ÜMRANİYE ve çevresinde önereceğiniz hastane ve doktorlar

benssenb

Daima Şükür !!!
Kayıtlı Üye
3 Mart 2008
1.306
14
41
arkadaşlar hem öğrenmek hemde bilgi edinmek isteyen arkadaşlara yardım amaçlı başlık açmak istedim sizlerde bilgilerinizi paylaşırsanız birçok kişiye kolaylık sağlanmış olacak şimdiden herkese teşekkürlera.s.a.s.a.s.

benim çok yakın 2 arkadaşım 6 ay önce hisar hospital da aynı anda dogum yaptı ve çook memnun kaldıklarını söylediler..

medicanaya gitmiştim doktor iyiydi ama çok yoğun çok kalabalık randevu saatinde giremiyorsun doktorun yanına.bide pahalı bir hastane.şu an medipole gidiyorum .çok memnunum

bende medipole gitmiştim leyla hanıma ama son zamanlarda sitede benimle beraber birçok kişi leyla hanımın ilgisizliğnden şikayetçi oldu oda hastanenin yoğunluğundan olduğunu kimseyle artık eskisi gibi ilgilenemediğini hastaneye şikayette bulunmamız gerektiğini söyledi ama bence ne olursa olsun bir doktor bunu diyerek bahaneler altına sığınmamalı bana açık açık bunu diyince bende direk ilgiyi kestim

Ben özlem hnm a gidiyorum erdem hastanesi memnunum inşallah doğumuda orda düşünüyorum temiz,ssk geçiyor yoğun bakimi var yenidogan için erken gitmek gerekiyor randevu için .ssk li muayene 10 ytl nor mal dogum 450ytl sezeryan 750ytl.

Mino cum bende Özlem hanıma Erdeme gidiyorum.9 haftalık hamileyim.Yani yeni gitmeye başladım ama yaklaşımı çok iyiydi Memnunum ona devam edeceğim

minocuğüm merhaba nasılsın bende erdeme gidiyorum hamileliğimin başından beri aynı yere gidiyorum özlem hn. a gidiyorum bende şu an 37.ci haftamın içindeyim o yüzdende heyecanlıyım bir oğlum olcak inşallah sabırsızlıkla kavuşacağım günü bekliyorum sen şu anda kaçıncı haftandasın normalmi sezeryanmı düşünüyorsun bende özlem hn.dan çok memnunum çok tatlı bir bayan bana cevap yazarsan çok sevinirim yeni üye oldum pek bişi bilmiyorum inşallah sana mesajım ulaşır öptüm
senin neyin olcak nstye girdinmi hiç ben bir kere girdim geçen hafta bana cevap yazarsan çok sevinirim bakalım msj ım gelcekmi...:CüvCüv::CüvCüv:

oooooooooo sen daha yolun başındasın hamilelik çok güzel bir duygu bende ilk haftalarda o kadar çok heyecanlıydımki hiçbirşeyde bilmiyordum ilk hamileliğim olduğu için o kadar çok bebek istemiştimki çok şükür rabbim nasip etti bende şu an 37.ci haftamın içindeyim ilk funda hn.ma gitmiştim o doğum iznine ayrılınca özleme gitmeye başladım ondan çok memnun kalınca ona devam ettim bu arada başka hastaneleride çok araştırdım atlasa gittim bir kere hiç beğenmedim burası güzel benim oğlum olcak inşallah seninkininin çcinsiyetini öğrenmene çok var daha kendine dikkat et üç ay hiç iş yapma hehe heee hadi öptüm bayyy:dance:

Merhaba, hastahane ve doktor önerileriniz benim için de önemli.

Mesela acıbadem hastahanesi hakkında - hastahane koşulları ve teknolojik imkanları hakkında - gayet olumlu yorumlar okuyorum internette. Bir de Anadolu Sağlık Merkezinden çok olumlu bahsetmekte millet. Ama tabi gidip gözümle görmeden (ileriye dönük olarak-doğum için) karar vermem mümkün değil.

Ancak henüz doktor konusunda, herhangi bir fikir edinebilmiş değilim.
Kısa sürede bir doktor bulmak istiyorum, var mıdır ''ben doktorumdan hiç şüphesiz çok memnunum'' diyen birileri?

Bu arada henüz gebe falan değilim, çalışmalara devam :) Allah herkese istediğini versin inşallah..

arkadaşlar hamilelik nasıl gidiyor ben yeni üye oldum acemiyim anlıcanız yeni yeni öğreniyorum yazmasını yanlışlıkda yapabilirim bilmiyorum inş gelir yazdıklarım size.... bana elektirik sobası alerji yaptı mecbur kombiyi yakmak zorundayız hasta olurum diye korkuyorum şurda çok az haftam kaldı geçen ay 256 fatura geldi kombiye elektirkde 100 ytl bebek gelince 350 olur artık napalım hayırlısıylan atlatalım da inş şu günleri üşütsek daha kötü dimi bebeğede geçer Allah korusun ben evin derecesini 23 24 yapıyorum daha sıcak olursa dokunuyor bana sıcak basması oluyor birden hepimizi Allah kurtarsın bay bayyy

bende 28 haftalık gebeyim erdem hastahanesine gidiyorum yasemin hanım doktorum fakat hiç memnum değilim doktorumu değiştirmek istiyorum sizce hangisine gitmeliyim özlem hanımamı adalet hanımamı bilgilendirirseniz sevinirim...!

Ümraniye ve çevresi için Erdem ve Afiyet hastanelerini öneririm. İkisinden hiç bir şikayet duymadım, ayrıca afiyette bi arkadaşı doğumdan sonra altı bozuk diye doktor ücretsiz estetik yaptmış...

bende araştırdım medicana hastanesinde dr.sibel açıkalın çok metini duydum arkadaşım ona gitmiş çok memnun giden varmı bende ona gitmek istiyorum bilgilendiriseniz sevinirim

evet tuğbacığım bende çok methini duydum sibel hanımın.
ilk hamileliğimde medicana ya gitmiştim sibel hanıma randevu bulamadığımdan ötürü ferda hn var ona gidiyordum .çok temiz bir hastane .ama cok pahalı doğum falan .
eğer medicana ya gidersen sibel hanıma git mutlaka .

Merhaba, hastahane ve doktor önerileriniz benim için de önemli.

Mesela acıbadem hastahanesi hakkında - hastahane koşulları ve teknolojik imkanları hakkında - gayet olumlu yorumlar okuyorum internette. Bir de Anadolu Sağlık Merkezinden çok olumlu bahsetmekte millet. Ama tabi gidip gözümle görmeden (ileriye dönük olarak-doğum için) karar vermem mümkün değil.

Ancak henüz doktor konusunda, herhangi bir fikir edinebilmiş değilim.
Kısa sürede bir doktor bulmak istiyorum, var mıdır ''ben doktorumdan hiç şüphesiz çok memnunum'' diyen birileri?

Bu arada henüz gebe falan değilim, çalışmalara devam :) Allah herkese istediğini versin inşallah..

Ben 1 ay önce doğum yapmış biri olarak Kadıköy Şifa Hastanesi derim . Yılların doğum hastanesi ve her hizmetinden çok memnun kaldım . Eve geldiğimin 1. haftası eve hemşire geldi emzirme hakkında bilgiler verdi benim sorularımı yanıtladı . Çok ilgililer .
Doktorda Şifanın Ataşehir polikiliniğinde Emel Balkan doktorum . Çok ayrıntıcı ve ilgili .
Onun dedikleri doğrultusunda sadece 9 kilo aldım , verdiği kremlerle ne çatlağım oldu ne göğsümde yara oldu . Ben tavsiye ederim

mrb arkadaşlar ben yeni üye oldum bu siteye tabiki tavsiye üzerine bende erdeme gittim ve çok hastane araştırdım bu arada da anne yoğun bakım yok erdemde Allah korusun riskli doğumlar olduğunda zeynep kamile sevk ediyorlar... bebek yoğun bakımı olduğu için de bebiş orda kalıyor bunu bir de sizin araştırmanızı sormanızı isterim erdeme arkadaşımın başına geldiği için daha yeni vazgeçtim ordan 19. haftadayım bende Allah kavuştursun sağ salim herkesi sevgilerrr

Erdem hastanesinde bakiye hanım var çok iyi bi doktor ve çok ilgileniyor. bakiye hanımı gerçekten tavsiye edebilirim. erdemin yeni doktorlarından olduğu için de o kadar kalabalık değil.

kızlar topic açtım ama kimse bakmadı hisar hospitalda ayşe kara hakkında bilgisi olan varmı lütfen

6 gün önce çamlıca hospıtalıuımda doğum yaptım sezeryan ile normal 500 sezeryan 750 ama çok iyi ilgileniyolar özellikle bahar hanımı tavsiye ediyorum..
(eski çamlıca ömür hast.şimdi hospıtalıum oldu)

X