Tüylere enteresan bir çözüm (dolunay ve idrar)

ya tüylerden hepimiz çekiyoruz . eger çözüm olacaksa neden olmasın :) ilk defa böle bir şey duydum dolunay zamanını takip edecem valla. başarılı olursam sizleride haberdar ederim.çünkü bir defasında ben acı biber salçası ayıklamıştım 50 kilo felan . ellerim çok yandı yangısından duramıyorum komşum bana dediki önce ellerini çamaşır suyuylan daha sonrada idrarlan yıka dedi bende yaptım ve faydasını gördüm. bilmiyorum tüylere faydası olurmu acaba.

ya vallahi hiç bişey boşa yaratılmamış bn bunu iyice anladım vede herşeyiiin bi çaresi var.... yeterki bulalım o çareyi... idrara bak ya ne işlere yarıyo... denemekte fayda var bn bugün emla aldm ağda yapmk için ama işe yaramadı bende emla.. 2 saat bekledim halbuki ama sadece ufak bi yere yedirmemiştim olduğu gibi kapatmıştım bi tek orası uyuşmuş bayramdan sonra tekrar denicem bu sefer yedirmeden sürcem tabaka halinde o zaman ağdada yaparım sonrada bendeki mucizeyi kullanırım:hihoyyyt yapanlar mutlaka yazsın sonuçları... illa dolunayı beklemek gerekmiyormuş ben yapanlara sordum ama dolunay olayını bnde çok önceden duymuştum işe yarıyor azaltıyor diye... demek ikisi birden yani hem dolunay hem idrar bomba etkisi yapıyor.... işte çözümü buldukkk oleyyy :teytey:

emla krem.. düşük doz narkoz gibi düşün uyuşturuyo sürdüğün bölgeyi.. bununla ilgili sayfalar açılmış daha detaylı bilgiye ulaşabilirsin.. iki kez denemiştim önceden sonuç alamamıştım üçüncüde mükemmel sonuç aldım hiç bir şey hissetmedim tavsiye ederim...

Bu idrar işe yarasa bi taraflarımızda hiç kıl - tüy olmaz. sonuçta devamlı temas ediyor kaydirigubbakcemile3 ama dolunayın olduğu gün tüyleri almanın etkisi olur mu bilemem

bi tarafımıza devamlı temas eden idrar saniyesinde temizleniyor ama... anlık bişey..yerimseniben avcuna kına yaktıın zamanda iki kına iki saniye durunca hemen renk vermiyor iki saniye sonra yıkayınca hemen geçiyor ama beklediin zaman kızarıyor.. bunuda öyle düşünelim... ben hala denemedim ama faydası olcağına inanıyorum

emlayı yedirmeden ince sekilde kaplayarakmı sürücezz..ağdayı sürdüğümüz gibiii.. ayy yarın yazdırıcam hemen

emlayı yedirmeden ince sekilde kaplayarakmı sürücezz..ağdayı sürdüğümüz gibiii.. ayy yarın yazdırıcam hemen

evet aynen öyle ince bi tabaka halinde yedirmeden sür sonra streçle sar kapat hava almasın o kendi kendine yavaş yavaş emilcek o zaman fayda veriyor... ama uzun süre bekle ben 2 saat bekliyorum ara sıra kontrol et cımbızla çek hissine göre beklersin yada açarsın. sonrada peçete ile sil krem kalmasın ki ağda tutsun...

kolay gelsin hihoyyyt

çişmiiiiiiiii abowwwwwwwwwwww daha nelerrrr..yüzüne sürüp kocanla yataga gırdıgını düşünuyomda yazıkkkkkkkkkkk kaydirigubbakcemile2

kızlar bnde ilk okuduğumda asla yapamam dıye düşündüm ama tum bunları okuyunca denemeye karar verdım kesın

kızlar bu yöntemi bende denicem, sizi bilgilendiririm, 4 ekimde dolunay var :) denemekten bi zarar gelmez...

bugun dolunay varrr ve ben denedimm.. :Saruboceq: Amaa 15 dk bekledikten sonra dus aldim daha fazla dayanamdim... umarim etkili olurrr.. baska deneyen var mi peki ???

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…