tüylerden kurtulmanın yolu yok mu?

ince diyolar tüyler için. ama ben görüyorum neticede. etrafımdakilere bakıyorum onlarda yok.
diode olan lazer kalıcı etkili değil. buz lazer kollarıma yaptırdım bir azalma görmedim. üstelik de çok canım yanıyor. iğneli saatlerce sürer ve ince tüylere onu da yapmıyorlar. tüyün gözeneği iğneden ince ise gözenekler belirginleşip çirkin oluyormuş. çok canım sıkılıyor cidden ya.
Benim de yüzümde ince sari tüyler var ve yoğun ya da yoğundu diyelim. İğneli yaptırıyorum şu an ve baya memnunum.

Gayet de yapılır lazer.Once nokta atis yaparlar teknik uygun mu diye .Sizin icin uygunsa ayni teknik tüm vücudunuza uygulanir.Ben buz lazere gidiyorum cok da memnunum .Doguma kadar 9 ay mola verdim .Hala etkisi devam ediyor.Ustelik seanslarim bitmemisti bile .
Buz lazer bende yaptırmayı düşünüyorum,acı varmı?Kaç seans gittiniz,azalma oldu mu?Bir de ne kadar

aha aynı ben.

kollarımı alıyorum.

sırt, göbek vb kızımları sarartıyorum.

onun dışında çare epilasyon.
Merhaba, kollarınızı ağda ilemi alıyorsunuz yoksa epilatörle mi ?
aha aynı ben.

kollarımı alıyorum.

sırt, göbek vb kızımları sarartıyorum.

onun dışında çare epilasyon.
Merhaba, kollarınızı agda ile mi alıyorsunuz yoksa epilatörle mi ?

Buz lazer bende yaptırmayı düşünüyorum,acı varmı?Kaç seans gittiniz,azalma oldu mu?Bir de ne kadar
Ben 2016 da tum vucut pesin 1800 tl verdim .Ilk seans aci vardi sonra azaldi .En acısız yontemlerden biri zaten .Sadece 4 seans gittim .Once 3 haftaydi araligi sonra 2 aya kadar cikti tuylerin cikma suresine gore .Gecen sene ayagimi kirdim ara vermek zorunda kaldim sonra da gebelik .4 seans hakkim var daha .%70 azaldi .Gebelik hormonlarindan dolayi biraz cikti bacaklarimda filan ama 2 ay almasan rahatsiz olmazsin o derece az .Herkeste ise yaramiyor ama buz deniyorlar olmazsa baska teknik.

Merhaba, kollarınızı ağda ilemi alıyorsunuz yoksa epilatörle mi ?

Merhaba, kollarınızı agda ile mi alıyorsunuz yoksa epilatörle mi ?

epilatör.

ilk aldığımda ağda ile aldım. sonra epilatör ile.
örneğin kışın hiç almazsam yaza girerken ağda ile, sonra yine epilatör. bölge bölge çıkıyor, ağda ile daha zor.

Hormonal olabilir benim de çenemde siyah siyah uzun tüylerim vardı sakal gibi resmen. Bikaç kez kaş bıyık alınırken iple aldı kuaförler başka bişi için doğum kontrol hapı kullanmaya başladım. Hormonları da düzenlediği için kurtuldum, önceki olanlar da döküldü resmen ben hiç almadığım halde yok oldular.

artık çok sıkıldım bu durumdan.
sırtımda, kollarımda, dekoltemde, göbeğimde, boynumda hata yüzümde ufak ufak tüyler var. belli oluyor. ağda ile alsan alınmaz. jiletle daha da artar. lazer yapamayız diyorlar. nasıl kurtulacağım bu durumdan bilmiyorum. böyle gen olmaz olsun :KK43:
keşke bir fikri olan yol gösterebilecek olan olsa..

Var lazer

kıvırcıcık nane yemenin iyi geldigini okumustum sabah aksam ac karna yenmesi gerekiyormus

X