Tüylere enteresan bir çözüm (dolunay ve idrar)

Şimdi sidikli profesör başlasın anlatmaya:

Bunu ilk duyduğumda anneme söyledim.Annem de aa ben biliyordum ki eskiden annemler yapardı dedi.
Anneannemde gerçekten kılsız tüysüz bir insandır.
Yapmam ben mikrop falan kaparım dediğimde de idrarın steril olduğunu söyledi.
Ben de güvendim.(Annem doktor,hem de annem yani insan güveniyor ister istemez-tatlicadiarzu-)

Alacağım yerlerimi aldım(bacak,koltukaltı vb.)fakat ağdayla değil.
Ya eldivenle,ya cımbızla,ya da epilatörle.
Bunu yapmamın sebebi temizlemek için su veya temizleme yağı değdirerek gözenekleri baştan kapatmamak.
ılk alındığı gibi durmasını sağlamak.

Kılları aldım(dolunay değildi)idrarı sürdüm.Bekledim.Herkes bekleyebildiği kadar beklesin.Sıcak tutarak mümkünse.

Sonra yıkadım.
Budur.

agdamı yaptım temızlık mendılımle temızledım
yapıskan kalmasn dıye,
sonra süründüm
kurudu zaten hemen sonra uyudum vee sabah oldu
ama gece 2 kere srdüm a.s.

ee nasıl yani öyle çişi sürüp te mi yattınız ? sonra ertesi gün değiştirdiniz mi yatağı çarşafı ?:bbo: ben sandım ki bir kaç dakka beklenip yıkanıyor..

sidikli aplam bir şey dıycem
yani kol altımı cımbız vs alsam daha mı etkılı olur
agdayı yapınca cunku ıster ıstemez kalıntısı kalıyor
sidikle yıkıyıp arındırmak da zor :)) :kedi:
bari kol altımı eldıvenle alayım o da catur cutur cok ezıyet gbı gorunuor
bacaklarıma yapayım bari allallaa..

bak dün dolunay yoıktu ben öyle yaptım

ee nasıl yani öyle çişi sürüp te mi yattınız ? sonra ertesi gün değiştirdiniz mi yatağı çarşafı ?:bbo: ben sandım ki bir kaç dakka beklenip yıkanıyor..

Yok tatlım yatmak şart değil,imkanların ne kadar elverirse o kadar beklet.
Ben eşim şehirdışında olduğu zaman yatıyorum.
Sonra yatak yorgan ve ben banyoya.
Ama şart değil tabi ki.

Evet idrar sterildir ben de duymuştum bunu.. Bu idrarla olan olayı yıllar önce duymuştum ama tam bilmiyordum nasıl olduğunu,teşekkürler..peki gerçekten çıkmıyor mu artık ? mesela özel bölgeler için işe yarıyor mu ki ?? karınca yumurtası kreminden daha mı güvenilir ?(Bu arada annen doktor olabilir ama cahilsin,benim de babam doktor ben de ayrı bir cahilim kaydirigubbakcemile3 )

Koltukaltının yönleri farklı oluyor ya,kolay kırıldığı için kökten aldım sanıyorsun ama aslında olmuyor falan.
Ben özellikle koltukaltımı cımbızla aldım hep.
En iyi sonucu da orda aldım.

Evet cahilim ama kılsızım,hııhh-tatlicadiarzu-
Karınca yumurtası kreminde kimin neyi var garanti edemiyoruz ki,ben kendi atığıma daha çok güveniyorum o yüzden.

Özel bölgelerde tamamen boş olan bölgeler ve birde incelen bölgeler var.
Yaz olduğu için öylece bıraktım.Kışa başlayacağım tekrar ama o kadar beklemeye rağmen aynı.
Koltukaltımda kolumuzun iç kısmındaki kısa sarı tüyler olur ya,ışıkta görünür sadece.
Aynı öyle oldu.

hiç bir yere bulanmıyor ki şekercim,
süründüm sonra gıydım neyım varsa ustume geri. pıjama sort mort vs
zaten ıslak ıslak durmuyorsun hıc
yoksa pişik yapar kaydirigubbakcemile3

ben kol altımı ıstıyorum cıkmasın,
orayı cımbızla mı yapayım dıyorsun epaqım gözum döner koluma bakmaktan cok zor bır olay hakıkaten o :)) neyse yaparım madem

Valla şu genital bölgelerle koltuk altlarını halletsin gerisi önemli dğeil benim için..en çok ta genital bölge..:kedi:

ben kol altımı ıstıyorum cıkmasın,
orayı cımbızla mı yapayım dıyorsun epaqım gözum döner koluma bakmaktan cok zor bır olay hakıkaten o :)) neyse yaparım madem

Gözünde geçici bir şaşılık olabilir,gerçekten zor oluyorkafamçokkarıştı
Ama değer a.s

yaa dolunay bayramda olcakmış galiba soğan idrar tuz ağda falan ehehe.. bidaa ki dolunayda ağdalanıp hepsinş yapıcam ama tüylerimle bas edemeyince jkolayına kaçıp bi ağda bidaa jilete dönüorum..ağda yaptıımada değmio.şimdi çok sert tüy deil kıl..genital bölgem:kedi: bayaa uurastırcak ama şöylede bişe war sağlık açısından genital b. e ağda olmazmış.jilet en iyisiymiş.hemde dudaklar sarkarmış ağdada belli müddet sonra.

ya kııllı amaa düzgün olcak gözükmicek- ya da kılsız trtemiz sarkıkkaydirigubbakcemile3

amaan yaa nedir bu çekimiz.kaydirigubbakcemile3

inanmıyorummmm..... topiği açar açmaz böğğk dedim asla yapmam dedim sonra ilgimi çekti inanırmısınız hemen hemen bütün yorumları okudum üşenmeden.. dünyayı kurtaran adammışım edası ilede bi çığlıkla annemi yanıma çağırdım onada okuttum kafamız karışmadı değil ama denemekten zarar gelmez... ben lazer için para biriktiriyordum nasıl olsa tam birikmedi o birikene kadar bende bunu deniim ne çıkar... kim bilir belkide sonunda lazer parasını alışveriş merkezlerinde harcarım deli gibi ne güzel olurrr...

Arkadaslar ya ilk denemede bir fark oluyor mu
ben denedim ama pek fark göremedim, ona göre yapmaya devam edicem :S

ne zaman denedin.. ya sanırım bgn dolunay dı.. yani takvimde öyle yazıyo kaçırdım mı şimdi:S 1 ay bekleyemem yarın yapsam ne olur...fisfisfis

hmm peki canım sagol, ben gecen ay dolunayda yaptım ilk defa , bu ay dolunay 4 ekim saat 9:10 da, bilmiyorum saatinde mi yapmak gerek acaba gecen ay saatini kacırmıstım 3 saat kadar :)

tam dolunayd hep beraber yaporuz kızlaar.. bırakmak yok.. acısada detek alcaz.. herkez aynı sei yapıo olcak nasılsa eheheh :)

bende yapıcam yazarım 5 ekimde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…