Uludağ üniversitesi tüp bebek

birmuhendiscik

Üye
Kayıtlı Üye
17 Eylül 2023
19
0
33
Merhaba kizlar uludag universitesinde tup bebek asamasinda olan varmi acaba ? Ben 2 asilama yaptim negatif malesef suan tup bebek icin aradilar carsamba gidecegim tup benek asamasinda olan varmi acaba ?

Evet siram geldi aradilar carsamba gunu gidecegim . Siz hangi asamadasiniz acaba
Benimde sıram geldi cuma gideceğim ben son negatif aşılamadan 1 ay sonra özelde tüp bebek için görüşmeye gittik başlayacaktım adet bekliyorduk başlamak için o ay hiç Beklemediğim bir şekilde hamile olduğumu öğrendim ama maalesef düşük oldu şimdi Uludağ’da aradılar sıra gelmişken orda deneyeceğim ilk tüp bebeği inşallah bu sefer sağlıklı bir hamileliğim okur

Benimde sıram geldi cuma gideceğim ben son negatif aşılamadan 1 ay sonra özelde tüp bebek için görüşmeye gittik başlayacaktım adet bekliyorduk başlamak için o ay hiç Beklemediğim bir şekilde hamile olduğumu öğrendim ama maalesef düşük oldu şimdi Uludağ’da aradılar sıra gelmişken orda deneyeceğim ilk tüp bebeği inşallah bu sefer sağlıklı bir hamileliğim okur
🥲 hayirlsii olsun hakkimizda.. sabahin korunde tum kadinlar kulubunun uü tup bebek yorumları okudum😅 . Zor bi surec gercekten rabbim yardimcimiz olsun

Tup bebek icin aradiklarinda ilk 20. Gunu gidiyosunuz ve kan rontgen ve anestezi icin sira aliyosunuz .. kan röntgen gun icinde hallediliyo anestezi ileri bi tarihe aliniyo yumurta toplamak icin… adetin 2. Gunu gel dediler yarin gidecegim sureci buraya yazarim ..

X