdaha Bir Yere Göndermek Yok Seni Dedi Ben Burda üşüme Onu Etme Diyorum Sen Kendine Dikkat Etmiyorsun Dedi

Dun Yoldan Geldim Yorgundum Birde Gece Yoruldum Sabah Bogazim Agriyarak Uyandim
çok geçmiş olsuna.s.

:roflol::roflol::roflol: süpersinizz
kızlar selam ben geldim.emelcim hoş geldin canım nasıldı tatil
selaam

emelim geçmiş olsun canımmmmmmma.s.
sinemim tünaydınnnnnnnnnnnnnn:1hug:
esmam aylinim siz adamı öldürürsünüzzzzzzzzz:roflol::roflol:
gülşenim sustun yine nerdesinnnnnklava:klava:
nasipim nasıl işlettik ama değil miiiiiiiiiisırnaşık şey
kim kaldı yaaaaaaa ule gelmiyonuz unutuyom sonra adınızı hah sibelim hamişim sen de kayboldun gittinnnnn
şebnemi araki bulasınnnnnnnnn
unuttuklarım da kusuruma bakmasınnnnnnnnnn:enbuyukkk:

Ciftcinin biri komsu barda otumus deli gibi icerken arkadasi
gelmis ve "Hey, bu guzel gunde niye sarhoslar gibi oturup icki iciyorsun ki?" demis..

Ciftci : Bazi seyler vardir ki aciklanamaz...
Adam : Bu kadar kotu olan sey ne?
Ciftci : Bugun oturmus bizim inegi sagiyordum. Kova tam dolmustu ki sol ayagiyla bir tekme atti ve kova devrildi.
Adam : Tamam ama buna bu kadar uzulmeye degmez...
Adam : Sonra ne oldu?
Ciftci : Bende bir ip aldim ve sol ayagini yandaki direge bagladim...
Adam : Sonra ?
Ciftci : Tekrar oturdum sagmaya devam ettim . Kova tam dolmustu
ki sag ayagiyla bir tekme daha atti ve kova yine devrildi.
Adam : Yine mi?
Adam : Sonra ?
Ciftci : Bende baska bir ip alip sag ayagini da yandaki direge
bagladim. Tekrar sagmaya basladim. Tam kova dolmustu ki aptal inek bu kez de kuyruguyla bir kova sutu devirdi..
Adam : Hmmm...
Adam : Sonra ne yaptin peki?
Ciftci : Bende baska bir ip aradim bulamiyinca da kemerimle inegin kuyrugunu tavana bagladim. Ve tam o sirada pantolonum dustu ve
karim iceri girdi....

Bazi seyler vardir ki aciklanamaz...

tünaydın canım benimmmmmmm
burdamıydın yenimi geldin canımm
hoşgeldin yeni geldiysendea.s.

Hoş Bulduk Canim Ama Adama Benim Gidişim Yaradi Galiba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…