tüylerden kurtulmanın yolu yok mu?

artık çok sıkıldım bu durumdan.
sırtımda, kollarımda, dekoltemde, göbeğimde, boynumda hata yüzümde ufak ufak tüyler var. belli oluyor. ağda ile alsan alınmaz. jiletle daha da artar. lazer yapamayız diyorlar. nasıl kurtulacağım bu durumdan bilmiyorum. böyle gen olmaz olsun :KK43:
keşke bir fikri olan yol gösterebilecek olan olsa..

Çok belirginse hormonel bozukluğunuz vardır doktora başvurun.

Ev tipi lazer aletlerinden aldım onu kullanıyorum ve feci memnunum. Lazer olmaz diyenlere şaştım, işlerini bilmeyenlere denk geldiniz belki de. Sarı tüy değillerse, lazerlerin bile dereceleri var, tüyün yapısına göre daha zayıf ve güçlü ışın yayıp, hepsini temizliyorlar. En kötü ihtimalle aklıma bir kaç tur jilet yapıp, tüyleri güçlendirmek, sonra lazere gitmek geldi.

Loreth Loreth hangi marka modeli kullanıyorsunuz acaba ? Bende almayı düşünüyorum ama işe yarıyor mu diye şüphelerim var.

Loreth Loreth hangi marka modeli kullanıyorsunuz acaba ? Bende almayı düşünüyorum ama işe yarıyor mu diye şüphelerim var.
Philips Lumea. Düzenli kullanınca 4-5 kullanımdan sonra neredeyse tamamen yok oldu kol altı ve bacaklardaki tüyler. Bikini bölgesinde hamilelikten sonra deneyeceğim.

arkadaslar tuylerle ilgili yeni urun duydum, nurs tuy dokucu sprey. aranizda kullanan var mi, lutfen yardim edin, almayi dusunuyorum, tuylerden sonsuzadek kurtulmayi garanti ediyormus:eek::110:

valla ister inanin ister inanmayin bnde de ayni durum var.
bogazimin altindan basliyorum agdayi surmeye gogus sirt kol gobek kalca bikini bacak ayak parmaklarin ustune kadar komple agda banyosu her ay tek basima nasil becerion diye sorarsaniz yapa yapa artik elastik oldum akrobasi bile yaparim yetenek sizsinize ciksam final gorurum o derece esnedim

canım sırtını nasıl ağda ile alıyorsun ? bu imkansız değil mi?
ne tür ağda kullanıyorsun ? mesela boyun derisi , göğüs çok nazik. buralara ne tür ağda kullanıyorsun ?
ağda yaptıkça azalma oldu mu?
tüm vücut kaç saatini alıyor?
lütfen tüm sorulara cevap ver. ÇOK ÖNEMLİ

canım sırtını nasıl ağda ile alıyorsun ? bu imkansız değil mi?
ne tür ağda kullanıyorsun ? mesela boyun derisi , göğüs çok nazik. buralara ne tür ağda kullanıyorsun ?
ağda yaptıkça azalma oldu mu?
tüm vücut kaç saatini alıyor?
lütfen tüm sorulara cevap ver. ÇOK ÖNEMLİ
ben sesu hassas ciltler icin olan rollon agdayi kullaniyorum.
valla egilip bukulup sag sol donerek aynaya karsi sirtima sirtima suruyorum bezi cekiyorum tuyleri goremiyorum net ama sirayla gidiyorum boylelikle bir yeri atlamamis oluyorum.
agdadan sonra 24 saat bel boyun agrisi cekiyorum cunku yoruluyorum.
gogus falan hassas yerler icin tek seferde tuyleei alman lazim cunki iki kez ayni yere bez yaptin mi tahris kizarma kasinti oluyor.
tuyler azalio mu die soruosan hayir azalmio daha belirgin oluo tam tersi ve kendini bir kez tertemiz gordunmu tuylu halini artik begenmiyosun.
sonuc olarak komple vucut lazere gorecegim arkadasimi gordum puruzsuz bir ten 6 7 ay boyunca hayali bile muthis

ben sesu hassas ciltler icin olan rollon agdayi kullaniyorum.
valla egilip bukulup sag sol donerek aynaya karsi sirtima sirtima suruyorum bezi cekiyorum tuyleri goremiyorum net ama sirayla gidiyorum boylelikle bir yeri atlamamis oluyorum.
agdadan sonra 24 saat bel boyun agrisi cekiyorum cunku yoruluyorum.
gogus falan hassas yerler icin tek seferde tuyleei alman lazim cunki iki kez ayni yere bez yaptin mi tahris kizarma kasinti oluyor.
tuyler azalio mu die soruosan hayir azalmio daha belirgin oluo tam tersi ve kendini bir kez tertemiz gordunmu tuylu halini artik begenmiyosun.
sonuc olarak komple vucut lazere gorecegim arkadasimi gordum puruzsuz bir ten 6 7 ay boyunca hayali bile muthis
son cümleni anlamadım ? lazerle 6-7 ay pürüzsüz mü kalmış arkadaşın ?
cevaplar için çok teşekkürler :))

son cümleni anlamadım ? lazerle 6-7 ay pürüzsüz mü kalmış arkadaşın ?
cevaplar için çok teşekkürler :))
arkadasim duzenli tum vucut vucut lazere gidio sirt kalca gobek dahil 6 7 ayda bir bi kac seyrek tuy cikio dio tekrar gidiyorum buyuk rahatlikmis. agda oyle degil maksimum 3 hafta puruzsuz

arkadasim duzenli tum vucut vucut lazere gidio sirt kalca gobek dahil 6 7 ayda bir bi kac seyrek tuy cikio dio tekrar gidiyorum buyuk rahatlikmis. agda oyle degil maksimum 3 hafta puruzsuz
ne güzelmiş yaa !! hangi tip lazere gidiyor ? gittiği merkezin adı ne hangi şehirde ? fiyatı nasıldır ki?

Sakin lazere gtme bnde lazer magduruyum bitmiyo sakin oyle bi hata yapma dahada artiyo boynuma kadar artti
yok canım hayatta lazer yaptırmam zaten. çok üzüldüm senin adına :KK43: ya iğneli apilasyona başla ya da tanaçanın ağdalarından kullanmaya başla. ağda sonra limon tuz + bioder tüy azaltıcı serum kullan

yok canım hayatta lazer yaptırmam zaten. çok üzüldüm senin adına :KK43: ya iğneli apilasyona başla ya da tanaçanın ağdalarından kullanmaya başla. ağda sonra limon tuz + bioder tüy azaltıcı serum kullan
Igneliye basladim sen naocaksin agdaga surme yuzune cok oisman olursun

X