Tüylere enteresan bir çözüm (dolunay ve idrar)

ya arkaşlar ilk başta kötü bir şaka gibi geldi ama sayfa sayısına bakılırsa herkess bu konuya odaklanmış..çok etkilendm ben :)neyse şimdi benm soruma lütfen biri yanıt versin:uhm: şimdi ben dolunaya beklemedim mecburen bugün itibariyle tüylerimi aldım (oörmek istemedim)yani dolunayda almamış oluyorum. ama bu çiş olayını o gün yapsam yinede etkisi olurmu ki lütfen cewapa.sa.s.

ameliyat eldiveni kullanabilirsin tatlım belkiCADIARZU
benim de acı eşiğim çok düşük ama eldivenle iyi arkadaş oldukkaydirigubbakcemile3

sağol canım ama eldivenle bi başlarsam sabaha anca biter dolunay kaçar -tatlicadiarzu-

amanınn:1shok: ben fıstığımın sıkışma ihtimalini hiç düşünmemiştim bile ama haklısın sıkışırmı sıkışır sanırım bende eldivenle dost olma yöntemini bi düşüniyim:Saruboceq:

spinernilsu evet bacım haklısın ' iğrenç nasıl sürüyosunuz günah' diye yorumlar yapılıyor valla ben güceniyorum o yorumları okuyunca ne oluyoruz çok kötü bişey yapıyoruz çokmu pisim neyimben falan oluyorum bi an-tatlicadiarzu- arkadaşlar fikirler tabiki paylaşılıcaktır ama kırıcı olmadan lüfen:CüvCüv: ayrıca şunuda söylemeden edemiycem günah değil arkadaşlar biz öyle çişli çişli ibadet etmeyi veya gün içinde o şekilde dolaşmayı düşünmüyoruz çişlenen ve çişlenmeyi aslaa düşünmeyen bütün hanımlara a.s.

valla ben soylıyım sora fıstık ezmesi olmasın bacılarımız
cıdden cok kotu oluyor hayır benımkı sıkıstıgından degil

valla ben sımdı bı operation gerceklestırıcem yarın o kadar kolu acagı fıstıgı koltukaltını nası alıcam
bugunden bazı yerlerı yolim diyorum yetismez valla

Ben dayanamadım dün yaptım sürdümde bir güzel sürdüm her yerime. Annemde ne yaptın diye biraz kızdı 2 gün kalmış şunun şurasında diye dayanamadım. Yarın tekrar üzerinden alıcam epilasyonla sonra tekrar sürücem ne kadar bekletiyoruz. Ben dayanamadım 5 dakika zor beklettim. Yanmalar oldu biraz yıkadıktan sonra geçti ama. Benim biraz canım tatlı :asigim:
Sorumu tekrar sorayım en çok etki etmesi için ne kadar beklenmesi gerekiyor kaydirigubbakcemile :enbuyukkk:

ben 6-7 saat beklettim.. en az o kadar bekletiliyor.. sabaha kadar bekleten arkadaşlar da var tercih senin... ama en az bu kadar beklet canım

valla ben sımdı bı operation gerceklestırıcem yarın o kadar kolu acagı fıstıgı koltukaltını nası alıcam
bugunden bazı yerlerı yolim diyorum yetismez valla

bence bugün almayın.. yarın gününümün büyük bir kısmını bu işe ayırıcam.. yetiştirisin ne olucak ki.. ben biras helak oluyorum ama bitiyooo..

bende yarın kol bacak girişicem valla kuaföre gidip,hemen sonrası da çiş seansı:Saruboceq::lepi:

Büyük gün yarın delikafadulden Deneyen bütün arkadaşlar yorumlarını yazsın lütfen. İnşallah işe yarar kızlar. hihoyyyt

arkadaşlar kaç gündür burayı takip ettim ayın 9unu bekledim anlamadığım saat kaça kadar almış olmamız lazım çalışıyorumda ona göre geliyim eve lütfen hemen cevap verirmisiniz teşekkürler

arkadaşlar yarın bende deniycem ama okuduğum yorumlara göre uzun süre bekletip sıcak tutmamız istenmiş aklıma geldi çişi sürdükten sonra streç film çeksek olurmu hem hava almamış olur ne dersiniz lütfen fikir verin

eevvveeett şafak 1 delikafadulden
yarını sabırsızlıkla bekliyorum

heyecan doruktakaydirigubbakcemile3
yarın bende bacaklarıma girişicem.koltukaltlarım zaten bitti.bikini bölgemdekilerde önceki yaptığımdan geç ve yarısından az çıktılar.bacaklarımıda yaptım mı tam oluyor inşallah
hepimize kolay gelsin kızlarkaydirigubbakcemile5
sıcak tutun,çok bekletina.s

ya Dün annemin yengesindeydik oda hep dolunayı beklermiş ve neredeyse hiç yok kıLı: )

camdan baktı dolunay kendine gleiyo fln dedi pazartesi dedim sen en iyisi salı yap daha iyi etki eder dedi kafam karıştı . yarına hazırladım kendimi mecbur pazartesi yapıcam.

bbide arkadaş demiş streçle fln mantıklı aslında fazla pislik olmaz ama gece streçle uyuyabılırmıym onu bilmiyorummm

bende yapıcam yarın heryerime kollarıma bacağıma hatta göbeğime delikafadulden ama bide gitmezse ve azalmazsa ben biterim :çok üzgünüm:
evet yaa streç filmle olurmukii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…