Uludağ üniversitesinde tüp bebek yaptıranlar ve yaptıracaklar

Arkadaşım Cihan Bey aradı mı?Ara sıra girip bakıyorum birşeyler yazdın mı diye
Canım Cihan bey haftaya perşenbe aricam demişdi. Stres yapmayın, benden haber bekleyin demişdi. Merakla bekliyoruz , İnşallah hayırlı haberle arar bizi.

Canım Cihan bey haftaya perşenbe aricam demişdi. Stres yapmayın, benden haber bekleyin demişdi. Merakla bekliyoruz , İnşallah hayırlı haberle arar bizi.
Cumartesiyi saymıyorum ama bugün araması gerekmiyor mu?Opu yapılan günü saymıyorlar embriyo oluştuğu günden itibaren sayıyorlar.Belki yarın arayacaktır.
Benimde akıntımın rengi değişmeye başladı hafif lekelenmeler var.Hafta sonu ya da hafta içi kesin regli olurum ,kasıklarımda sancı var.Lekelenmeleri görünce keyfim yerine geldi hemen oje yaktım

Bencede araması gerekiyor, ama haftaya perşenbe aricam dedi. Yapcak bişey yok, elimiz mahkum ne kadar merak etsekde sabırla beklicez. Cok sevindim canım gelsede şu adetin rahatlasan. Bedeninde rahatlamış olur. Benim arılarım hala devam ediyor. Opudan bir gün sonra geçer demişdi hemişeri. Ama kişiden kişiye deyişiyor.

Sen hastaneyi arayıp sorsaydın canım cihan bey Perşembe arayacağını söylemişti diyeCanım o ağrılar ,mide bulantısı ve yorgunluk 1 aydan fazla sürdü.
Evet reglimin eli kulağında geldi gelecek inşallah...Tuba hanım geçen sefer 3.reglide transfer yaparız demişti ama bu sefer bu reglide bir problem olmaz ise transfer yapacakmış gibi olumlu konuştu bakalım.

Hadi inşallah sağ Salim bebişine kavuş biran önce. Canım haftaya perşenbe aricam demişdi Cihan hoca.niye o kadar uzun süre sonra anlamadım. Nerdeyse. 8 gün olucak aricağı süre. Belki pazartesi arar. İnşallah arar çok merak ediyoruz

Sağ ol canım inşallah en kısa sürede hepimiz bebişlerimize kavuşuruz.Benimde opu cumartesi oldu,pazar sabahı 8 aradı sonrasında cuma günü tekrar aramıştı hatta bana ulaşamamış eşimi aramıştı.Belkide senin yaramaz embriyolar fırsat vermiyordur onları gözlemlemekle meşguldür

aman iyi olsunlar da varsın geç haber alıyım

Çok şükür iyiyim..baya zordu ama iyiyim artık... sağlık olsun ilk önce hepsi oluyor...

Merhabalar tüp bebek için rapor alıp dosyayı teslim ettik ama hiç bi bilgilendirme yapılmadı bize nasıl ilerliyor süreç gidip tekrar sormamız gerekirmi yoksa onlar arayıp bilgi veriyorlarmı acaba

Merhabalar tüp bebek için rapor alıp dosyayı teslim ettik ama hiç bi bilgilendirme yapılmadı bize nasıl ilerliyor süreç gidip tekrar sormamız gerekirmi yoksa onlar arayıp bilgi veriyorlarmı acaba
Onlar arayıp bilgi veriyorlar ama siz ara sıra arayıp bilgi isteyebilirsiniz

Merhaba. Öncelikle hayırlı olsun, eşinizin sperim testi ne zamansa gitdiyinizde adetin ikinci günü gel diyolar. Biz dosyayı verdikden bir kaç ay sonra eşimin sperm tahlili vardı o ayda adetimin ikinci gününe deng geliyordu . İşlemler başlamış oldu. Yani hastane sizi aramaz. Hastaneye giderek bilgini kendiniz alıyorsunuz

NaaNaa nasılsın? Adet oldumu durumlar nasıl?
Merhaba canim henüz olmadımİnsallah bu hafta içi carsamba ya da Perşembe olursam kontrolüm hafta sonuna denk gelmez.ilaci içtiğim gün hafif lekelenme olmuştu ama ondan sonra hiçbir şey olmadi

Merhaba canim henüz olmadımİnsallah bu hafta içi carsamba ya da Perşembe olursam kontrolüm hafta sonuna denk gelmez.ilaci içtiğim gün hafif lekelenme olmuştu ama ondan sonra hiçbir şey olmadi
Anladım canım çok uzadı adetin gelmesi.İlaclar hormon dengemizi bozdu. Benim de her halde senin gibi olur. Hala ağrılarım geçmedi adetine bir hafta var inşallah zamanında olurum. Ne zormuş tüpbebek tedavisi. Canım bişey sorucakdım sana folikasiti devam ediyormusun? Ben içmiyorum o üzden sordum. Mantıkla içmemem gerekiyo diye düşündüm. Hemişeriyede sormağı unutdum. Cihan hoca hala aramadı gözüm kulağım telefonda

Umarım benim gibi uzun bir regli döngüsüne girmezsin.Folik asit kuanmaya devam etmelisin canım ben hiç ara vermeden.Hemsireye sormuştum devam edebilirsin demişti.Gebelik planlarken bile 3 ay öncesinde başlatıyorlar.Bende kansızlık olduğu için Demir,B12 ,D vitamini takviyesinide doktor kontrolünde alıyorum.Hamilelikte kansızlık düşük ve başka sağlık problemlerine sebep oluyor diye genel kontrol altındayım canim

bende bekleyenler listesindeyim bakalım 9 şubatta teslim ettik. bizim sperm randevusu 15 hazıran ama o tarihten önce aranırsak ona gerek yok demişlerdi. beklemeye devam bakalım ne zaman aranıcaz

bende bekleyenler listesindeyim bakalım 9 şubatta teslim ettik. bizim sperm randevusu 15 hazıran ama o tarihten önce aranırsak ona gerek yok demişlerdi. beklemeye devam bakalım ne zaman aranıcaz
Hayırlı zamanda sıra gelsin canım...benim tam işlem olacakken covid olduğumu öğrendim...geç olsun güç olmasın...şimdi en az 2 ay beklemem gerekli...bayramdan sonraya kaldı kısmetse...herşeyin hayırlısı ...

Sakın folikasiti bırakma canım normalde de kullanmamız gerek zaten...hamilelik düşünen herkes kullanmaliymış... hayırlı haberlerini bekliyoruz canım...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…