Göz Makyajı Tüy sarartıcı ile kaş rengi açmak

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

Princess86

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Şubat 2009
81
0
38
bir arkadasım tüy sarartıcı ile kaslarının rengini açtını bir zararını görmedini söyledi sally hansen die ir markaymıs ve sadece yüz bölgesi içinmiş. merak ettim dogrusu sizden deneyenler varsa sevinirim paylasırsanız:icecream:

bakalım bende yarın deniycem sally hansen die bir markamıs yüz bölgesindeki tüyler içinmiş eczaneden cook merak ediom

bugun arkadasımlan sesu markasını aldık cunku sally hansen yoktu önce o denicek yarın yazarım . ben denemicem mahazallah ne olur ne olmaz

kıslar bnce kesinlikle korkmadan deneyin ben saçlarımın rengini açtım kaşlarım çok koyu kaldı tüy sarartıcıyı sürdüm beş dakika bekledim ve sonuç muhteşem hiçte dökülme filan olmadı

evet canım bende dayanamayıp yaptım hiçbir problem olmadı. o kadar dogal oldu ki anlatamam yazın kaşlarmı papatya syu ile filan kırıyordum rengini ama yazın günes görmedinden açılmıo kapkara. zaten üstünde yüz bölgesindeki tüylerin sarartılması yazıo kötü bişi olsa yüzde kullanılmaz herhalde

arkadaşlar ilk zamanlar bi zararı olmuyor.ama bir süre sonra kaşlar cılızlaşıp dökülmeye başlıyor yavaş yavaş.saçlarımı sarıya boyattığım için kaş rengimide açmak için sesu tüy sarartıcı kullanıyordum.ben en fazla 3 dakika bekletip yıkıyordum.ama bir süre sonra bariz bi biçimde kaşlarımda incelme ve yer yer dökülme olduğunu farkettim.bana kalırsa kaş rengini açmak için başka yöntemler deneyin.

saol canım ben 30 saniye ila en fazla 1,5 dakika bekliyorum . zaten kaşlarım öyle gür ki sırf seyrek gözükmesi için aralarından alıyorum.o derece yani

kızlar tekrar uzayınca naptınız sesuyla alınca? merak ettim yani tekrar tüy sarartıcı yapınca uçları daha da çok sarardı mı?
ben kollarımı sarartıodum da sesuyla dib verio gibi oluodu bi süre sonra da tekrar yapınca uçları daa da sararıodu kolda belli olmuo da kaşta çok belli olur gibime gelio ama çok da pratik gelio bana mantıken cewap werirseniz çok sewinirim kuaförlere güwenmiorm ne sürdükleri belli deil ya

Benim zaten sarı kumral gibi kaşlarım, ama bazen papatya suyu da sürüyorum.Bence tüy sarartıcı falan denemeyin nede olsa kimyasal bunlar,kısa vadede olmasa bile uzun vadede zararları olabilir.

arkadaşlar bende bugün sesu tüy sarartıcı kremi aldım kaşım için. henüz denemedim.birazdan denemeyi düşünüyorum ne kadar bekletmem lazım kaş için 1-2 dk yeterli midir rengi kırılsa yeter çok açmak istemiyorum >.< canımda yanmaz inş =D

arkadaşlar bende tüy sarartıcı ile bıyıklarımı rengini açmak istiyorum zaten çok değiller bunun için almak istemiyorum daha önce hiç tüy saratıcı kullanmadım deneyebilirmiyim ne düşünüyorsunuz yardım ederseniz sevinirim...

kızlar ben kaşlarımı sesuyla açtı ewet doğal duruyo fakat eski kaşlarımı geri istiyorum acaba tekrar eski haline dönermi dönersede nekadar zaman içinde döner siteye yeni katılanlardanım umarım bana yardım edersiniz walla çok kötüyüm şuan cewaplarınız bekliyorum :çok üzgünüm::çok üzgünüm:

:dilcikar:Ben kesinlikle onermem. Saclarinizi boyatirken, kaslari da boyatin (hatta ilk boyayi oraya sursun, ben oyle yapiorum, cunku zor aciliyor kaslarim). Daha once boyatmadiysaniz ve acemi iseniz, oraya buraya surulur, korkarim diyorsaniz disk makyaj pamugu ile kapatin goz kapaklarinizi. Ben artik kas boyatmada uzman oldugum icin bir sorun yasamiyorum, pamuk kullanmiyorum. Ben kollarima kullaniyordum tuy sarartici, bir kere icinde peridrol iceriyor, o yuzden kopuk kopuk olup kasiniyor. Ve benim zaten bu tip kimyasal maddelere alerjim var. Sonucta gozunuze de yakin, yine boyadan sasmayin derim. Rengi biraz atsin kaslarinizin, kas kalemleri var acik kahve, bal rengi falan onlardan kullanabilirsiniz.

bende sesu ile açmıştım.. hiçbir sorun yaşamadım kızlar.. ama saçımı açmaktan vazgeçip siyaha boyayınca kaşlarımıda boyadım daha gür gözüküyolar şimdi kıllarıda sertleştirdi.. iki hafta almıycam bırakıyorum öyle gerçi gerek yok uzatmama ama olsun tekrar aldırıcam ve yine rengini kırmayı düşünüyorum ama bu sefer sesu düşünmüyorum saç boyası düşünüyorum çünkü benim istediğim kaş girimsi doğal renk vercek bi boya.. böyle boya bilgisi olan var mı ??

ben hep acarım sesuyla yuzumude kasımıda eczanede satılan bır marka vardı ama 26 tl ıdı almadım ama eczanede satılanlar daha uzun etkılıymıs

tüy sarartıcısı benim kaşlarımda böyle turumcumsu duruyodu

bir yerde okudum küllü saç boyalarıyla boyamak turuncu yapmıyomuş en son küllük kumralla açtım kaşlarımı çok güzel oldu

bence boya vs gibi kimyasallar kaşının köklerine zarar verip seyreltebilir papatya ile kaşlarını yüzünü temizle hem cildinin hemde kaşlarının rengi açılır:)aklinialirimsmile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…