Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

Canım benımde bu ay aynı şikayetlerim vardı ve ilk defa böyle olmuştu.Ama sonuç hüsran oldu..Ümidini kırmak istemem ama adetin geçmeden ümide kapılma bence..Kaç gün kaldı adetin için?

24.gün bugün ...valla 25-26-27-28 .günlerde oluyorum genellikle...yani net bi gün diyemem.
ama normalde olmadan önce ağrım oluyordu da genellikle ortada bir noktada ağrı oluyordu.şu anda sadece sol yumurtalık tarafı ağrıyor...

ya onlar hiç yapmadığım şeyler değillll ama bilmiyoruuumm ya herşey yolunda giderken birden herşey sarpa sardıııı anlayamadımmmkafamçokkarıştı
nasıl sarpa sarıyo ne nereye sarılıyo anlamadım kızCADIARZUsöylemediğin bişey mi var yoksaklava:
inşallah canım bekliyoruz güzel haberlerini hadi kolay gelsin:1hug:
kız leylek bana mesaj çekti sizi kandırmışşşşş:roflol::roflol:

leylekleri karıştın herhalde cebi yoktu ki onun:roflol::roflol:

kız leylek bana mesaj çekti sizi kandırmışşşşş:roflol::roflol:

oooooo leylektende hayır yok demek ki..senağlama Bizde kendi işimizi kendimiz yaparız değil mi ameli? :içelim: Ameli senin taktikleri ben uygulayım bakalım tutacak mı? yerimseniben

kızlar ya ben demin ailelerinize hamiş olduğunuzu nasıl söylediniz gibi bir başlık açmışlar ya onu okudum kötü oldum be geçen ay 15 gün gecikince bende ümitlenip hayaler kurmuştm nasıl söyleyeceğime dair ondan bi garipleştim

sanada günaydın canım hoşgeldin...Son 4 gün kaldı demek.. İnşallah hamişsindir..Şeniz Bu arada çido dan haberin varmı canım ya..Ben gül78 ile konuşuyorum. Onunda son günleri hamilelik belirtisi yine var onda:teytey:

canım bende çok düşündüm ama hüsranla sonuçlandı. Ben aileme değilde eşime nasıl söyleyeceğimi hayal ettim hep. Hatta burada bir forumda okumuştum çok güzel sürprizler yapmışlardı. Bende öyle yapacaktım. Ne yaratıcı varlıklarız bizler yaaa..sırnaşık şey

hıh halt etmiş onlar içişleri bakanı olarak olaya müdahale ediyorum kızlar maç için kalbimi kıracak adamı ne yanıma ne yatağıma sokarım canım ne zaman isterse o zaman yemek hazırlarım beğenmeyen yeyip gelsin dağınıklığa eyvallah(alışığım zaten:roflol:)ama maç var diye beni yanında istemeyeni ben hiç istemem çenemde düştüyse kusura bakmasınlar hiçbir maç kapattıramaz onu bana aaaa bi akşamımız var zaten kocişle geçen onuda maç uğruna mı feda edecez izleyeceklerse buyursunlar izlesinler ama o kadar yok öyle ültimatom falan kızlar eviniz sizin kalenizdir koruyun kalenizi bakayımmmmmmmmm evde benim borum öter işte o kadarrrrrrrrrrr:roflol::roflol::roflol:

inş. o günde gelecek dimi kızlar hepimiz eşlerimize süprizler yapcazz allahım esirgemesin bizden cuma günü hürmetinee

harikasın sen yaaa...:içelim: Bencede evde benım borum öter:dance:

oooooo leylektende hayır yok demek ki..senağlama Bizde kendi işimizi kendimiz yaparız değil mi ameli? :içelim: Ameli senin taktikleri ben uygulayım bakalım tutacak mı? yerimseniben

dene kız dene denemesi bedava korkma telif ücreti almam senden canimmmmmmm:dance::roflol::roflol::roflol:

emelciğim hangi formda yazıyo bende okuyayım yaaaaa merak ettimmm

kızlar merhaba.bende hamilelik beklentisindeyim 8 günüm var adetime işallah tutar.öğrenmeden önce belirti yaşayan varmı aranızda

inş. o günde gelecek dimi kızlar hepimiz eşlerimize süprizler yapcazz allahım esirgemesin bizden cuma günü hürmetinee

aminnnnnnn canım buna olan inancımız olmazsa yaşayamayız zaten evet o gün gelecek ama ben sürpriz yapamayacam eşimesenağlamaçünkü o benden meraklı birlikte değerlendiririz testi ondan habersiz yapsam kızar bananeyse siz yapın sürprizi bende dinliyeyim tamam mı fazla bekletmeyin ama bak hemen ertesi günü anlatacaksınız sözmü ayyyy türk filmleri geldi şimdi aklıma hani klasik sahne kadın hamile alır eline şişi başlar patik örmeye(maşallah yeşilçamda örgü ören kadın doldu bu sayede:roflol:)sakın öyle yapmayın haaa oda bayatladı artık yavvvv:roflol:a.s.:1hug:

cnm çidonun eşinin durumu nedir ben bilmiyorum yazım ama sen bana önbilgi versene hayatm

yok ben kesin eşimden gizli yaparım buseferden ondan habersiz yapmıştım zaten çünkü onada nasıl söyliceğimi biliyorum herkese daha doğrusu aynışekilde sölicem inş.

anlatayım mı? şimdi ben biraz zayıfım herkes kilo almamı istiyor toplıcam aileleri dicem ki siz bana hep yemek ye kilo al diyosunuz ya dicem karnımı tutarak bundan sonra 9ay 10 gün boyunca epey kilo almış olcamm çünkü anne oluyorummmmmmm

nasiiiipppp kız gelince nasıl okuyacan bu kadar yazıyı gel artıııık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…