Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

kızlar napıyosunuz...
varmı test yapan
yok bacım :)ben adetimi bekliyorummm malesef..sende durumlar ne alemde

olabilir cm sen 3 gün sonra bidaha test yap ama ineternetten araştır adet zamanı ovulasyonda çift çizgi çıkanlar hamile oluyor genelde

nolsun cnmmmm iyi dyelim iyi olsun kocam gelcek sinemya gitcez ama benim cnaım hiç bşy yapmak istemiyor evde yatasım var bolca:) şimdi çıkayım hazırlanayımmm geri gelirim eşim gelene kdr:)

ohhh ne güzel gidin valla değişiklik olur gidip geldikten sonra hangi filme gittiniz nasıldı yorum bekliyorum ona göre

yok bacım :)ben adetimi bekliyorummm malesef..sende durumlar ne alemde

olabilir cm sen 3 gün sonra bidaha test yap ama ineternetten araştır adet zamanı ovulasyonda çift çizgi çıkanlar hamile oluyor genelde

aahh canıım hiç bişeye odaklanamıyorum:18::18::18:nasıl dayanıcam:26::26:

kızlar yaa benim adetim ocak 4 yada bir iki gün geç bekliyorum ama şimdiden adet belirtilerim başladı oysa son bir hafta kala başlar ben de hep iki gündürde şiddetli bir baş ağrım oluyo akşamları bir süre sonra kendiliğinden birşey olmamış gibi geçiyo gidiyo :44::44::44:

aaa BAT TAŞIZ seninle canım :13:

Bu belirtiler inş hayırlı olur canım

SElam kızlar.adet lekelnmem başladı.yarin da sokulur.simdi tiyatrodayiz esimin telinden yazıyorum.birazdan oyuna gircez hepinizi seviyorum ii akşamlar.

Aaa ben de iki gündür bunu düşünüyordum:18:Benimde klomende 3.günümdü bugün.Bende de kullandığımdan beri kasıklarımda ağrı ,rahimde böle batmalar gibi bişi.baya hissettiriyor kendini.Ve hiç gitmiyor.sanki adet olacak gibiyim:)Deryacım benim de ilk bu ay:)) hadi birlikte bekleriz artıkınn..İnş.hayırlısı olur. ben de çarşamba veya perşembe gidecem doktora. bakalım iğne verecek mi senle haberleşelim okkarşılaştırırız yumuşları.

olur canım.. sana hiç iğneden filan bahsetmedi mi...
bana bahsetmedi sadece çarşamba günü gel dedi..bende de öle hem heeyecan hem stress valla:18:

Slm kizlar disardayim suan ama dayanamadim dun ovulayon testme gore 5 gun onceden adetim basladi ama bugun 2.gun hala acik renkli benim normalde adetten5-6 gun once lekelenmem baslardi ama kahve rengi lekeler olurdu ama bu pembe sizce tekrar umitlensemmi

olur canım.. sana hiç iğneden filan bahsetmedi mi...
bana bahsetmedi sadece çarşamba günü gel dedi..bende de öle hem heeyecan hem stress valla:18:

Hayatım valla doktor bana sadece 5 gün kullan bitince de 2 gün içerisinde gel dedi.Ama sakın ihmal etme mutlaka gel dedi.Ben de önceden hep buralardan okuduğum için merak edip de hiçbişey sormadım.Devlet hastanesine gidiyorum.Çok da oyalamak istemedim doktoru. İşte muhtemelen yumurtaya bakacak.Duruma göre bakalım ne yapacak ben de çooook merak ediyorum.Bir de siz de bir sorun var mıydı bir de kaçıncı deneme ayınız olacak bu ay. Bizim 16.ay olacak bu ay.

iğne vericek mi bilmiyorum ama ilaçlarım salı günü bitio
çarşamba günü geldedi bakalım..
belki de vurucak iğne.. hiç bilmiyorm.:18:
sen ilk mi kullandın klomeni.. devametmeyi düşünüyor musun

evet klomeni ilk kullanışımdı.bu ay yine aynı uygulama olacak.bu ay da olmassa ve eşimi ikna edebilirsem bir daha ki ay aşılama yaptıracağız.benim sorunum da bu eşimi ikna edemem diye korkuyorum.

canım ümitlen diyemem üzülürsen pişman olurum,oluruna bırak balım

kızlar bu hususla ilgili bilgisi olan herkesten yardım bekliyorum.bu ay yine klomen ve yumurta çatlatma tedavisi alacağım.bu ay da bebek olmazsa doktorum bir daha ki ay aşılama önerdi.ama ben aşılamayla ilgili pek bir şey bilmiyorum yani şunu biliyorum baba adayından sperm alınıp direk anneye enjekte ediliyor.ama bunu kendi doktorumuz mu yapıyor hangi ortamda yapıyor ve aklıma gelmeyen diğer detaylarla ilgili bilgilerinize muhtacım.hadi bakalım bilenler iş başına.topiğin ablası size muhtaç:))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…