Tütünmü esrarmı

Lyrica ilacı benim eşime romatizmal bir rahatsızlık yasadigında verilmişti.. Öyle basit şeylere verilmez kırmızı recetelidir eşimin arkadaşıda duyunca istemişti hatta.. Ilaci nasıl temin etti acaba satışı yasak alamaz..benim eşim icince hiç kafası güzel gibi olmadi tek başına o kafaya gelmez bünyesi zayıf değilse.. Sigara içen insanın bile cebindenbu tarz şeyler çıkmaz farklı şeyler deniyor bence eşiniz . Kafa yapması için lyrica içen biribence esrar da içebilir. Kokusuna baktınızmi keskin baharat gibi kokar tütün değilse özel laboratuarlarda baktirabklirsinkz veya polis görse anlar tanıdık polis varsa .içici olmanın bi yaptırımı yok zaten

Esinizi gozlemleyin met içen insanlar günlerce uykusuz kalabilir vücudunda yaralar çıkıyor mu , uykusuz kalabiliyor mu uzun süre? Marketlerde satılan ince cep parfümleri boşaltılıp düzenek olarak kullanılıyormuş alüminyum folyo veya limon tuzu tarzı şeyler varmı ceplerine arabasına vs bakın narkotik polisinin verdiği eğitimde anlatilmisti bunlar bize

Uyuşturucu kullanan biriyle aynı evde yasamak korkunç geliyor bana bu maddeler insan beynini bitiyor kendi annesini tanımıyor neler yapıyor insanlar böyle.biriyle gece birlikte uyumak bile cesaret halüsinasyon görüyorlar çünkü Allah yardımcınız olsun çok zor

Korkutmayın beni ya öyle bağımlı gibi biri değilki birden olurmu
ut

Yok canım ne uyumaması 7-24 uyuyor

O halini görünce gidebileceğiniz kesin değil yalnız, bu ülkede annesinin kafasını kesip sallandıranlar var ama siz bilirsiniz elbette, hayat sizin hayatınız
Kendi hayatımı değilde sadece oğlumdan yana korkuyorum ona bişey yaparsa bende onu yaşatmam çünkü dün ayrılıktan bahsettim beni yorma kafana sık diyor mesela ama bir o kadarda bana karşı sevgisix merhametsiz gibi

Babanız şimdi ne durumda ?

Annesi mutlu olmayan çocuklarında pek mutlu olacağını düşünmüyorum. Allah rahmet eylesin babanıza.. Özel olmayacaksa ölüm sebebi neydi?

Kalp yetmezliğiydi, yani kalp hastası olduğunu biliyoduk tabii ama ölümü çok ani oldu tüm hastalığına rağmen
Çok üzücü babanız en büyük kötülüğü kendisine yapmış.. Bu maddeleri toplumun başına saranlar onlardan beter olsun.. Nice aile bu bağımlılıklar yüzünden dağıldı. En fazla da çocuklar mahfoldu ..

Bir yakınım var o da kullanıyor. Hayatı hem kendine hem eşine hem de iki evladına zehir etti. Eşine şiddet uyguluyor çocuklara daha bir şey yapmadı ama çok rencide ediyor. Fiziksel bir şey yok ama psikolojileri çok kötü ..

Baba denen kerestenin zevki uğruna korkak çekingen çocukları var çünkü anneleri yanlarında şiddet görüyor

Ben doğmadan vefat eden bi amcam var, o da farklı bi maddeden öldü maalesef, o da altın vuruş yapmış zamanında. Ortamları çok müsaitti, başlarında anne yok, baba desen o da alkolik. O ortamda nefes alsan bi maddeye bulaşıyosun, hala aynı semtte çok fazla madde dönüyor, oradan çıkabilenler şanslı çıkamayanlar ne kadar direnebilirse artık. Dedem babamdan 2 sene sonra vefat etti o da ölene kadar (80 yaşındaydı) otobüse biner 1 saat yol gider arkadaşlarıyla çamlığa gidip alkol alırdı. Gerçekten korkunç bi durum, buna bulaşanı kurtarmak yerine bundan etkilenebilecek çoluğu çocuğu alıp kaçırmak lazım böyle ortamlardan. Yoksa aile boyu devam ediyor maalesef

Maalesef ki çok haklısınız.. Çocuk babada ne görürse onu yapar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…