Tüylere enteresan bir çözüm (dolunay ve idrar)

emla konusunu ben de merak ettim.olumsuz etkilermi acaba ...
bir de dolunay her ayın 9'unda başlayıp 15'inde tam dolunay oluyor diye biliyorum ama yanlışmıyım bilmem..
bu konuda daha geniş bilgisi olan varmı

canım dolunay her ay değişiyor.ben geçmiş sayfalarda yazmıştım bu senekilerin gününü ve saatlerini.ben dolunaysız yapıp sonuç alanlardanım ama şubatın dolunayında da denicem mutlaka.

yay burcuna hiç etkilenmez o zmn yaa offfffffffffffffffffffffff iyice karıştı 9 şubatte deniycem.......... :S

ya bide bn sabaha kdr dayanamam ki 14:45 te fln ya dolunay hemen mı yuaomak zorundayz ya onuda çözemedim sabaha kdr nası durcam ki 2-3 saat dursam yine iyi

canımcım koltuk altından başka bir bölgene uyguladınmı bende bu gece koltuk altıma yapıcam dolunaysız umarım etkisini görürüm sonuçları paylaşırım sizinle

bikini bölgeme de uyguladım canım.şimdiye çıkmaları gerekiyordu ama görünürde yoklar henüz.:teytey:

kızlar bi de adet bitiminden sonraki 5. günde kıllar alındığında azalma oluyormuş. hormanlarla ilgili bir durummuş.. dolunaya denk getiremezseniz buna denk getirin :teytey:

şu yaptıklarımızı yazsak valla kitap olur kızlar.ama ne sansasyon yaratırdelikafadulden
dolunaya denk gelmeyince de adetten sonra alalım bari de çabucak bitsin
tuzluçerez çok saol canım:dance:

şu yaptıklarımızı yazsak valla kitap olur kızlar.ama ne sansasyon yaratırdelikafadulden
dolunaya denk gelmeyince de adetten sonra alalım bari de çabucak bitsin
tuzluçerez çok saol canım:dance:

rica ederim canım.. ben henüz denk getirebilmiş değilim.. ya daha erken almam gerekti yada o gün uygun olmadı.. şubat 9 da sadece ağda ve çiş programım var.. :teytey: kimsayi kabul edemiycem :roflol:

kaydirigubbakcemile3yettim gari kızlarr bu olayı denicekler kılları almayın 9 gün sonra dolunay var şubatın 9 u saat 14:50 de dolunay olcak siz 14 de başlayın 50 dk biter hhah:içelim: çiş konusu sabahtan alınn idrarı öğlene sürün hahah benden haber vermesi

bende tuzlucerez ismini görünce her seferinde istahim aciliyo..cokacimcoookneyse,,,kizlar bi sayfadada okudumki ay inceldiginde tüyler alinirsa daha az cikiyorlarmis,,,,ben dolunayda denedim hic bir etkisini görmedim birde ay inceldiginde denemeyi düsünüyorum..belki her insanda farkli tesir ediyor dolunay, .

ya ben birde bu cisi ikinci kez sürmeye korkuyorum....bende günah olduguna inanmiyordum ama bir kac hafta önce bir rüya gördüm hatta cok düsündüm buraya yazsammi yazmasammi diye,,,ama rüyamda sakalli bir hoca kizarak dediki idrar sürmek günah.....tirsdim artik bilmiyorum..

Son düzenleme:

çok fena iştah açarım :jeyyar: :roflol: ayın 9 zunu sabırsızlıkla bekliyorum bende.. çişle gezmiyoruzki sonuçta birass bekledikten sonra yıkıyoruz.. nie günah olsun ki..

tuzlucerez..aslinda sende haklisin..belkide kafaya cok taktim o yüzden öyle bir rüya gördüm..ama zaten bende bi faydasi olmadi belki gece yapsaydim daha etkili olurdu....sabahin köründe agda yaptim ve idrar sürdüm.......birde gece denicem....bu seferde öyle bir rüya görürsem sürmem artik korkarim....

bekletebildiğin kadar çok beklet canım.bence olay o.bu sefer etki eder umarım:1hug:

kızlar bende bacağımın ufak bi kısmını alıp denedim bu idrar olayını 2 hafta oldu hala cıkmadılar :O sımdıye kadr benım onlrı 2 kere daha almıs olmam gerekirdi :S cok ilginç yaa kökleri bile gozukmuo cıkcak gıbı durmuolar hıc :S

çok sevindim canım faydasını görmene.benimde bikini bölgem baya uzun bir zamandan sonra çıkmaya başladı.ama 10kılın 2si filan çıkıyor sadece.geri kalan bölgeler açıklık şeklinde.kök filanda gözükmüyor.sanki hiç kıl olmamış bir bölge gibi.burda da işe yaradı:lepi:

ya ben anlamadım şimdi 14:50 den sonra kılların alınması gerekmiyomu yoksa 14:50 ye kdr kılları mı temizlemek zorundayız:sm_confused: uff..senağlama

karıştım yine ben ya ..:sm_confused:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…