Tütünmü esrarmı

senin bi tane bile aklı başında bi cümlen yok
bence sen de kocanla beraber kullanıyorsun bu pis maddeleri
normal düşünemiyorsun çünkü beyin kimyan değişmiş
toz kondurmadığın bağımlı kocan tarafından maksimum 1 sene içinde öldürülürsün
muhtemelen bebeği de sağ bırakmaz
ikinize de şimdiden allah rahmet eylesin
sadece bebeğe üzülürüm ama sana asla sana üzülmem şu cümlelerinden dolayı, aslaa. su testisi su yolunda kırılır.
Benim kullandığım ne alaka ben bir anneyim kullanmam sadece daha kocamın kullandığına emin olamıyorum ne kullandığını bile bilmiyorum ya ondan hani, öldüğümü duyarsanda sevin canım ne diyeyim ki sana ve ben bize zarar vereceğini asla düşünmüyorum öyle bağımlı halleri yok çünkü yada ben bilmiyorum

Belli ki hala belli bir zarar görmediğiniz ve sizin tabirinizle eşiniz yolun başında olduğu için bir şey olmayacağını düşünüyorsunuz.
Size tek tavsiyem, açın youtube'u, eski bağımlıların kendi videolarını açın izleyin. Başka bir şey diyemiyorum size artık.
Yemin ediyorum deli cesareti ne demekmiş ben bu konuyu okudukça gördüm. Ne kadar eminsiniz ya size bir şey olmayacağına, adamın beyninin bir oyun oynamayacağına.
Adam kendini su şişesi sanıyor madde etkisindeyken, diyorsunuz ki babacim diyor oğlum, ona zarar veremez. Akıl tutulmasi.
Ya ama beyni nasıl oyun oynasın gayet aklı başında haraketler ediyor yani öyle bağımlı biri gibi değilki benmi bilmiyorum inanın ne yapacağımı bilmiyrum beynim devamı gelir bağımlı olur ayrıl diyor diğer taraftan daha ne kullandığını bile bilmiyorsun neye göre bağımlı size zarar verecek diye düşünüyorsun diyorum bilmiyorum

Kullanıcıyla bebek aynı evde olmaz! Partner de olmaz! Ne zaman size zarar verecek seviyeye geleceğini bilemezsiniz. YouTube’u açın bu konularla ilgili konuşan doktorları dinleyin. Eski bağımlıları dinleyin. Hafife alınacak bir durum değil bu, cahilliğinize veriyorum bu kadar safça konuşmalarınızı..
En kısa zamanda açıp izleyeceğim

Yol yakınken ayrılın..
Sizi bırakır o alışkanlığını bırakmaz. Zamanla size şiddet bile uygular hayal kırıklığı yaşarsınız..
şiddet olarak ağzımı sıktı sinirle devamı gelirmi bilmiyorum ama bu günler iyiyiz maddesini buldu ondanmı iyiyiz beni kaybetmektenmi korktu iyiiiyiz onuda bilmiyorum

Ya ama beyni nasıl oyun oynasın gayet aklı başında haraketler ediyor yani öyle bağımlı biri gibi değilki benmi bilmiyorum inanın ne yapacağımı bilmiyrum beynim devamı gelir bağımlı olur ayrıl diyor diğer taraftan daha ne kullandığını bile bilmiyorsun neye göre bağımlı size zarar verecek diye düşünüyorsun diyorum bilmiyorum
Beyni nasıl oyun oynar biliyor musunuz?
Beynin yapısına zarar veriyor, beyne hasar veriyor çünkü bu maddeler. Bir anda olmuyor bu, yavaş yavaş oluyor zaten. Kalıcı olarak zarar görüyor kullanıcıların beyni. Burda bizle vakit kaybetmeyip gerçek bir araştırma yaparsanız öğrenirsiniz. Boş yapmıyoruz, gözünüzü açmaya çalışıyoruz burada. Siz ve bebeğiniz için.

Benim kullandığım ne alaka ben bir anneyim kullanmam sadece daha kocamın kullandığına emin olamıyorum ne kullandığını bile bilmiyorum ya ondan hani, öldüğümü duyarsanda sevin canım ne diyeyim ki sana ve ben bize zarar vereceğini asla düşünmüyorum öyle bağımlı halleri yok çünkü yada ben bilmiyorum
Valla benim babam bağımlıydı. Normal şartlarda bağımlı halleri yoktu. Bi kaymasına bakar, annemlerin komşusu olan kadını bile dövdüğü olmuş zamanında. Sabahları çok pişman, hiçbir şey olmamış gibi hayatına devam edermiş ama. Şu an bi şey olmayabilir yarın olmayacağının garantisi var mı

Valla benim babam bağımlıydı. Normal şartlarda bağımlı halleri yoktu. Bi kaymasına bakar, annemlerin komşusu olan kadını bile dövdüğü olmuş zamanında. Sabahları çok pişman, hiçbir şey olmamış gibi hayatına devam edermiş ama. Şu an bi şey olmayabilir yarın olmayacağının garantisi var mı
Elbette yok zaten en ufak bağımlı haline görünce ayrılacağım emin olduktan sonra

Beyni nasıl oyun oynar biliyor musunuz?
Beynin yapısına zarar veriyor, beyne hasar veriyor çünkü bu maddeler. Bir anda olmuyor bu, yavaş yavaş oluyor zaten. Kalıcı olarak zarar görüyor kullanıcıların beyni. Burda bizle vakit kaybetmeyip gerçek bir araştırma yaparsanız öğrenirsiniz. Boş yapmıyoruz, gözünüzü açmaya çalışıyoruz burada. Siz ve bebeğiniz için.
Biliyorum teşekkür ediyorum dertleşmek için size yazdım zaten en ufak bağımlılık halini görünce evi terk edeceğim

Hayır yok bende en azından o halini göreyimde öyle gideyim emin olayım diyorum işte

Amin sana kaldı benim sıkıntılı olmam heralde nerden bu tanıya vardıysan bana karşıda anlamış değlim
İntihar ederim diyorsunuz. Sağlıklı bir davranış mı bu? Çocuğunuz arkada kalmasın diye ona da bir şey yapmayacağınız ne malum? Yapmasanız bile yalnız kalacak çocuk.

Son düzenleme:
Hala emin olamıyorum diyor :KK70:
Bacım adam kendi ağzı ile demiş hap içiyorum diye şaka mısın sen ya?

Beklemeye devam et sen anyayı konyayı görünce çok geç olacak

bağımlılık bu hayattaki en iğrenç şeydir . Yanınızda ve yakınınızda tutmayın ... Örnek ben alkol içip kendimi kaybediyorum . Üstünü tahmin edemiyorum . Kendimden utanıyorum . asosyal oldum . kimse yok yanımda dışladım herkesi ... Bu sorun çözülecek çözülmek zorunda . Çünkü bu hayata ben bir defa geldim ... Sevmeyin sevdirmeyin ... Sahte çünkü bağımlıların beyni farklıdır asla normallik bekleme . Yalan dolan gırlaaaa .Ayıklık zamanında o madde etkisinde iken gibi asla olmayacak çünkü o esnada o yalancı cenneti yaşıyor kendi dünyası .

Bu arada bu ay sadece dün ayık uyumak istedim uyumadım tabiki :) Siz , siz olun sakın her hangi bir bağımlı ile birlikte olmayın . Önceliği asla siz olmayacaksınız önce tedavi olmalı .

Merhabalar eşimin cebinden gizlice bunu buldum sigarayı yarısına kadar boşaltıp bunu koyuyor sorduğumda tütünün tütünü çikolatalı tütün dedi ama eşim çok değişik sorduğumdada lyrica adında ilaç içtiğinde kafasını güzel yaptığını söylüyor ama 2-3 ayda bir içiyorum diyor bende sinirlenince artık bana söylemiyor ama sürekli takip ediyorum gözleri kızarık sürekli uyku halinde uykum yok diyor ama araba kullanırken bile gözleri kapanıyor ne ypacağımı şaşırdım bir oğlum var artarmı bu uyuşturucu hallleri ya
Goz kizarikligi uyuşturucu belirtilerinden biri. Dediği hapta evet uyuşturucu niyetine kullananların olduğu bir hap . Uyuşturucu ihtimali bence yüksek. Gozlemle , arkadaşlarıyla sohbetlerini dinle neler konuşuyor.

Hapı araştırdım, baktım.
Zamanında kullandığım bir ilaç uyku tedavim için ve 3 haftada attım kenara.
Hayatımda beni ot gibi hissettiren tek şeydi, bir gün trafik akarken arabaların arasına bilinçsizce daldığımda yanımdaki arkadaşlarım durumu farketti ve o gün kestim.
Madde kullanmıyor desek bile inanın o ilaç bir madde adeta. Ben ki kolay kolay genetik olarak uyuşamayan bir insanım, o hap felaket bir şey, hafızamda kullandığım zamana dair hiçbir anı bile yok.
Bunun sonrasında zaten insanı tütün mütün kesmez, doğruca başka şeylere yönelir.
Tütün bu resimdeki, esrar vs daha yeşil oluyor veya kına yeşili gibi oluyorlar. Muhtemelen tütünün arasına da sıkıştırıyor olabilir.

Baktımda lyrica kullananlar bununla birlikte veya bundan sonra methamfetamine geçiyorlar. Belki de meth kullanıyor. Burada uyuşturucu bağımlısı çocuğun biri annesinin kafasını k.sip sokağa atmıştı, karakola aldıklarında annem nerede eşyalarımı getirsin vs tarzında konuşmuş annesini aramaya filan çalışmış, annesini öldürdüğünün farkında değilmiş. Siz de bu duruma düşmek istemiyorsanız eğer. Bu adamdan ayrılın bence.

X