Tütünmü esrarmı

Konu sahibi hala tütün mü esrar mı diye sormaya devam edecek ama olsun, belki aklı başında olan ve benzer durumları yaşayan başka bi üye görür diyelim
Sizin için koca boşamak ne kadar kolay ya hemde arkanızda kimse olmadığını bildiğiniz halde çok kolay dimi emin olamadığın şey üzerinden koca boşamak ne yapacağım nereye gideceğim oğluma nasıl bakacağım hiç birini düşünen yok

Neyin eminliğinde değilsiniz adam AĞZIYLA Lyrica kullanıyorum diyor yav. Oğlunuza tek başına bakan zibilyon tane anne nasıl bakıyorsa siz de öyle bakacaksınız bi bağımlıyla aynı evde bakmanızdan kat kat daha iyidir

Siz evli değilsiniz heralde yada aileniz arkanzda ve geliriniz var heralde

Siz evli değilsiniz heralde yada aileniz arkanzda ve geliriniz var heralde
Ayy hee aynen, bi tek siz yaşıyorsunuz sorun bu dünyada, tüm ayaklarının üstünde durup adım atan kadınlar altın kaşıkla doğmuş.

Adam 2-3 ayda 1 alıyor çünkü 2-3 ayda 1 buluyor, bakkalda satılmıyor bu biliyorsunuz dimi? Bi bulsun torbacısını bakalım o 2-3 ayda 1'in sıklığı ne olacak. Kendi ağzınızla dediniz aylık 100 bin getirisi olan dükkan içeride diye. Kocişkonuz izin verirse bi inceleyin gelir giderini dükkanın

Tütün bu ama üzerine aseton falan dökülmüş hali. Böyle saçma sapan kimyasallarla sigaranın ucuna sarıp içiyorlar.

Bu tütün ama kağıttaki sarı toz gibi olan şeyi anlayamadım ben tütün de böyle sarı toz olmaz

Ay benim bir kuzenim bu lyrica öı ne boksa ona düştü bağımlı oldu kendini kaybediyor çirkef ve saldırgan oluyor çok tehlikeli bir ilaç o aniden pat diye öldürür ,çocuğunuzu filan eşinizden uzak tutun ve uzaklaştırma alın bence ,şakası olmaz madde kullananların.

Maalesef öyleymiş ama nadiren kullanıyorum yoksa bağımlılık yapar diyor bana ama bilmiyorum

Bu hafta gecirdigim operasyon oncesinde banada ameliyathanede sakinlestirici verdiler. Esinizin kullandiginin baska bir versiyonu. Ameliyat sonrasi agri hissetmemem icinmis. Enjekte edildikten bikac dakika sonra zihnim bulandi. "hayatim kaydi" dedim. Yogun bakimda kafam karisik diye bagiriyodum. Saatlerce zombi gibi gezdim.
Bu ilaclar insanin hakikaten hayatini kaydiriyor. Benim madde-kimyasal bagimliligim yok.hayatimda ilk defa boyle bir ilaci cerrahi operasyon oncesinre tibbi gerekceyle almisimdir. Mahvetti beni. Surekli kullanan insanlari düşünemiyorum bile. Yani 2 3 ayda bir alinacak kadar masum bisey degil emin olun.

Etkilerini soyleyeyim 24 saat falan agrim olmadi. Muthis rahattim ağrı yönünden. Vucuda etkisini anlayin diye söylüyorum. Ilacin etkisi gecince yerlerde sürünmeye basladim. Bu kadar kuvvetli bir ilaç.

Evde tufek var falan diyosunuz. Naparsaniz yapin bu adamla didismeyin birakin disarda ne bk yerse yesin. Madem bosanmayacaksiniz, adami sinirlendirmeyin

Evet maalesef artık salak ayağına yatmaktan başka çarem kalmadı kavga etmiyorum etsemde karşımda beyni olan biri yok çünkü beynini yönetebilen biri yok çünkü zaten tartışınca bana o gün içinden diyor gibi dedi ama duydum ağzını yüzünü kes öldür diyo şeytan dedi geçenlerdede beni cinnet geçirtme senide kendimide öldürürüm demişti o yüzden artık içime atmaktan başka çarem yok doldum taştım buradan dertleşmek istedim kimse beni anlamadı anneliğime kadar laf ettiler doldum taştım dayanamıyorum artık

Bakin bu adami varliginiz, evde yurumeniz, kapiyi kapatirken cikan ses bile cinnete surukleyebilir. Adamin delirmesi icin bisey yapmaniza gerek yok aslinda. Maalesef once ayni evde yasadiklari kisilere zarar veriyorlar. Eş, cocuk, anne baba gibi.
Bana sorarsaniz evet cocugunuzun guvenligini saglamak zorundasiniz.careler tukenmez. Bu uyusturucu zikkiminin kokusundan zehirlenip olen cocuklar vardi, googlea yazin haber cikar.
Her turlu tehlikedesiniz aslinda

Çocuğum olmasa yaşanacak hayatım yokta işte anneyim onun için mücadele ediyorum

Çocuğum olmasa yaşanacak hayatım yokta işte anneyim onun için mücadele ediyorum

Daha cok gencsiniz. Her zaman yeni bir dunya kurulur, umutsuz olmayin. Ailenize anlatin, care arayin. Iyi durumda olduguna bakmayin. Bugun o ilaci bulamadigi icin iyidir. Yarin pespese 2 3 gun kullanir, kafasi ucar gider.
Yukardaki yazimi tekrar okuyun. O ilaclar cok tehlikeli.

Sadece ölmek istiyorum biraz sonra eve gelip cinnet geçirecekmiş tartışmıştık bakalım geçirsin bakalım doldum taştım artık

Çok zor bir durumun içindesiniz Allah yardımcıniz olsun. İnşallah ki yanılıyorsunuzdur. Ama ben olsam kafası Güzelken anladiginiz anda ve arabaya binip bir yere gidecekse plakasını polise ihbar edin. Bunu hem kendiniz için hemde diğer insanlar için yapin. Ben nişanlıyken eşim çok alkollü olduğunda kendi canını ve başka kimsenin
canını yakmasın diye ihbar etmiştim. Ve hemen çevirmeye girip 6 ay ehliyetine el konuldu. Pişman mıyım asla değilim. Siz de yapın en azından alkol çıkmaz ama polisler bı gariplik olduğunu anlayıp kan tahliline gönderirler ve orada ortaya çıkar herşey. Hem belki de korkar bir daha yapmaz

Onu yapmak aklımda ama sonuçlarından korkuyorum maalesef evet çok zor durumdayım ne hayallerle evlenmiştim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…