Tüylere enteresan bir çözüm (dolunay ve idrar)

yaa kızla etmeyin eylemeyin şimdi bide burçlarmı karıştı çişin içine ayy pardon işin içine:))) ben oğlak burcuyum amanın şimdi benim kıllar inattırda zor oucak sanırım ama başa çıkabilirim herhal

ben yapmadım ama yapanlar diğer sayfalarda 45 dk veya 1 saat diyolar bende yapıcam 9 şubat bi gelsnde sabırrsızlanıyorum :eek:
umarım bi ise yararkaydirigubbakcemile5

teşekkür ederim bacım inşallah faydasını görebiliriz ben sabaha kadar bekliyim bari kesin çözüm olsun.

tuzlu çerez bacım sorma valla allahtan çok kıllı değilim. inadım inat bitirene kadar uğraşıcam kıllara savaş açıyorum hodri meydan :KK70: baktım sonuç kesin kılsızlık kocamıda çişliycem:)))

dolunayı boşverinde demekki amonyak kıl köklerini tahrip ediyor onun için bir daha tüy çıkmıyor

bilimsel açıklaması bu alın eczaneden saf amonyak ağdadan sonra sürün birde öyle deneyin bakalım

arkadaşlar dileyen dilediğini yapmakta özgürdür tabi ama bence idrarı vücuda sürmek günah olabilir. Çünkü necaset. İnsan üzerinde bir damla bile olsa sıçrasa namaz kılınmıyo. Melek gelmez. Bunlar benim düşüncelerim ama paylaşmak istedim. İdrardan medet umulur mu hiç.

tüyleri yokeden amonyaktan ziyade üre maddesi sanırım kızlarçsaf amonyak sürmek çok işe yaramayabilir.artı tahrişe yol açabilir.

arkadaslar bende sunu ögrenmek istiyorum. idrar sürmeden önce agda yapılıyormus o agdayı emla krem ıle yapsak acaba olumsuz bir etkisi olurmu. bence tuylerden sonsuza dek kurtulacaksak yapmaya deger. yorumların cogunu okudum yapanlar öyle ya da böyle olumlu anlamda etkili oldugunu söylüyor.

metaL krem türünden tüy dökücüler kökten almıyor hemde içinde kimyasal maddeler var belki idrarla bi araya gelince olumsuz sonuçlar doğabilir.

arkadaslar bende sunu ögrenmek istiyorum. idrar sürmeden önce agda yapılıyormus o agdayı emla krem ıle yapsak acaba olumsuz bir etkisi olurmu. bence tuylerden sonsuza dek kurtulacaksak yapmaya deger. yorumların cogunu okudum yapanlar öyle ya da böyle olumlu anlamda etkili oldugunu söylüyor.

emla konusunu ben de merak ettim.olumsuz etkilermi acaba ...
bir de dolunay her ayın 9'unda başlayıp 15'inde tam dolunay oluyor diye biliyorum ama yanlışmıyım bilmem..
bu konuda daha geniş bilgisi olan varmı

metaL krem türünden tüy dökücüler kökten almıyor hemde içinde kimyasal maddeler var belki idrarla bi araya gelince olumsuz sonuçlar doğabilir.

canım ilgin için teşekkürler ama benım bahsettıgım krem tüy dökücü degğil. agda yapılacak bölgeyi uyusturup acıyı azaltmaya yarayan bir krem..

emla konusunu ben de merak ettim.olumsuz etkilermi acaba ...
bir de dolunay her ayın 9'unda başlayıp 15'inde tam dolunay oluyor diye biliyorum ama yanlışmıyım bilmem..
bu konuda daha geniş bilgisi olan varmı

dolunay konusundada detaylı bilgi olsa iyi olur. denılenı tam anlamıyla yapmak lazım olumlu etki görmek için..

ya bukdr kolay olsa kıllardan kurtulmak...biz neden lazerlerle agdalarla,doktorlarla ugraşıyoruskii..ayrıca çok günah ya ,alaturka tuvaletlerde bi damla üzerine gelmesinde bile idrarın günah oluyor..

Kızlar son bir saattir yazılanları okuyorum. Epey ilgimi çekti konu. Merak ettiğim 6 ay olmuş konuyu açalı, bu süre içinde deneyen arkadaşların mutlaka kesin sonuç almış olmaları lazımdı. Ben böyle bir bilgiye rastlamadım. Ama bunu çok isterdim. Tedbirli ve dikkatli olduktan sonra kullanmanın maddi ve manevi bir zararı olacağını düşünmüyorum. Ama dolunay olayı batılane birşeydir ona inanmam.
Sonuç itibariyle deneyeceğim :jeyyar: ne kaybım olabilir ki heççç hihoyyyt

yaa kızla etmeyin eylemeyin şimdi bide burçlarmı karıştı çişin içine ayy pardon işin içine:))) ben oğlak burcuyum amanın şimdi benim kıllar inattırda zor oucak sanırım ama başa çıkabilirim herhal

bende oglak burcundanim o yüzdenmi etkisi olmadi acaba..senağlama.belkide her burc her ay degishiminde farkli etkileniyo...:uhm:......birde ayin inceldiginde deneyim....belki o zaman bende faydasi olur

Son düzenleme:
dolunayın batıl olduğunu söyleyen arkadaşlara şunu söylemek istiyorum eğer batıl inanç olsaydı evlerinizde varsa bu yapraklı dini takvimlerden üzerine bakarsanız günlük dolunay göstergesi var arkadaşlar başta bende dolunayla ne alaka diyordum ama araştırınca dolunayın hayatımızda bir etkisi var hatta ben küçükken yaz tatilinde babannemlerde kalıyordum kuran kursuna gidiyordum ve babanneme bakarak namaz kılıyodum babannemde bana senin kıldığın bu namazlar ayın 15 i dolunay gibi parlıycak derdi hep o zaman pek anlamıyordum ne demek istediğini ama şimdi ii anlıyorum

Kızlar son bir saattir yazılanları okuyorum. Epey ilgimi çekti konu. Merak ettiğim 6 ay olmuş konuyu açalı, bu süre içinde deneyen arkadaşların mutlaka kesin sonuç almış olmaları lazımdı. Ben böyle bir bilgiye rastlamadım. Ama bunu çok isterdim. Tedbirli ve dikkatli olduktan sonra kullanmanın maddi ve manevi bir zararı olacağını düşünmüyorum. Ama dolunay olayı batılane birşeydir ona inanmam.
Sonuç itibariyle deneyeceğim :jeyyar: ne kaybım olabilir ki heççç hihoyyyt

ben kesin sonuç aldım koltukaltımda.

X