tüylerden kurtulmanın yolu yok mu?

Ev tipi lazer aletlerinden aldım onu kullanıyorum ve feci memnunum. Lazer olmaz diyenlere şaştım, işlerini bilmeyenlere denk geldiniz belki de. Sarı tüy değillerse, lazerlerin bile dereceleri var, tüyün yapısına göre daha zayıf ve güçlü ışın yayıp, hepsini temizliyorlar. En kötü ihtimalle aklıma bir kaç tur jilet yapıp, tüyleri güçlendirmek, sonra lazere gitmek geldi.

inanın ev tipini de kullandım (lumea). ama hepsi geçici çözüm :/

Nasıl geçici, ne kadar süre kullandınız, ne kadar ara verdiniz de tekrar çıktı?
İlk defa duyuyorum böyle inatçı bir sorun. Cildiyeden filan tavsiye alsanız...
2 yıl kullandım yüzüme. hala aynı. hatta siyah ve uzun tüyler oluştu aralarda. cildiyeye gitmedim açıkcası. ama daha önce hormonal kontrol yaptırmıştım. sorun yoktu.

Hiç doktora gittiniz mi? Hormonlarınıza bakıldı mı? Teyzemin de gençliğinde göğüslerinde varmış. Doktor ilaç vermiş kendiliğinden dökülmüş. 25 yıl öncesinden bahsediyoruz, şimdi nasıl çözümü yok anlamadım

Son düzenleme:
Canım ben de aynı senin gibiydim. Jiletten korkma. Kalın değilse tüylerin jiletle derim. Kalınlaştırıyor diye birşey de yok

tüm yanıtlar için teşekkür ederim. öncelikle doktora gideceğim. ardından da bir kaç lazer merkezinden daha görüş alacağım. umarım bir çözüm bulunur.

Siz ankaradaydiniz sanirim nerde yaptirdiniz

ben o zaman uzmanlar tıp grubu isimli özel bir poliklinikte yaptırmıştım, hastane ortamı olmadıkça güvenmem bu tarz işlemler için. şu an durum nedir yapıyorlar mıdır bilmiyorum. ankarada ilk orada vardı zaten.

Bence yanlış cümle kurmuşsun genlerinize lanet falan. Şükredin hastalığınız yok en büyük derdiniz bu olsun. Hepimizde var aynı dert. Malesef hormon bozukluğuyl
a alakalı benimki başetmek bazen çok zor

Polikistik over hastası olabilir misiniz? Tüylenmenin bu kadar fazla olması aklıma ilk bu rahatsızlığı getirdi.

Kadın doğum uzmanına muayene olmanızda fayda var. Çünkü tüylenme sorununuzun altında eğer bir rahatsızlık yatıyorsa istediğiniz kadar lazere gidin sonuç alamazsınız.

Eğer bir rahatsızlık söz konusu değilse yüzünüze ve dekolte bölgenize iğneli epilasyon öneririm. Fakat işinin ehli, uzman birini bulmanız şart. İşinin ehli olmayan birine giderseniz sonuçlar facia olabiliyor. Bu bölgelerinize iğneli önermemin sebebi; alanında uzman bir hemşire arkadaşımın yüz ve dekolte bölgesinde lazeri önermemesi. Kaş yapayım derken göz çıkarırsınız aman dikkat.

Vücüdunuzun geri kalan yerleri için diode veya buz lazer yaptırabilirsiniz. İnce tüyler için genellikle bu iki yöntem tercih ediliyor.

Gittiğiniz yerde uygun cihaz yoktur
Lazer yapılır

Tüy sarartici .Kollarima yapiyorum her mevsim misler gibi de oluyor .Bir arkadasima onerdim sirt ve gobek bolgesine yapmis cok memnun.

valla ister inanin ister inanmayin bnde de ayni durum var.
bogazimin altindan basliyorum agdayi surmeye gogus sirt kol gobek kalca bikini bacak ayak parmaklarin ustune kadar komple agda banyosu her ay tek basima nasil becerion diye sorarsaniz yapa yapa artik elastik oldum akrobasi bile yaparim yetenek sizsinize ciksam final gorurum o derece esnedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…