Tüylere enteresan bir çözüm (dolunay ve idrar)

bugun dolunay varrr ve ben denedimm.. :Saruboceq: Amaa 15 dk bekledikten sonra dus aldim daha fazla dayanamdim... umarim etkili olurrr.. baska deneyen var mi peki ???

bugün bende yapıcam canım, ama ben idrarı sürüp yatmayı düşünüyorum, ertesi gün banyo yaparım diye düşünüyorum eğer dayanabilirsem tabi :1rolleyes:

arkadaşlar sonuçları kesin yazın kasımın 2sine çok var nasılsa bizde ona göre deneyelim..

bugün bende yapıcam canım, ama ben idrarı sürüp yatmayı düşünüyorum, ertesi gün banyo yaparım diye düşünüyorum eğer dayanabilirsem tabi :1rolleyes:

benimki etkili olmazsaa senağlama o kadar ugrastim ama uzun sure bekleyemedim. Sende yaz sonucu bakalim.. beklememiz gerekiyorsa bende oyle yaparim 2 kasimda kaydirigubbakcemile3

delikafaduldenya bu dolunay olyını bilmem ama benim komşum idrarını sürüyomuş.valla kadın pek tüysüz,hatta kızı evlendi 1 sene önce ona bile söylemiş aman kızım ağda yap ve üstüne çişini sür diye ne komik ama gerçek,

hay allah ben cumartesi akşam yaptım şansa bak 1 günle kaçırdımm
ama ben faydasını gördüm gibi kızlar yaa kıllarım çok seyreldii

hay allah ben cumartesi akşam yaptım şansa bak 1 günle kaçırdımm
ama ben faydasını gördüm gibi kızlar yaa kıllarım çok seyreldii

cnm ne güzel bence yapmaya devam et, gittikçe daha çok fayda etmeye başlıor, ben çevremdeki herkese sölüorum:)
benim bikini bölgemdekiler o kadar azaldı ki 2-3 kere daha yapınca biter gibi gelior :sm_cool:

cnm ne güzel bence yapmaya devam et, gittikçe daha çok fayda etmeye başlıor, ben çevremdeki herkese sölüorum:)
benim bikini bölgemdekiler o kadar azaldı ki 2-3 kere daha yapınca biter gibi gelior :sm_cool:

aynen yaaa benimde bikini bölgesi çok azaldı
normalde 40 dk da yapardım ağda
cumartesi 15 dk a bitti
koltukaltımda öule çok azaldı
çok seviniyorum walaa

strawberry siz kaç kez yaptınız bu uygulamayı?Sadece idrar mı? dolunay+idrar mı?

ben 5-6 kez yaptım.. dolunayda yapmadım, sadece idrar sürdüm.. yanlış hatırlamıorsam mayıs ayından beri yapıorum.. bu harika bişi yaa.. koltukaltıma 4 seans lazer yaptırmıştım.. en az ondaki kadar işe yaradı ve sonuçta hem bedava hem de daha sağlıklı :sm_cool:
kesinlikle yapın diorummm :lepi:

bu arada epaq arkadaşımıza tşk etmek istiorum.. uygulama sonuçlarını bizimle sürekli olarak paylaştıı ve olumlu sonuç aldıını yazdıı çin ben de denemeye karar verdim, iyi ki de denemişim, tüyler benim için artık sorun olmaktan çıktı :sm_cool: saol cnm a.s. opuyorumnanaktan

cevabın için teşekkür ederim canım a.s. ıdrar olunca insan yapmaya biraz çekiniyor ama cesaret edebilirsem bende deneyeceğim.
epaq tüylerine böyle mi çözüm bulmuştu limon tuz diye hatırlıyordum :kedi: bu bilgi içinde teşekkür ederimkaydirigubbakcemile3

kızlar bende deniyorum 3 aydır özel bölgeme azalma gözle görülür var ama hala inanamıyorum bu kadar mı yararlı olur .....
koltukaltımda aynı şekilde öyle seyreldiki hem sadece 1 kez dolunayı yakaladım 2 kezde dolunaysız yaptım
bi zararını görmedim ve denemeye değer diye düşünüyorum

Rica ederim canıma.s.,hepinizi çişlenme konusunda yüreklendirdim ama dimi-tatlicadiarzu-
Valla koltukaltı almaktan kurtuldum ya,gerisi yavaş yavaş da bitse hiç problem değil.
Hiçbirşey yapmadan durmaktansa,santim santim de olsa ilerlemek daha iyia.s

aynen öle cnm ben de bikini bölgesini almaktan kurtulmak üzereyim die çok mutluyum:)
ben tüyleri çok kafaya takan bi insanım yaa, her ay tüy alma vakti gelince bunalım oluordum valla kaydirigubbakcemile3
artık sloganımız çişlenmeye devammm kızlarrr :lepi:

gerçekten tiksinç...Ama bende bir tıp dergisinde okumuştum...İdrarın faydalarını...Belkide doğrudur...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…