UFO görmem ve deli muamelesi

26 Nisan 2008
20.900
7.436
38
Çocukluğumdan bu yana yer üstü dünya uzay evren ve yer altına aşırı ilgim vardır kendimi bildim bileli mistik psişik kuantum alanı çakra aura astroloji gezegenler yıldızlar fizik metafizik her türlü ilim bilim severim
çok çok kayda değer olmasa da metafizik olayları psişik olaylar yaşamışımdır (haberci rüya Astral seyahat istemeden 6.hissimin kuvvetliği ) ama normal sıradan bir insanım ev iş iş iş ev eş çocuk vs.. yolda yürürken yada arabada giderken nedendir bilmem çok gökyüzüne bakarım
şuan eminim zaten dünya sadece biz insan ırkı için yaratılmadı yada evren de kocaman kainat da
giriş kısmı bu kadar
cumartesi günü bilen biliyordur meteor yağmuru ve yıldız kayması var dediler komşumu aradım abla dama çıkalım mı çıkalım bina 12.kat yalnız şehrin ışıkları mevcut yaşadığım şehir aşırı nemli heryer bulut görebildiğimiz kadar diyerek o da yanına 2/3 komşu çolçocuk alarak çıktık dama
kısmen de olsa çok güzel bir gök yüzü 3/ adet yıldız kayması yada meteor düşmesi gördük
yalnız dikkatimizi 3 ışık hüzmesi çekti bulundukları yerde oynuorlar daha doğrusu zigzag şeklinde hareket ediyorlardı bunu ben dahil 10 kişi gördük
tabiki de ortak düşünce UFO olduklarıydı çünkü yıldızlar sabittir. tabi çok sevindik çok güzel değişik bir deneyim oldu
ben zaten varlıklarına da inandığım için sadece Şükrettim Allahıma ölmeden önce gördüm diye
tabii hepimiz espirik yaptık
ki dozajında olan espiri gırgır şamatayı çok severim gel bizi al kurtar sende biliyorsun burası kötü bir yer gelmiyorsun vs diye
bu arada kameralarımızla da çektik en son model tlf sahibim çekebildiğim kadar net video resim çekip instamada story attım kimisi şaşırdı kimisi espiri yaptı kimisi inanmadığını yazdı
ama en gıcığıma giden deli muamelesi yapmaları inanmayabilirsin ama deli yerine koymak ne demek
asıl tek olduğumuzu düşünenler bence aklı kıt ve deli
ben gördüm ve gördük hep beraber
hı bu arada ufo demek tanımlanamayan cisim demek ben illaki uzaylı uzay gemisi demedim gördüğümüz için ama o değişik bişeydi belki ruhani bir varlıkdı bilemiyorum
ama gördüm gördük isteyen inansın istemeyen inanmasın
ben deliysem benle gören 10 kişide deliydi
Birde eminim yakın zamanda herkes de görecek bu benim kendi kanım artık kova çağına geçiyoruz bilgi çağına

Son düzenleme:

Meteor yağmuru olduğu için. Araştırmacılar tarafından yapılan bir ışık yansıması olabilir mi? Benim aklıma ilk o gelirdi açıkçası Ufo diye düşünmezdim.

Oğlumda sizin gibi çok heyecanlıydı Meteor yağmuru var diye ama ışık kirliliği yüzünden biz pek bir şey göremedik.

Ben hemen malum sözlüğe bakardım. Erkekler bu konuya daha ilgili. İlla gören olmuştur ve yorum yapılmıştır. Bulunduğunuz şehri bilmiyorum ama TB2 vsler özellikle sahil illerde bu aralar dolanıyor. Muhtemelen olası yangınlar için. Belki öyle bir araçtır

Mümkün değil o kadar uzakta ve ayrı ayrı yerde 3 adet vardı diğer sabit yıldızlar yan yanaydı

Canım benim senin bu fizikle ilgili kuantumla ilgili okuduğun yazıları yazanın Allah cezasını vermesin.

Dünya'nın etrafında sayısız uydu ve uzay çöpü dediğimiz atıklar var, bunları aşıp, bu şekilde gökyüzümüzde bir yabancı, tanımlanamayan cismin, makinenin uçması imkansız. Gördüğün şey uydudur binbir çeşit farklı şekilde çalışan uydu var.

İnanmayan kadar inanan var,
Aramizda dolastiklarini soyleyenler var.
Onca gezegen varken sadece dünyada canli olduğunu düşünmek saflik olur.
Onlarda bize uzayli diyordur kesin
Gelgelelim, varliklalarinin bize bir faydasi olmadiktan sonra, olup olmamalari cokta bir şey ifade etmiyor.

Video olarak atılabilir mi bilen var mı video olarak görmek daha sağlıklı
Ben de merak ettim. YouTube a yükleyip buradan link paylaşabilirsiniz.
Bu arada evrende yalnız olma fikri bence de absürt illa ki başka canlılar da vardır ama bizim bildiğimiz manada ki canlılık olmayabilir. Bakalım belki ölmeden öğreniriz..

O da bir sey mi ben konusan yılan gördüm

Ay keşke o kadar bilsem video direk yükleyemiyormuyuz yaa K Kazen abi Mune abla yok mu öyle bi seçenek

Sanmıyorum UFO olduğunu ama uzaylılar yoktur diyemiyorum yani koca evrende kim bilir neler vardır sonunu sınırını bilecek kadar gelişmiş bir teknoloji ve zekaya sahip değiliz henüz

Bu hava sahasına girecek kadar yakın değildi ki yıldızlar kadar uzaktı oralarda ülkenin hava sahası değil dünyanın hava sahası yada havasızlık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…