Typ hakkında işkur

Birinsann

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2021
1.473
774
Merhaba arkadaşlar iş arıyordum sonra typ alımı varmış mevsimlik diye başvurdum kaymakamlık alıyormuş zaten asıl listede çıkmış adım bugün gittim evrak verdim belediye gorevlendirme yapıyormuş nereye verecek hiç bilmiyorum yani temizlik işi diye yaptım okullara sandım çıkmaz diye düşündüm çıktı şimdi arada kaldım gitsem mi iptal mi etsem yani elimde ufakta para geçer diyorum acaba belediye nerelere veriyor görevlendirme olarak bilgisi olan varmi

2018 de bana da çıkmıştı bende çalışmıştım 6 aylıktı benimki. Bana belediye binası çıkmıştı. Her yere çıkma ihtimali var. Bence çalışın sayılı gün çabuk geçer memur gibi çalışıyorsunuz zaten.

2018 de bana da çıkmıştı bende çalışmıştım 6 aylıktı benimki. Bana belediye binası çıkmıştı. Her yere çıkma ihtimali var. Bence çalışın sayılı gün çabuk geçer memur gibi çalışıyorsunuz zaten.
AA öyle mi benide bugün aradilar sabah belediye temizlik işleri binasına gelin dediler acaba oradan mi yollaniyor yoksa orada mi iş yapicaz aynen çalışacam ztn

Çok net hatırlamıyorum ama sanıyorum 8 den 5 e kadardı, hafta sonu yoktu. Sizi yine bilgilendirirler. Görev dağılımını da yaparlar umarım rahat edeceğiniz bir alana verirler. 🙏🏻
Umarım rahatlık değil merkez bna çok uzak bir saat yani en azından evimin yakınlarında belediye ait çok amaçlı salon ve tesis var keşke verseler 🤲

Merhaba arkadaşlar iş arıyordum sonra typ alımı varmış mevsimlik diye başvurdum kaymakamlık alıyormuş zaten asıl listede çıkmış adım bugün gittim evrak verdim belediye gorevlendirme yapıyormuş nereye verecek hiç bilmiyorum yani temizlik işi diye yaptım okullara sandım çıkmaz diye düşündüm çıktı şimdi arada kaldım gitsem mi iptal mi etsem yani elimde ufakta para geçer diyorum acaba belediye nerelere veriyor görevlendirme olarak bilgisi olan varmi
Bosluga göre degisiyor. Park ve bahcelere de verdigi oluyor, kurum icine de. Gidin calisin ihtiyaciniz varsa. Ücreti haric mesai saatleri, resmi tatiller devlet memurlarinin ki gibi.

Bosluga göre degisiyor. Park ve bahcelere de verdigi oluyor, kurum icine de. Gidin calisin ihtiyaciniz varsa. Ücreti haric mesai saatleri, resmi tatiller devlet memurlarinin ki gibi.
Evet mecbur çalışacam çok borcum var kızım ameliyat olmuştu dişlerinden o yüzden baya borca girdim babaannesi bakacak çocuklara üst katta oturuyor zaten karşımda annem oturyyor idare edecekler eşimde vardiyalı yani evdexe oluyor zaten Allah kolaylık versin inşallah

X