Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

kızlar ben geldim kan tahlili sonucum beni mutlu edemedi bhcg 0.5 yani gebelik yok ama adetime bir hafta var inşallah tutar çalışmalara devam

PERİLOUS bende adetime tam 7 gün varken kan testi yaptırdım ve sonuc 2den küçük çıktı kaç tam olarak bilmiyorum, analiz sonucu öyledydı, BAT 3 aralık benım yaklasık 10 gundur cok fazla gaz ve bel agrım kasık garım var bende senin gibi hala umut ediyorum aslında, madem bebiş yok niye bukadar ağrım var ozaman ya

kızlar ben geldim kan tahlili sonucum beni mutlu edemedi bhcg 0.5 yani gebelik yok ama adetime bir hafta var inşallah tutar çalışmalara devam

PERİLOUS bende adetime tam 7 gün varken kan testi yaptırdım ve sonuc 2den küçük çıktı kaç tam olarak bilmiyorum, analiz sonucu öyledydı, BAT 3 aralık benım yaklasık 10 gundur cok fazla gaz ve bel agrım kasık garım var bende senin gibi hala umut ediyorum aslında, madem bebiş yok niye bukadar ağrım var ozaman ya

iyi akşamlar kızlar bugün ovucan yaptım çift çizgiyi yakaladım....bundan sonrası ne yapmam gerekiyor bileniniz var mı ben ilk defa kullanıyorumda

iyi akşamlar kızlar bugün ovucan yaptım çift çizgiyi yakaladım....bundan sonrası ne yapmam gerekiyor bileniniz var mı ben ilk defa kullanıyorumda

canım yarın sabah halveti yapabilirseniz yapın...daha sonrada ertesi akşam halvet yapın...

olmazsada bugünden itibaren 3 gün üst üste akşam halveti yapın...ve yarım saat kadar sırt üstü yat...

canım yarın sabah halveti yapabilirseniz yapın...daha sonrada ertesi akşam halvet yapın...

olmazsada bugünden itibaren 3 gün üst üste akşam halveti yapın...ve yarım saat kadar sırt üstü yat...

ay Allah razı olsun canım bende napsam diye düşünüyodum 3 gün üst üste olunca bişey olur mu canım gün aşırı diyolar ya biz normalde öyle yapıyoduk ama bende çift çizgi çıkınca hergün halvet diye düşündüm ama emin olamadım

yani kızlar bu kadar olmaz diyorum başkada birşey demiyorum az önce wc ye gittim ve 2-3 damla kan açık pembe gibi bişey bari bugünde bekleseydim ya inanılmaz üzgünüm şu an ve benim adetime daha 1 hafta var

canım benimde inanılmaz şekilde gaz vardı ama sonuç malum ortada

aslında dediğim gibi enn verimli seçenek yarın sabahla ertesi akşam halveti..

ama o olmuyorsa çift çizgi görünce her günü değerlendirmekten yanayım ben canım.ovulasyon dönemi dışında yine gün aşırı olabilir.

diğer topikteki arkadaşlarımdan bi tanesi gün aşırı sabah ve ertesi gece halvetinden biriside 3 gün üst üste halvetinden hamile kaldı

bu çok verimli günleri boş geçmeyin .inşallah bebeğin gelir

bencede canım bugünleri boş geçirmeyelim en iyisi :) sonra zaten gün aşırı olur teşekkür ederim canım yardımcı olduğun için:119:

neden 6 ay..
hem adetine 1 hafta kala belkide yerleşme kanaması canım..
nasıl adet gibi çok mu gelio...

yok canım daha yeni geldi kıvamlı ve pembe bir kaç damlalık birşey
en az 6 ay çünkü eşim askere gidecek 10-12 gün sonra
birde daha bugün test yaptırdım 0.5 çıktı hamile olsam bugün çıkmazmıydıki bu yerleşmeden öncemi sonramı belli oluyor gebelik

bu arada beni listeden silebilirsiniz kızlar daha çok erken ama adet oluyorum gibi hissediyorum

malum ilişkinin üzerinden 1 hafta geçmesi gerekir demişti benim daha önce kan için gittiğim merkez..tabi bünyeden bünyeye değişir..
ama adetine 1 hafta varken kan geldi ise ve pedi doldurmayacak kadar bi kaç damla ise yerleşme kanamasıdır..
yoksa adettir canım...üzülme sıkma canını hayırlısı olsun

hayırlısı canım yazarım size devam edip etmediğini kısmet Rabbim bilir en iyisini hepinize iyi geceler diliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…