Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

kız esma varya şimdi gözümde değerin bir kat daha arttı helal kız sana son cümleyi ne güzel söyledin:1hug:

hiçte bile ne demek evlat edinmek hepimizin kendi bebişleri olacak bi kerem akıllımmmmmmmmmmm:dance::dance::dance:-yani inşallahhha.s.-

hiçte bile ne demek evlat edinmek hepimizin kendi bebişleri olacak bi kerem akıllımmmmmmmmmmm:dance::dance::dance:-yani inşallahhha.s.-
tabiiki ama bunu düşünmesi bile bence çok güzel ama dikkat et en son çare diyor yani hemen edineceğim demiyor ki akıllımmmm
Ay hoşgeldiniz sayın assolistimmmm nerelerdesiniz gözlerimiz yollarda kaldı laelaelaelaelaelaelaelaelaelae

ne yapayım hayatım ya oğlandan bana fırsat kalmıyor ki:çok üzgünüm:

ahanda gel alma eline oklava
ne sigarası kızzzzzzzzklava:klava:
şimdiden temiz havaya muhtaç edecen yeğenimiiiiiiiklava:klava:
sibelim bırak seni yanında içilmesine bile izin verme lütfen canımmmmmma.s.

ya bu milletimiz artık iyice sapıttı ya insanlara saygı denilenn birşey kalmamış ....iyi ki o anda bebiş için uğraşmıyordunuz:roflol:

hayatım seni üzmek istemem ama bekle bak bende de aynı şikayetler hatta dahası vardı 3 gün geçtikten sonra yaptırdım negatifti bekle sabırla bekle

Ya Arkadaşlar Hemen Evlat Edinmeyeceğim Tabi Ama Hadi Olmadi Olmayacak Bütün ömrümü Evlat Hasretiyle Geçirip Kendimi Bencil Bir Insan Hissetmek Istemem çevremde çocuğu Olmayan Insanlar Varr Ve Nasil Insanlar Bebek Sevmeyip Onlara Tahammül Edemezler çünkü Görmemişler Bilmiyorlar Ve Tabiri Caizse Inek Gibi Insanlar Bunlar Bende öyle Olmak Yerine Kimsesiz Bir Bebeği Alip Hem Ona Anne Sevgisi Göstermeyi Benimde Evlat Hasretimi Dindirmeyi Düşünürüm Tabi Ama Her Yolu Denedikden Sonra önce Derim Olmazsa Belli Bir Yaştan Sonrada Alirim Ben Böyle Düşünüyorum Benim Annemde Evlatlik Almişlar Gerçi Onun Hikaayesi çok Uzun Ama Hep çocuk Esirgeme Yurdunda Kalsaydi Ben Olabilirmiydim Olsam Nasil Olurdumm Arkadaşlar Türkiyede Yaşiyoruz Ama Alsam Kesin Kiz Evladi Alirim çünkü Onlarin Yurttan çiktikdan Sonra Pek şanslari Yok Bu Fikri Bana Kocam Verdiii Ayrci

esma bakma sen ayşeye bu arada eşinide tebrik ederim bu düşünceye sahip bir kişiyle evli olduğun için çok şanslısın bunuda itiraf etmeliyim
tabiiki son çare olarak düşüneceksin ama eminim ki senin bu düşüncene rağmen tanrım sana bir bebiş verecektir:1hug:

Dedim Ya Annem Evlatlik Diye Annem Doğmadan Dedem ölmüş Anneannem Yeniden Evlenmek Için 3 çocuğu çocuk Esirgeme Yurduna Vermiş Annem Birbuçuk Yaşindaymiş Annemi Kayseriye Göndermişler Kardeşler Ayrilmiş Sonra Annemi çocuğu Olmayan Bir Aile Evlatlik Almiş çok Severlermiş Annemi Ama Ne Yaazikki Annem 7 Yaşindayken Annesinin üstüne Yildirim Düşmüş ölmüş Babasi Akli Dengesini Yitirmiş çok Severmiş Eşini Sonra Tekrardan Evlenmiş Gelen Kadin Annemi Istememiş Ve Annemi Tekrardan ç.e Yurduna Gönderirlerken Başka Bir Aile Almiş 2 Tanede Annemden Küçük Kzilari Varmiş Ama Evlatlik Alan Annesi Böbrek Hastasiymiş 2 Sene Sonrada O ölmüş 3 Kiz Kalmişlar Babalari Tekrar Evlenmiş Gelen Kadin Tabi Bunlari Istememiş Babaanneleri Büyütmüş üçünüde Ama Annemi Okutmamişlar Tek Fark Bu Neden Anlattim Biliyirmusunuz Okutmamişlar Büyük Yalniş Ama Büyütmüşler Iyi Bir Ailenin Yaninda Kayserini Zengin Bir Ailesinin Yaninda Annemin Okumadiğina Kimse Inanmaz çok Akillidir Okusa Neler Olurmuş Zaten Ama Ya Yurdda Olsaydiiiii Ama Işde Bilinmez Ne Olacaği Annem O şansli Bebeklerden Biriymiş Sadece Annelik Bambaşka Birsey Anne Sevgisi Görmemiş Bir Annem Var Arkadaşlar üstümüze Nasil Düştüğünü Anlatamam Hala Oyuncak Alir Kendine Oynamamiş çünkü Ben Alacağim Okutacağim Ve Inu çok Seveceğime Bebeğim Olsa Bile Bu Aklimin Kenarinda Hep Var Hep Olacak Bana Ne Derseniz Deyinnn Eşimde Böyle Birşey önerdi Bana Ne Kadar Mutlu Oldum Anlatamam

sen bakma ayşeye mi o ne demek yaaaaaaaa:uhm:
ben ne dedim ki kız ya olacak gerek kalmayacak inşallah dedim bunun kötülük neresinde Allah Allah biz zaten o umutla biraraya gelmedik mi kırıldım şimdiiisenağlamasenağlama

Evet Gerçekden çok şansliyim Kendi Annemde çok Sevinir Böyle Birşeye Ama Kayinvalidemi Bilemem Ne Tepki Verir Annem Gidemez Bile çocuk Esirgeme Yurduna Esma Bi Kere Gittim çok Kötü Oluyoorum Kizim Gitmem Dedi Bir Kere Gidelim Ordan Hafta Sonlari Bebek Getirelim Bakalim Tekrar Götürürüz Her Hafta Sonu Getitiriz Dedim O Gelince Gitmek Istermi Saniyorsun Esma Aklini Kariştirma çocuğun Izin Vermem Böyle Birşeye Dedi Yapamadim Böyle Birşey Yoksa Bir Hikmet Teyzemiz Var Kendini 2 Oğlu Var Yurttanda 3 Tane Kzi Büyüttü Onla Alacaktik Taninmiş Biri Yurtta çünkü

Günaydııııın güzellerrra.s.
geçmişi okumayı bitirebildim sonunda, geciken cevaplarımı yazayım,uzun olcek ama neyse,napim yine iyi kaynatmışınızzz!!!
aylincim hayırlı yolculluklar bizimö içinde eğlen ve kafana birşey takma aşkım
bu ay olmadı ama bu yıl içinde inşallah hepimiz hamiş olacağız sana özel mesaj yolladım gitmeden bak

kafamı da karıştırdınız merve sen gidiyordun demi tatile
Ben de diyorum,tatile gidiyorum da benim mi haberim yok, yuppiiiii:roflol: ösel msja henüz bakamadım bunu yazim bakıcam ablam..
noldu gülüm??
maça 2..5 saat kaldı hadi oyun oynayalım bence türkiye uzatmalarda alacak maçı
LÖY LÖY LÖY LÖY LÖY LÖY LÖY LÖY LÖÖÖÖÖY OOOOOO TÜRKİYEEEEE!!!
kızlar selammm. inanmayın ikinci silik çizgilere ben hasta oldumm
üzilme be güsellik, beraber temmusumuzz vaaryerimseniben
slaam hoşgeldiiiin:)
gülüm ben senin hikayeni hiç bilmiyodum,valla çok duygulandım,üsüldüm ve sabrını ve güçlü duruşunu takdir ettim, biz umutsuzluğa kapıldığımızda eline oklavayı alışını daaaa,yakışır gülüm sanayerimseniben yeğenimiz/yeğenlerimiz de yakında gelicek inşallah:)

birşeyi kırk kez üst üste dersek olurmuşşşşşşş
kaçta kalmıştıkkkkkkkkk

kız biz ne zmandır bebek diyoz olmuyo 40 olmadımı acabaaa
yok yok siz iyice sıyırdınızzz:1shok: sahi kaç tane lazımmışşş???
sabret canım allahın ıznıyle kucagınada aılırsın allah bol bol sukret ve bızım ıcın cok cok dua et .hamiş lerın duası kabul olurmus...yerım ben o
heee ya:)
çatlakk kızz:roflol:
canım buaralar acıkcası biraz kırıldıgımdan dolayı yazmıyordum uzaktan okumayı tercih ettim bazen susmak en iyisi merak ettigin için sagol canım

hayırdır yahu??
tabi yaf..
o kaynını Allah'a havale et,yeter...

yardıma hazırımklava:
peki neden oluyomuş,tedavi gerekiyo muymuş? dr a gittin mi?
slm nasipciğm sii merakda buraktım biliyorum ama malum negatif olunca kuaföre gittim ben kaçar kociş oturacak öptüüüm
gülü be üzüldüm çok.. ama hayırlısı, temmuzda inşallah...
kızlar bu haziran listesinden ben çıkacağım kısmetse.........iyi şeyler hissediyorum hayırlısı ile dualarınızı bekliyorum her daim.......
inşallahhhhh! hadi teyse olalım yaf!
ya kızlar su yumurtlam tarihini nasıl buluyoruz bilen varmı

canımm hemen git, ultrasona,keseyi gör de içimiz rahatlasın, herşey yerliyerinde olsun inşallah, böcüğümüsss de içindedir nasılsa kesenin,minniminnacıkkk:asigim:
aslansın bea!
kızlar benim kafama ne takıldı biliyormusunuz yumurtlama şimdi 14 gün sonra ya tabi bu normal 4 5 gün adet görenler için ama ben 2 .gün kesilen bir adet düzenine sahibim bende farklı mı olur acaba
yok be ablam, kaç günde bir oluyosan çık ondan 14,yumurtlama günün o, kaç gün adet gördüğün önemli diil.. ama sen hep mi 2 gün görüyodun??

amanda aman hemende ağlarmış ayşeciğim yazılarımı okumuşundur ve neden böyle birşey düşündüğümü anlamışındır canım inan yazarken ağladıımm burda allaha binlerce şükür ediyorum annem benim canım orada kalmamış ve benim annem ooosenağlama

ben bugün katıldım aranıza.. aslında uzun zamandır takip ediyorum sohbetlerinizi...
sizler gibi bende hamiş olmak istiyorum allah kısmet ederse tabi.. ovulasyon günü takip ederek geçirdim bu ayı umarım bişi vardır, belirti var ama psikolojide olabilir sabırsızlıkla bekliyorum bende..:çok üzgünüm:

hoşgeldin canımm aramızaaa inş. vardır bebiş güzel haberler verirsin inş. bize beklenen adet tarihin ne zaman

hoşgeldin canımm aramızaaa inş. vardır bebiş güzel haberler verirsin inş. bize beklenen adet tarihin ne zaman

merhaba canım
bende yeni sayılırım ilk geldiğimde benimde moralimin bozuk olduğu bir gündü ama burda kızlar o kadar sıcak ve samimi ki unutuyorsun çoğu şeyi gerçekten
ayrıca umarım hayırlı haberler alırız senden :1hug:

pardon ya birdilertut tan alıntı yapmak istemiştim
bugün yine sakarlığın üstümde

merhaba canım hoşgeldin
:1hug:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…