Tüylere enteresan bir çözüm (dolunay ve idrar)

çok alemsiniz valla ya.süpersiniz.hepinize kolay gelsin.bişeysorucam.sabah çişimi olmalıydı ya

kızlar yazılanları ara ara okudum valla ilginç geldi ve süper bi yöntem.kendi idrarımdan tiksinmem deniycem ben de.internette baktm önümüzdeki dolunay 9nisan da saat 14:56 da.yani şimdi tam bu civarda mı almaya başlıyoruz nasıl oluyo.yoksa 9nisanda olması yeterlimi?cvp verrseniz çok sevincem.

benm bitti kaydirigubbakcemile3 erken basladımm.. erkende bitti ( diğer dolunayın etkisi az çıktı yoksaa baya bi saatimi alırdı bu işler :jeyyar:) yarın 6 da kalkıcammmmmmmmmmm senağlama

sidikli bi sekilde yatıyorum simdiii hayırlı geceler.. :jeyyar:

saat 2,17 ben beklıyorum daha kızlar, umarım uyumam da yolunabılırım tavuk gıbı gecenın bı vaktı kaydirigubbakcemile3

işe yarayacakmı acep????bu dolunayı kaçırdım heralde kısmet bi dahakine yada dudak üstünümü alsam 2 dakkada:)) alınca çiş miş sürmicez dimi forumun hepsini okuyamadım mikrop kapar yaaa yanlış anlamışımdır inşallah

canlarım ya düşünsenize siz tam dakkasını bekliosunuz ama sizden öncede bi yerlerde dolunay oluo şuanda hatta dolunay oluo hala ya bence ayın hareketlerinin saatleri değil ayın hangi günü dünya ile tam görüntü kurduğu öenmli bence ve 11 i dolunay dio ve gece göründüğü için biz bu gece ayın 11 ine girdiğimizden yaptık mantıklı değilmi

Bence dolunay kaçmış sayılmaz:teytey: çünkü dolunay 7sinde oluşmaya başlayıp,14ünde küçülmeye başlıyo 11i12si dolunay.Ama bugün en iyi hali ben akşamüstü yapıcam dışardan eve gelince.hihoyyytÇiş sürmicem ama bakalm dolunayn tek başına etkisi olucakmıCADIARZU

Ben bu dolunayda saçımıda kestim arka orta kısımlardan bi tutammm potubor söyledi saç uzuyomuşkaydirigubbakcemile3

dolunayı goremedim sitelerden dolnay havada gozukmuyodu siteler kapatmıstı :) havaya baktım kestim kaydirigubbakcemile5 azcıkkk

kaydirigubbakcemile3

Size bu tarifi veren bayan cadı idi sanırım, çünkü cadı gelenekleri arasında daha önce bu ve bunun gibi bir çok tarif okumuştum...

Biraz ahlaklı ol tamam mı..Uygula diye kimseye baskı yapılmıyor burda..İstemiyosan girme bile bu başlığa..Ama girdiğin takdirde de böyle saçma yorumlarda bulunma..

bendee koltuk altima ve bacagimin birazina tek yapabildim ablam sagolsun hic yardim etmedi neyse bakalim ne olacak herkes sonuclari yazsinn

Arkadaşlar ciddimisiniz yoksa bı bir şakamı laelaelaelaelae inanamıyom yaw deneyenler gördüğüm kadarıyla var aramızda .... kızlar lütfen sonucu paylaşın bizimle sizden rica ediyorum... Allahım yaa hala inananmıyorum gülsemmi oturup ciddi ciddi düşünsemmi şaşırdım sırnaşık şey:1shok::1shok:

Merhabalar,

Dün 2 defa denedim dolunayı. Daha önce orman gibi olan bacaklarımda( tabiri caizse :) ) baya bir azalma oldu. ılk denememde arkadaşların dediği gibi gece sürdüm ve yattım. Ama bu seferkinde 5 dakika bekletebildim ancak. Bakalım az beklettiğimdede fayda görücem mi bir dahaki dolunayda tekrar yazarım :)

ya sizene ister idrar sürerler bacaklarına isterse çamur kimseyi ilğilendirmezzzzzzz

ayrıca rusada bayanlar yüzlerine ılık idrar sürerler ciltte sivilce felan yok eder çok güzel yapar cilti çünkü idrar çok temizdir üre vardır cilt temizler...

hehe kız yanlış yapmışın sacını ıdrara sokucaktın dolunaya bakarken :)) hehehehehhehe delikafadulden delikafadulden delikafadulden şaka şaka :teytey:
iyi ki baslıgımız açıldıı

bende koltukaltlarıma denedim dolunay günü ama sabah çişiyle yaptım bu sefer,öyle bir yaktı ki,nasıl sızladı anlatamam valla,daha önce göbeğimin altında denemiştim,ama dolunay değildi,çok işe yaradı yaakaydirigubbakcemile2öyle bi seyrelmiş ki valla,işe yaramıyo diyen arkadaşlar tekrar denesin derim ben...hihoyyyt

hehe kız yanlış yapmışın sacını ıdrara sokucaktın dolunaya bakarken :)) hehehehehhehe delikafadulden delikafadulden delikafadulden şaka şaka :teytey:
iyi ki baslıgımız açıldıı

olduu baskaaaaaaaaa kaydirigubbakcemile3

Dolunayın mükemmel bi etkisi var valla... :sm_cool:

gecen dolunayda ( ilk yapisimda) 4 saat süren yolma işi.. bu dolunayda 2 saatten az zamana indi.. düşünün.. ne kdr azaldıgını ben bile şoktayımm bi okdr da sevinçliyim .. insan ne rahat oluyomş kılsız olnca sırnaşık şey

yaa çok şaşırdım arkadaşlar bu çiş olayı gerçekten çok ilginç.. bende annemden duymuştum bi gün varmış eğer o güne denk getirip kıllarınızı alırsanız bi daha çıkmıyormuş. hatta annem yapmış üst bacak bölgesine farkında olmadan o günden beri kıl falan çıkmıyor orda..tabi çiş falan sürmemiş o ama yinede çıkmamış.. ahh annem yaa keşke o gece dolunay varmıydı yada onu da geç hangi gün aldığını hatırlasaydın yaa

ark ben 12 martta yapabildim ancak bir gün gecikmeli 4 saat beklettim bakalım etkisi olcakmı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…