Tüylere enteresan bir çözüm (dolunay ve idrar)

evet arkadasim gunah cisli gezmek cunku uzerimize sicrayip sicramadigini anliyoruz sicrattigin kiyafetle zaten icine sinmez oturamaz rahat edemezsin ve dinimizde ne guzel örnekler var rabbim abdesti nicin alin demis cunku temizlik imanin yarisi canim ona benzer bussuru seyler canim

yasakkelimeyasakkelimeyasakkelimeyasakkelimeyasakkelimeyasakkelimeyasakkelimeyasakkelimeyasakkelimeyasakkelimeyasakkelime

kızlar nerdeyse 4 saati geçilktir bu konuyu okuyorum...tüm yorumları baştan sona okudum...deneyenler verdiği bilgilerden dolayı sağolsun deneyipte pişman olan pek çıkmamaış anlaşılan..iğrenççç ben asla yapmam yada farklı yorumlar yapanlar tüy problemi ile başa çıkablenler demekki fazla sorunu olmayanlar bence yada maddi sorunu fazla olmayanlar...gerçekten bu sorunla boğuşuyor olsalar benim gibi asla düşünmeden denerlerdi bence...ben dolunayı bekliyemiycem büyük ihtimal ama bunu kesinlikle deniycem hele benim gibi bol tüylü olan birinde işe yarasa kesinlikle muceze demektir bu.....

aynen sana katiliyorum canim illa maddi sorun olmasada en azindan kökten cözüm olmasada seyrelmesine bile raziyim yüzüm haric malesef olmayan yerim yok hic anneme cekmemisim bu konuda kizkardesim daha sansli bende en kisa zamanda denicem dolunaya bende fazla takilmiyorum acikcasi.......

kızlar bikini bölgemdekiler tek tük çıkmaya başladı ama yarısından fazlası çok sarışın bir insanın tüyleri gibi çıkıyor sapsarı.deneyenlerden hiç böyle olan olmuşmuydu?koltukaltımda sarı çıkmadan bitti ama buna çok şaşırdım.

yaw umarım bende burda anlatılar gibi sonuç alırım :) bacaklarımdaki sonuçları sabırsızlıkla bekliyorum.

iyyyyggg kaydirigubbakcemile3 kizlar bende denesemmi ya bilmiyorumki dayanabilirmiyim öyle cisli cisli durmaya kaydirigubbakcemile3

iyyyyggg kaydirigubbakcemile3 kizlar bende denesemmi ya bilmiyorumki dayanabilirmiyim öyle cisli cisli durmaya kaydirigubbakcemile3

giysini giyince hiçbir yere bulaşmıyor ki.sabahta toptan yıkamaya giriyorsun giysiler çarşaflar ve sen kaydirigubbakcemile3
tüylerim bitiyor ya herşeyi yapmaya değer vallaa.s

canlarım simdi illa aksammı yapmak zorundayız ağdayı mesela 9 şubatta dolunay var saat 14:49 gozukuo o saatten sora yapsak olmazmı 3 te 4 te flan illa aksammı olmak zorunda yane

birde şu geldi aklıma bazı burçlar var dolunaydan daha cok etkileniolar yengeç gibi mesela acaba onlarda daha cokmu ise yarıo :s bilmem

9 subatta sarnırım ben bunu denicem. Eğer cok kötü olupta dayanamazsam hemen duş alırım. sonucta yararı var, zararı yok :))
ayrıca 9 subat 14:50' ye de kuaförden randevu alacam :)) .cünkü dolunayda sac kesmek sacı uzatıyormus, bilginize kaydirigubbakcemile5

merhaba arkadaşlar...benim halam bana bu yöntemden bahsetmişti ağdayla temizlendikten sonra çiş sürürdüğünü we tüylerinde %80 azalma olduğunu söylemişti bizede tawsiye etmişti ama ben açıkçası pek ciddiye almamıştım ama kendisi şuan çok rahat (bu arada dr u idrarın kişiye hijyen olduğunu tabii uzun süre dışarda kalmaması takdirde kişiye zarar wermeyeceğini söylemiş)

ya şimdi sorulmazsa olurmu bu çiş sabah çişiylemi yoksa aksamdan kalma dinlenmiş mi olacak diye.. yada ne ölçüde sürülecek..şakkıdı:roflol:

Senin su yukarida yazmis oldugun laflar,hem okuyup hem kahve icme anima geldi.
Gülmeme hakim olamadim ve sende tahmin edersinki heryer kahve oldu..:bbo:
Hem güldüm hem aksam aksam orayi burayi sildimsırnaşık şey

Bende bu idrar üzerine birsey duymustum,bunu yunanli arkadasimin büyük annesi söylemisti..Malum kadinlarin cinsel organlarinda kasintilar oluyor,bunun nedenleri enfeksiyon mantar vs gibi seyler ve bu büyük annede,egerki oraniz kasinir ise,kendi idrarinizla yikayin demisti..Kasintiyi enfeksiyonu aliyormus..Hic öyle bir enfeksiyon yada buna benzer sikayetim olmadigi icin yapmadim ama arkadasim denemisti.Idrarini yaparken baslangic idrarini degilde orta idrarini avuc yolu ile yikamis..Gercektende kasintim gecti dedi..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…